5 SAVO STILIAUS ATRADIMO GUDRYBĖS

2019 balandžio 24 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

Atrasti savo asmeninį stilių nėra lengva, ypač turint omenyje, kad mūsų stiliaus (ir, aišku, ne tik stiliaus) preferencijas daugeliu atveju nusako Instagram. Bet tikrai nereikia stengtis atkartoti kažkieno stilių ar aklai sekti visas mados tendencijas. Tai, kas tinka jūsų mėgstamai blogerei, gali visiškai netikti jums. Ir priešingai. Taip pat aklai sekdami tendencijas niekada neturėsite tobulo drabužinės turinio ir problema neturiu kuo apsirengti taps kasdienybe. Todėl labai svarbu yra mokėti atrasti savo išskirtinį ir nepakartojamą stilių. Aš niekada aklai neseku visų naujų tendencijų ir didžiajai daliai iškart pasakau “ne”, nes žinau, kad tai man nei tinka, nei patinka, o tik šiuo metu yra “ant bangos”. Pavyzdžiui, šį sezoną aš atsisakiau išbandyti sugrįžusias neonines spalvas ir tariau griežtą “ne” dviratininko šortams. Kodėl? Nes neoninės spalvos man nėra artimos, o dviratininko šortai tikrai nepabrėš mano figūros privalumų, o tik išryškins tai, ko visai nenorėčiau išryškinti. Tačiau šiuo metu esu visiškai pamišusi dėl smėlio, a.k.a. nude spalvos derinių, pintų rankinių, grubių sportbačių ir plaukų segtukų. Pirkdama lengvai išsirenku drabužius, kurie yra mano ir praktiškai niekada nedvejoju dėl pirkinių: pamatau drabužį ar aksesuarą ir iš karto suprantu, pakeliui mums ar ne. Šiandien noriu pasidalinti keliomis gubrybėmis, kurios padėjo man atrasti savo stilių. Padėjo man, tai gal padės ir jums?

1. KLAUSYKITĖS SAVĘS

Savo stiliaus atradimas yra apie tai, kas jus įkvepia. Kai pamatote kažką online, kabantį parduotuvėje, vitrinoje ant manekeno arba dėvimą kito žmogaus, ir tas kažkas jūs įkvepia – tai jūsų stiliaus zona. Kai dėvite drabužius, kuriuos dievinate, pasitikėjimo savimi lygis iškart smarkiai padidėja.

2. PRISIJAUKINKITE TAS TENDENCIJAS

Esminis dalykas su visomis tomis naujausiomis tendencijomis ir stiliais yra tas, kad reikia surasti tą variantą, kuris tinka jums tiek pagal figūrą, tiek pagal gyvenimo būdą. Jau įžangoje paminėjau, kad atsisakiau tų plonų (ir ypač neoninės spalvos) dviratininko šortų, nes, mano manymu, mano figūrai, švelniai tariant, tai nėra pats geriausias sprendimas. Nors ant kitų merginų man tikrai neblogai atrodo, ypač su oversized džemperiu! Vietoje to planuoju išbandyti džinsinius, kuriuos derinčiau kaip džinsinius šortus, pavyzdžiui, su baltais marškiniais ar švarku. Jeigu jums kažkas patinka, jūs galite tai pritaikyti sau – reikia tik šiek tiek kūrybiškumo!

3. SAVO STILIAUS ATRADIMAS YRA KELIONĖ

Mada ir asmeninis stilius visada yra tam tikra kelionė. Jūs pasirenkate drabužius bei aksesuarus, derinate juos, o praėjus tam tikram laiko tarpui, klausiate savęs: “Apie ką aš tuo metu galvojau?” Tai patikėkite manimi, kai kartais netyčia Facebook numeta 5 ir daugiau metų senumo nuotraukas kaip prisiminimus, pagalvoju, kad ne taip ir gerai atrodžiau tada, kaip maniau… Haha! Ir visada šioje mados ir stiliaus kelionėje bus pakilimų ir nuosmukių. Esmė yra tame, kad ši kelionė būtų linksma ir jūs išmoktumėte išreikšti save per drabužių derinimą ir nebijotumėte eskperimentuoti.

4. IEŠKOKITE ĮKVĖPIMO

Yra trys vietos, kur aš semiuosi įkvėpimo: Instagram, Pinterest ir gyvenimas. Kalbant apie pastarąjį, tai omenyje turiu praeivius, kuriuos sutinku gatvėje, mano draugus bei pažįstamus, parduotuvių vitrinas ir t.t. Įkvėpimą galima rasti visur, kur tik pažiūrėsite: nuo telefono ekrano iki žmogaus, su kuriuo prasilenkėte kavinėje. Kurkite board’us Pinterest, sekite jus įkvepiančias eksperimentuoti Instagram paskyras… ir fotografuokite savo drabužių derinius, su kuriais jaučiatės nepakartojama!

5. PASITIKĖJIMAS SAVIMI YRA SĖKMĖS FAKTORIUS

Pasitikėjimas savimi yra svarbiausias aspektas kalbant apie asmeninio stiliaus atradimą. Drabužiai ir drabužių kombinacijos, su kuriais jūs jaučiatės geriausiai, ir yra jūsų stilius. Ir žinote tą jausmą, kai aukštai pakelta galva praeinate pro langus, pasižiūrite į savo atspindį veidrodyje ir mintyse pagalvojate “kokia aš šiandien graži!”? Va taip turite jaustis visada! Na gerai, gal ne visada, bet bent jau to siekti. O drabužiai, su kuriais jaučiatės keistai, nepatogiai ar tiesiog abejojate dėl jų, turi iškeliauti iš jūsų spintos. Aš taip ir darau!

Aš dėviu: paltas Vero Moda iš Newmood.lt/ megztinis ir sijonas Zara/ kepurė ir rankinė Lindex/ batai Tamaris
nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f/1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×