12 VASAROS PAŽADŲ | 2019

2019 birželio 22 in Gyvenimo būdas - Komentarų nėra

Labas rytas! Visada maniau, kad geriau planus ir pažadus reikia pasilikti sau ir ramiai ties jais dirbti, bet šią vasarą noriu padaryti viską kitaip ir užsibrėžtais tikslais šiems 3 vasaros mėnesiams pasidalinti ir su jumis. Kodėl? Tiesiog dažnai mėgstu pamiršti apie tai, ką sau pažadėjau, o čia bent jau yra proga viešai pasisakyti ir turėti šį straipsnį prieš akis, kad ši vasara būtų kitokia. Noriu kuo įmanoma daugiau nuveikti, pamatyti ir, aišku, viskuo dalintis savo socialiniuose tinkluose. Nes mane asmeniškai įkvepia kitų veiklumas, todėl tikiuosi, kad ir mano įkvėps jūs ir jums pavyks iš šios vasaros išspausti maksimumą! Taigi, pradedam!

1. BĖGIOTI 2 KARTUS PER SAVAITĘ

Sportuoti man labai patinka, nes šiuo metu į crossfit treniruotę nueinu 4-5 kartus per savaitę ir tikrai nedarau to per prievartą. Tačiau su bėgimu yra problema. Bėgimas man niekada per daug nepatiko, nors tikrai ne kartą bandžiau prisijaukinti šį sportą. Ir tai darydavau per prievartą. Atradau crossfit’ą, be kurio dabar jau negaliu gyventi, bet noras pamilti bėgimą vis dar yra. Šią vasarą noriu pradėti bėgioti, apie 2 kartus per savaitę, kad rugsėjį man pavyktų įveikti 10 km bėgimą.

2. PABANDYTI PRISIJAUKINTI VANDENLENTĘ

Esu slidžių žmogus ir ant riedlentės nesu stovėjus, todėl gali pasirodyti keista, kad man kilo noras išbandyti save ant vandenlentės. Viskas įvyko Lenkijoje, kuomet komandiruotės metu mes lankėmės Krokuvos wake parke. Tuo metu neturėjau su savimi maudymosi drabužių ir laiko per daug neturėjome, bet vis tiek į Lietuvą grįžau su noru sužinoti, ką reiškia wake board’as ir kaip jį valdyti. Nes dabar man yra nesveikai įdomu išsiaiškinti, kaip gerai (ar blogai) man seksis!

3. PERPLAUKTI EŽERĄ

Su plaukimu man sekasi geriau negu su bėgimu, bet irgi nesu profe. Kiekvieną vasarą man kyla noras perplaukti kokį nors ežerą, bet taip niekada tam ir nepasiryžau. Tai kodėl gi pagaliau neįveikus šio iššūkio šią vasarą? Ypač turint omenyje, kad orai šią vasarą mus kol kas lepina ir prie ežero teks nuvykti bent porą kartų.

4. SKIRTI DAUGIAU DĖMESIO KŪNO ODAI

Su veido odą aš problemų neturiu ir rūpinuosi ja pagal visas taisykles, įskaitant tonikus, aliejus, serumus ir kaukes, bet kūno odą aš mėgstu pamiršti. Rudenį, žiemą ir pavasarį galbūt tai ir nėra itin aktualu, bet vasarą nori nenori – tenka dažnai nešioti trumpas sukneles, šortus ir maudymosi drabužius, t.y. rodyti daugiau kūno. O kas nenori turėti, pavyzdžiui, gražias ir lygias kojas? Sportas sportu, bet nereikia pamiršti ir apie kūno šveitiklius, masažus sauso šepečiu (apie tai esu pasakojus čia), įvyniojimus ir aliejus. Pažadu sau to nepamiršti ir pradėti intensyviai rūpintis ne tik veido, bet ir viso kūno oda.

5. APTURĖTI SOLO KELIONĘ

Jau esu keliavusi viena ne kartą, pavyzdžiui, praeitą vasarą į Ispaniją, todėl ir šią vasarą noriu tai pakartoti. Ypač rekomenduoju išbandyti pakeliauti solo tiems, kurie bijo pasilikti su savimi – tai būtų puikus iššūkis! Man asmeniškai tokios kelionės labai patinka, nes pavyksta atsiriboti nuo visko, pamiršti apie visus rūpesčius ir tiesiog mėgautis naujomis vietomis bei įspūdžiais. Galbūt susipažinsite su naujais žmonėmis, tačiau man tas tikrai nėra būtina, kadangi puikiai moku pabūti savaitėlę su savimi, be jokio gyvo bendravimo. Aišku, minusų yra, tarp kurių neturėjimas šalia fotografo ir žmogaus, su kurio galėtum čia ir dabar pasidalinti įspūdžiai, išgyvenimai ir juoku, bet vis tiek verta!

