VIENA SPALVINĖ GAMA = DU ANKSTYVO RUDENS ĮVAIZDŽIAI

2019 rugsėjo 22 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

Labas rytas! Aš vis dar sunkiai suvokiu, kad šiltos vasaros dienelės atėjo akimirksniu baigėsi ir visai netikėtai visus mus vilniečius užklupo tikrai ruduo. Tikras ruduo su be galo šiltais rytais, kai neįmanoma išlipti iš lovos, lietingomis dienomis, kai be skėčio geriau neiti iš namų, ir tikra rudenine depresija, kuomet nesinori nieko veikti, o tik gulėti savo mylimoje lovoje, gerta šiltą arbatą ir žiūrėti pro langą. Aš prisipažįstu, kad tikrai jaučiu tos rudeninės depresijos įtaką savo gyvenimo būdui ir kasdienėms nuotaikoms. Bet pasiduoti tikrai nesiruošiu! Tiesą sakant, nežinau, ar dar nors trumpam spės atšilti, bet vis tiek noriu pasidalinti su jumis keliais savo ankstyvo rudens deriniais, kurie dar prieš 2 savaites buvo aktualūs.

Tiesa, ar jau spėjote apsipirkti rudens sezonui? Aš asmeniškai daugiau pardaviau negu nusipirkau ir visi drabužiai bei aksesuarai, kuriuos matote šiame straipsnyje, tikrai nėra iš naujos kolekcijos (išskyrus Deichmann batus). Visi šie drabužiai sėkmingai gyvena mano spintoje jau ne pirmą sezoną, tačiau atsisveikinti su jais aš kol kas tikrai nesiruošiu. Pavyzdžiui, juodą suknelę įsigijau prieš 3 metus, žalią švarkelį – prieš 2,5, kamufliažinius marškinius – prieš 1,5, o juodą odos imitacijos sijoną bei baltus marškinėlius – praeitą pavasarį.

švarkelis, suknelė ir akiniai Lindex/ batai Deichmann/ laikrodis Daniel Wellignton


Kaip jau minėjau, šią suknelę įsigijau prieš 3 metus. Tiesa, tikrai negaliu pasakyti, kad labai dažnai ją nešiojau, o jei ir nešiojau, tai su permatoma palaidine arba marškinėliais trumpomis rankovėmis po apačia. Neseniai spintos peržiūros metu mano akys užkliuvo būtent už jos. Kodėl ji kaba sau ir taip retai būna nešiojama? Tai nėra sudėtingai derinamas drabužis, todėl nusprendžiau jai suteik dar vieną šansą, bet šį kartą derindama su tamsiai žaliu švarkeliu ir sidabriniais sportbačiais. Ai, dar ant liemens užkabinau nedidelę rankinę.

marškiniai Gina Tricot (Humana)/ marškinėliai Ichi iš Newmood.lt/ sijonas Cubus (Humana) / rankinė ir batai Deichmann/ laikrodis Daniel Wellington/ akiniai Lindex


Nėra paslaptis, kad dievinu sijonus ir nešioju juos dažnai visai metų laikais. Jei vasarą teikiu pirmenybę lengviems audiniams ir džinsui, tai rudenį, žiemą bei pavasarį labiau mėgstu neilgus netikros odos sijonus. Savo spintoje jų turiu ne vieną ir ne du, bet vis dėlto dažniausiai renkuosi būtent juodą, kadangi, mano manymu, tai lengviausiai pritaikomas variantas. Šį kartą prie sijono pasirinkau baltus marškinėlius su juodu blizgančiu užrašu bei kamufliažinio rašto marškinius, kurie šį kartą atliko lengvo švarkelio vaidmenį. Taip pat priderinau mažą juodą rankinę per petį bei be galo žavius ir stilingus batus.

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×