3 PRODUCTS FROM DIOR

2016 lapkričio 28 in Apžvalga, Grožis - 1 komentaras

Sveiki! Šiandien noriu papasakoti jums mano susipažinimo istoriją su Dior dekoratyvine kosmetika. Anksčiau teko turėti tik Dior kvepalus, bet prie dekoratyvinės kosmetikos stendų parduotuvėse retai prieidavau. Gal buvo per mažai youtube grožio guru įtakos? Nežinau, kodėl taip ir įvyko ir kodėl pirmą kartą Dior kosmetiką išbandžiau šiek tiek daugiau nei prieš mėnesį. Per Dior prezentaciją dovanų gavau maišelį, kuriame radau visus tris produktus. Spėjau su visais pažaisti gana ilgai, todėl šiandien dalinuosi kas ir kaip.

dior_3dior_6DIOR ADDICT ULTRA-GLOSS (339 GORGEOUS)

Pradėsiu nuo lūpų blizgio. Iš tiesų likau sužavėta šia priemone nuo ir iki. Be galo prabangi ir elegantiška pakuotė, patogus šepetėlio formos aplikatorius, žodžiu, viskas kaip įprasta Dior dekoratyvinei kosmetikai. Nors ir nesu lūpų blizgių megėja, dažniausias renkuosi lūpų dažus, bet pasakyti Dior “ne” ir įsidėti į stalčių nedrįsau. Išbandžiau ir nepatikėjau. Pats tobuliausias lūpų blizgis pasaulyje! Ant lūpų atrodo tiesiog nepriekaištingai, paslepia visus lūpų trūkumus, kad jos atrodo lyg saldainis. Nėra lipnus, maloniai jaučiasi ant lūpų, drėkina jas, o spalva 339 yra itin universali. Tiesiog priemonė, pranokstanti visus lūkesčius.

Mano įvertinimas: 5/5

Kaina: 33,95 eur

dior_2dior_7DIORSHOW BROW CHALK (003 DARK BROWN)

Įspūdžiai apie Brow Chalk antakių kreidelę yra šiek tiek dvejopi. Kalbant apie privalumus, tai man patinka priemonės tekstūra. Vandeniui atspari, labai lengvai skirstosi, norint išgauti ryškesnį efektą, priemonė be jokių problemų pasiduoda sluoskniavimui. Kas gi man nepatiko? Man asmeniškai kreidelė yra per didelė, kad būtų galima paryškinti antakius be pagalbinių priemonių. Man patogiau naudoti mažą teptuką, bet, naudojant teptuką, pati kreidelės idėja išgaruoja. Dior teigia, jog priemonę labai lengva ir paprasta naudoti, tačiau mano antakiai tam yra per siauri arba aš tiesiog mėgstu kitokį, griežtesnių antakių efektą. Nuotraukoje antakius paryškinau minėtu būdu – naudojant teptuką.

Mano įvertinimas: 3,5/5

Kaina: 27,95 eur

dior_4dior_5DIOR CONTOUR LIP LINER (080 RED SMILE)

Jei jūs, kaip ir aš, mėgstate raudonas lūpas, tai pasirūpinti kokybišku lūpų pieštuku yra būtina. Lūpų pieštukas yra atsakingas už lūpų dažų kontūrą ir jo išsilaikymą. Nekenčiu, kai kai kurie lūpų dažai išplaukia už natūralaus lūpų kontūro ribas. Todėl visada stengiuosi naudoti lūpų pieštuką, kuris ne tik atsakingas už patį kontūrą, bet ir prailgina pačio lūpdažio laikymasį. Šis pieštukas visa tai ir padaro, todėl naudoju labai dažnai, nes mano turima spalva yra universali ir tinkanti naudoti su dauguma raudonų lūpų dažų. Jokių priekaištų neturiu. Kokybė tikrai paaiškina beveik trisdešimties eurų kainą.

Mano įvertinimas: 5/5

Kaina: 26,95 eur

1 komentaras

 • Irene Laura 2016 lapkričio 29 at 0:28
 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×