18 DALYKŲ, KURIŲ MANĘS IŠMOKĖ 2018

2018 gruodžio 29 in Gyvenimo būdas - 2 komentarai

Manau, kad tarpušventis yra puikus metas pagalvoti apie praktiškai praėjusius 2018 metus ir apmąstyti sparčiai besiartėjančius 2019. Man asmeniškai 2018 metais buvo labai savotiški ir permainingi, kupini iššūkių bei pasiektų tikslų. Šiandien noriu pasidalinti su jumis 18 dalykais, kuriuos išmokau per 2018 metus. Pradedam!

1. Žmonės, kurie supa tave, yra viskas.

2. Noriu gyventi tik Lietuvoje. Po 3,5 mėnesių gyvenimo Rygoje supratau, kad aš tikrai nenoriu niekur emigruoti ir gyvenimas mano gimtajame mieste man yra brangiau už viską.

3. Nėra nieko stipriau už pasąmonės galią. Viskas, kas mūsų galvose, gali lengvai tapti realybė, tik reikia mokėti tuo pasinaudoti.

4. Sunkus darbas atsiperka.

5. Svajonės savaime neišsipildo. Tik svajonė, tapusi tikslu, kurio yra nuoširdžiai siekiama, išsipildo.

6. Išmokau neapriskrauti. Tiesiog visi tie nemalonūs ir stresą keliantys dalykai, pasitaikantys bene kiekvieną dieną ir gadinantys nuotaiką, yra laikini. Take it easy!

7. Išmokau pasitikėti savimi. Nežinau, iš kur atsirado ši savybė, bet visus 2018 metus 100 proc. pasitikėjau savimi ir savo jėgomis bei sugebėjimais.

8. Pradėjau dar labiau vadovautis taisykle “noriu – einu ir darau”. Žodžiu, mažiau kalbų, daugiau darbų!

9. Viskas yra laikina, todėl reikia gyventi ir džiaugtis šia akimirka.

10. Mokinausi įsiklausyti į kitų nuomonę ir nebūti tokia kategoriška. Su šia savo savybe kovoti išties nelengva, bet 2018 metais tam skyriau tikrai nemažai dėmesio ir jaučiu, kad išmokau tai daryti kur kas geriau.

11. Duok durniui kelią. Nereikia veltis į diskusijas su durnais žmonėmis. Tiesiog, patarimas iš mano asmeninės patirties.

12. 100 proc. pasitikėti negalima net savimi.

13. Aš nesu intravertė. Visada maniau priešingai, nes nesu tas žmogus, kuris mėgsta reikšti savo jausmus ir visiškai nesijaučia patogiau pasakodamas apie savo išgyvenimus. Aš visa tai pasilieku sau ir tik sau. Tačiau viena kolegė neseniai pasakė man, kad esu visiška jos pilnai intravertiškos asmenybės priešingybė. Man labai lengva yra susipažinti ir susibendrauti su naujais žmonėmis, patogiai jaučiuosi tiek būdama viena tyloje, tiek visą dieną bendraudama su daug žmonių ir manęs nei tas, nei tas nevargina. Nebijau dėmesio (tikriausiai dėl to ir darau tai, ką darau, haha). Mano pasakojimus visada lydi emocijos. Taigi, esu ambivertė, linkusi į ekstravertiškumą.

14. Darbas darbu, o laikas sau yra laikas sau. Išmokau rasti tą ribą tarp darbo ir laiko sau. Darbas į mišką nepabėgs ir vietoje kelių papildomų valandų darbe aš mieliau renkuosi treniruotę arba susitikimą su draugais.

15. Atostogauti vienai yra maloni patirtis ir nereikia to bijoti.

16. Išmokau stovėti ant rankų. Na, kol kas dar prie sienos, bet šioks toks progresas yra.

17. Išmokau vairuoti! Spalio vidury pradėjau lankyti vairavimo mokyklą, nes pagaliau supratau, kad mano gyvenimas be nuosavo automobilio yra kančia. Jau spėjau baigti mokyklą, išsilaikyti vairavimo teoriją regitroje, o pirmas 2019 metų tikslas yra išlaikyti ir vairavimo egzaminą bei kuo skubiau sėsti prie vairo.

18. Išmokau dar labiau džiaugtis gyvenimu ir sakyti “taip” visoms pasitaikančioms galimybėmis savo kelyje.

Taigi, noriu palinkėti tiek jums, tiek sau įspūdingų, nepamirštamų bei įspūdžių kupinų naujų 2019 metų! Aš esu pasiruošusi toliau judėti tik į priekį ir siekti naujų tikslų. O jūs?

nuotraukos: iš asmeninio 2018 metų archyvo

2 Komentarai

 • Bri 2019 sausio 4 at 16:13

  Tavo blogas absoliučiai nuostabus, dievinu nuotraukas ir stilių 🙂

  • darjatupcaja 2019 sausio 5 at 21:46

   Ačiū labai! Labai džiaugiuosi, kad patinka 🙂

  Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×