2017 METŲ MĖGSTAMIAUSI

2018 sausio 10 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! 2018 metai prasidėjo labai įdomiai ir greitu metu mano tiek asmeniniame, tie tinklaraščio gyvenimuose įvyks nemažai pokyčių. Kol kas per daug neišsiplėsiu, bet dviejų savaičių bėgyje tikrai viskuo pasidalinsiu. Iš tiesų (kol dar aktualu) pats laikas apžvelgti visus 2017 metų mėgstamiausius produktus ir išsirinkti tik tuos, kurie iki šiol yra su manimi ir nėra niekuo pakeičiami. Ar buvo sunku išsirinkti? Tikrai ne, nes patys pačiausi visada yra arba vonioje matomoje vietoje, arba rankinėje, arba kosmetinėje. 2017 metais teko išbandyti labai daug naujienų ir per metus tiek mano kosmetika, tiek dažniausiai naudojamos priemonės kardinaliai pasikeitė. Nusprendžiau mėgstamiausių kiekį sumažinti iki absoliutaus minimumo ir išsirinkau tik 6 priemones, kurios mane 2017 metais sužavėjo labiausiai. Pradedam!

NYX PROFESSIONAL MAKEUP PERFECT FILTER ŠEŠĖLIŲ PALETĖ (RUSTIC ANTIQUE)

Pačioje pirmoje vietoje būtų dažniausiai 2017 metais (ir jau net 2018) naudotą šešėlių paletė – Nyx Professional Makeup Perfect Filter, spalva Rustic Antique. Visi atspalviai yra puikiai pigmentuoti, nebyra, gana lengvai sklaidosi ir tinka tiek kasdieniam, tiek vakariniam makiažams sukurti. Aišku, labiausiai mane sužavėjo puikiai vieną kitą papildantys ir tarpusavyje derantys atspalviai. Šioje paletėje nėra nei vieno, kuris man visiškai nepatiktų. Labiausiai mėgstu naudoti rausvus atspalvius ir šviesią su blizgučiu, kuri švyti geriau nei bet kokia švytėjimą suteikianti priemonė. Tikras 2017 metų atradimas, kuris užkariavo mano kosmetinę. Šią paletę naudojau čia ir čia.

URBAN DECAY VICE COMFORT MATTE LŪPŲ DAŽAI (UPTIGHT)

Taip pat 2017 metais atradau naują mėgstamiausią kasdienį lūpdažį – Urban Decay Vice Comfort Matte, spalva Uptight. Tai pusiau matinis lūpų dažas, kuris man yra “my lips but better” spalva. Nedžiovina lūpų, išsilaiko ganėtinai ilgai ir spalviškai man labai tinka. Jis labai panašus į Maybelline Color Sensational matinio lūpdažio 932 Clay Crush atspalvį, tačiau patinka man šiek tiek labiau nei pastarasis. Jie ieškote lūpdažio kasdienai, tai atkreipkite dėmesį į šį, nes tikrai rekomenduoju.

MILANI ILLUMINATING FACE POWDER (AMBER NECTAR)

Niekada nemaniau, kad mėgstamiausia metų priemone gali tapti skaistalai. Kai tik pamačiau, kad Lietuvoje atsirado Milani kosmetika, tai susigundžiau išmėginti ir užsisakiau dvi priemones: skaistalus ir skystus lūpų dažus. Skyti lūpų dažai man visiškai nepatiko, o skaistalai iki šiol naudojami bene kasdien. Jie suteikia veidui šiek tiek spalvos, labai atgaivina ir oda atrodo kur kas skaistesnė. Atrodo, kad visai nereikšmingas žingsnis makiaže, bet skirtumas “su” ir “be” yra akivaizdesnis nei akivaizdus. Labai rekomenduoju! Be to, šiuos skaistalus buvau įtraukus į kovo mėnesio mėgstamiausių įrašą čia.

MAYBELLINE SUPER STAY MATTE INK LŪPŲ DAŽAI

Nors 2017 metais teko išmėginti labai daug skystų lūpų dažų pačių įvairiausių gamintojų nuo pigiausių iki brangiausių, tačiau mano širdį pavyko užkariauti tik neseniai Maybelline pasirodžiusiai naujienai. Jau spėjau juos visai kaip išgirti, pavyzdžiui čia ir čia, bet dar kartą pasikartosiu, kad šie skysti lūpų dažai išsilaiko ilgiau už visus profesionalius ir trigubai brangesnius ir ant lūpų atrodo tikrai puikiai.

MAYBELLINE SUPER STAY 24H MAKIAŽO PAGRINDAS

Maybelline sugebėjo nustebinti dar kartą, bet jau su naujuoju makiažo pagrindu – Super Stay 24H. Nors šį makiažo pagrindą naudoju tik 2 mėnesius, bet jis tikrai vertas būti mano 2017 metų mėgstamiausių sąraše. Kiekvieną rytą rankos ima būtent šį makiažo pagrindą, nes jis nors ir yra pilno maskavimo, tačiau veidas nei kiek nepašus į kaukę. Tikrai verta išbandyti, o gana plačiai savo nuomone jau spėjau pasidalinti čia.

KIEHL’S CUCMBER HERBAL CONDITIONING CLEANSER VEIDO PRAUSIKLIS

Kiehl’s jau ne pirmus metus dominuoja mano odos priežiūros priemonių kolekcijoje. Tiesa, didžioji dalis mano itin mėgstamų priemonių buvo atrasta dar 2016 metais, tačiau ir 2017 metais kelios priemonės įsiterpė į mano Kiehl’s atradimų sąrašą. Labai nustebino neseniai pasirodžiusi naujiena – Kiehl’s Cucumber Herbal Conditioning Cleanser veido prausiklis. Tai vienas iš nedaugelio prausiklių, kuris visiškai nedžiovina mano žiemos metu linkusios į sausumą odos. Neturi įkyraus kvapo, nedirgina akių, tinka naudoti tiek savarankiškai, tiek su specialiai veido valymo prietaisais. Atrodo, kad nustebinti veido prausikliu neįmanoma, nes jis neatlieka jokių įspūdingų funkcijų, bet kažkodėl šis man labai patiko ir drąsiai rekomenduočiau visiems odos tipams.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×