6. TOBULAI ĮDEGTI

Degintis nėra itin gerai, bet man vasara be deginimosi – ne vasara. Aš galiu dienų dienas gulėti prie baseino ar jūros ir mėgautis saulės spinduliais. Man tas gulėjimas ir nieko neveikimas arba knygos skaitymas yra nerealus malonumas! Ir tikrai nemeluoju sakydama, kad galėčiau gulėti taip visą dieną! Tiesa, jau per šias pirmas vasaros savaites spėjau įgauti porą plėmų dėka to, kad kreivai paskirsčiau apsaugini kremą…

7. PADARYTI PIRMĄ NORMALŲ PRISITRAUKIMĄ

Na, nežinau, kaip man seksis su šiuo pažadu, nes tikrai yra dar ties kuo padirbėti… Ir kas galėtų pagalvoti, kad merginai prisitraukti yra taip sunku? Ties tuo reikia dirbti vos ne kiekvieną dieną ir tikslingai, pagal nurodytus pratimus ir jų progresijas. Bandysiu, bet kaip bus, taip bus! Jeigu ne iki vasaros galo, tai gal bent iki metų galo pavyks?

8. PARDUOTI NEBENEŠIOJAMUS DRABUŽIUS BLUSTURGYJE

Anksčiau, kai dar mano gyvenimas buvo kur kas laisvesnis ir turėjau mažiau įsipareigojimų, tikrai ne vieną ir ne du kartus esu dalyvavus blusturgyje, kuris jau 10 metų vyksta mokytojų namų kiemelyje (daugiau informacijos čia). Manau, kad atėjo laikas prisiminti senus laikus ir vieną vasaros sekmadienį susiruošti ir nuvykti išparduoti savo nebenešiojimų drabužių bei aksesuarų. Tai ne tik puiki proga atlaisvinti vietą spintoje, šiek tiek užsidirbti, bet ir prisidėti prie vartojimo mažinimo, nes tau nebereikalingi drabužiai atras naują savininką.

9. ŠOKTI IKI PARYČIŲ

Nesu aš dažna vakarėlių lankytoją ir nuoširdžiai nemėgstu naktinių klubu, tad tokiose vietose manęs praktiškai niekada nerasite. Jeigu jums pasirodė, kad matėte mane penktadienį kokiame nors klube, tai galiu drąsiai teigti – pasivaideno. Bet kartą pašokti iki paryčių vasarą man yra must-have! Ar tai būtų kelionėje, ar darbo vakarėlyje, bet tas turi įvykti, nes tradiciškai vieną kartą per vasarą aš linkusi apturėti šokių maratoną.

10.  BŪTI AKTYVIAI SOCIAL MEDIA IR TINKLARAŠTYJE

Šiuo metu sudarinėju sau mėnesio planą, pagal kurį ir dirbsiu, nes be pastovaus, mėnesiui į priekį numatyto grafiko man yra ganėtinai sunku būti aktyviai tiek čia, tiek Instagram’e.

11. GERTI KUO DAUGIAU VANDENS

Yra trijų tipų žmonės: pirmi geria vandenį daug ir neturi su tuo problemų, antri nemėgsta vandens skonio ir sunkiai priverčia save jį gerti, o treti mėgsta vandenį, tačiau pamiršta jį gerti. Būtent paskutiniam vandens gėrimo tipui aš ir priklausau – tikrai mėgstu vandenį, man jis yra skanus, tačiau pamirštu! Vat kodėl išgerti ryte kavos aš negaliu pamiršti, o vandens – galiu ir dar kaip! Šią vasarą bandysiu įtraukti pastovų vandens gėrimą į savo kasdieninę rutiną. Manau, kad neturėti būti sunku, kadangi ši vasara nusimato itin karšta!

12. NUVAŽIUOTI PRIE JŪROS SU DRAUGE

Kas gali būti smagiau už nerūpestingas atostogas su drauge prie jūros? Teisingai – niekas! Ir neįsivaizduoju vasaros be tokio tipo išvykos. Tiesa, kol kas dar nežinau, ar teks apsiriboti Baltijos jūra, ar pavyks ištrūkti į užsienį!

Štai ir visi 12 dalykų, kuriuos pažadėjau jau įgyvendinti sau šią vasarą. O ar jūs turite tokį?

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×