10 PRIEŽASČIŲ, KODĖL VERTA MYLĖTI RUDENĮ

2018 rugsėjo 16 in Uncategorized - Komentarų nėra

megztinis New Yorker/ sijonas Zaful/ batai 5th Avenue iš Deichmann/ rankinė Zara


Aš myliu rudenį. O jūs? Didžioji dalis žmonių dievina vasarą, bet nuvertina rudenį. Nors vasarą man irgi labai patinka, bet rugsėjo mėnuo ir spalio pradžia man asmeniškas yra nuostabus, įkvėpimo, naujų idėjų ir tikslų periodas. Šiandien noriu ne tik pasidalinti nauju deriniu, apie kurį pasakoju ir čia, bet ir šiek tiek pasikalbėti apie rudenį. Šį kartą ilgą gėlėtą sijoną derinau su dideliu šviesios smėlio spalvos megztiniu ir tokį įvaizdį pasirinkau sekmadieniniam pasivaikščiojimui po miestą. Jeigu norite derinti lengvus drabužius prie šilto megztinio, tai patariu rinktis tamsios spalvos suknelę ar sijoną. Jeigu suknelė ar sijonas yra gėlėto rašto, tai megztinį patariu rinktis vienspalvį (geriau neutralios spalvos).

Grįžkime prie rudens aktualijų. Jeigu jus atėjęs ruduo nedžiugina, tai noriu pasidalinti su jumis savo 10 priežasčių, kodėl verta mylėti rudenį. Tikiuosi, kad šios priežastys įkvėps ir jus pradėti džiaugtis rudenį, taip sakant, to the fullest.

  1. Už spalvotus lapus. Iš kurių galima pasidaryti puokštę. Vasarinių nuotraukų laikas baigėsi, o dabar pats laikas įsiamžinti geltonų lapų apsupty.
  2. Už lietų. Kartais nėra nieko geriau nei lyjant lietui pasiimti su savimi didelį skėtį ir šiltai apsirengus pasivaikščioti po senamiestį. Taip pat lietus yra puiki proga jaukiai įsitaisyti po pledu ir gurkšnojant arbatą ar kakavą skaityti knygą.
  3. Už arbatos sezono pradžią. Dievinu gerti arbatą, bet per visą vasarą išgėriau tik apie 5 puodelius! Laukiu nesulaukiu tų vėsių dienų, kai sušilti padeda tik arbata.
  4. Už naują paltą. O kodėl gi ne? Rudens pradžia yra puiki proga atsinaujinti ir būti stilingai!
  5. Už Heloviną. Nors tai nėra itin švenčiama šventė Lietuvoje, bet laikui bėgant šia proga vyksta vis daugiau ir daugiau vakarėlių bei įvairiausių renginių. Jei vis dėlto nenorite niekur eiti, tai galima paprasčiausiai praleisti vakarą draugų kompanijoje, pavyzdžiui, žaidžiant stalo žaidimus. Ir kam nepatinka moliūgai?!
  6. Už tingulį. Tik rudenį, tomis dienomis, kai yra labai apsiniaukę, galima leisti sau šiek tiek patinginiauti ir nieko neveikti, o tik gulėti lovoje.
  7. Už pasivaikščiojimus parke. Rudenį gamta yra nepaprastai graži, tad vaikščioti ir mėgautis gamtos grožiu su puodeliu karštos kavos rankose galima ilgai.
  8. Už pledą ir serialus. Dievinu pledus ir kartais mėgstu pažiūrėti serialus. Tiesa, vasarą aš nei gulėjau po pledu, nei žiūrėjau serialus, todėl rudenį pats laikas prisiminti šį užsiėmimą.
  9. Už pyragus ir sausainius. Ruduo yra tobulas laikotarpis naminiams kepiniams. Kodėl gi kokį sekmadienį neiškepus obuolių pyrago? Nepamiškite, kad ruduo yra obuolių sezonas, todėl neiškepti obuolių pyrago būtų nuodėmė. Be to, gal galite pasidalinti mėgstamu obuolių pyrago receptu? Lauksiu jūsų rekomendacijų!
  10. Už gimtadienį. Šis paskutinis punktas galioji tik tiems, kurie švenčia savo gimtadienį rudenį. Kaip ir aš! Deja, mano gimtadienis yra lapkričio viduryje, todėl geriausia gimtadienio šventė mano yra jaukus pasisėdėjimas su gardžiu glintveinu ir skaniu maistu.

O už ką jūs labiausiai mylite rudenį? Kokį punktą aš praleidau?

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×