4 VIETOS, KUR PERKU SMULKMENAS NAMAMS

2019 spalio 6 in Gyvenimo būdas, Namai - Komentarų nėra

Kiek atsimenu save, tiek man buvo svarbu gražūs ir tvarkingi namai. Ne, nesakau, kad man pavyksta visada palaikyti idealią tvarką namuose, nes taip nėra, tačiau atmosfera namuose turi labai didelę mano nuotaikai bei produktyvumui. Betvarkė namie – betvarkė galvoje. Taip, aš dar neturiu savo namų, kur galėčiau viena sau karaliauti, gyventi pagal savo taisykles ir dekoruoti kiekvieną kampelį taip, kaip panorėsiu (nors prisipažinsiu, kad nuosavi namai yra sekantis mano tikslas), todėl saviraiškai interjero ir jaukumo kūrimo atžvilgiu aš turiu nelabai didelį kvadratinių metrų kiekį. Tačiau stengiuosi sukurti įkvepiančią, jaukią bei man patinkančią atmosferą bent jau ten, kur turiu teisę reikštis. Visada su dideliu malonumu vaikštau po įvairias su namais bei interjeru susijusias parduotuves. Mėgstu perstumti baldus, atsisakyti senesnių, nusipirkti naujus, perkabinti lentyną ar veidrodį, pakeisti pagalvės užvalkalus, re-dekoruoti lentyną, pakeisti rėmeliuose esančias nuotraukas ar paveikslus. Žodžiu, mėgstu kurti stilingą jaukumą aplink save. Tiesa, daug investuoti (labai nemėgstu žodžio investuoti naudoti ne pagal paskirtį, t.y. kalbant ne apie akcijas, auksą ar NT, bet šį kartą panaudosiu) į tokius dalykus, kaip pagalvių užvalkalai, rėmeliai, padėkliukai, vazos ir t.t. nemėgstu, todėl visada ieškau pigesnių alternatyvų tam, ką pamačiau Zara Home, H&M Home arba tiesiog Pinterest’e. Šiandien noriu pasidalinti keliomis visiems gerai žinomomis vietomis, kur dažnai randu stilingų dekoracijų namams, ir parodyti, kas ir iš kur buvo pirkta. Pradedame!

staliukas ir šviestuvas Ikea/ padėkliukas Alandeko/ žvakė Bath&Body Works (pirkta Varšuvuoje)/ rėmelis C&D Style (dovana)/ vaza Pepco (/ žadintuvas Tiger (dalis PR rinkinio)


1. IKEA

Niekuo nenustebinsiu pirmuoju punktu. Taip, nuo to laiko, kai Ikea pagaliau atsidarė Lietuvoje, mėgstu ten užsukti. Savo namuose tikrai turiu nemažai baldų ir kitų daiktų, pirktų Ikea. Pavyzdžiui, lova, komoda, kilimas, šviestuvai, pagalvėlės, pintos dėžutės ir t.t. Ten tikrai randu įdomių dalykų, tinkančių tiek pagal mano skonį interjerui, tiek pagal piniginės turinį. Ir kaip mes anksčiau gyvenome be jos? Kur pirkome viską namams? Tiesa, kuo toliau, tuo labiau man nepatinka tai, kad vos ne kas trečias žmogus turi tokią pat spintelę, stalą ar lempą. Bet o ko norėti? Jeigu kainos ir kokybės santykis tenkina, tai kodėl nepirkti daikto, kurį jau turi tavo draugė ar kolegė? Svarbiausia nepersistengti ir palaikyti balansą, kad jūsų namai netyčia netaptų Ikea ekspozicijos dalimi.

2. JYSK

Tikrai mėgstu čia užsukti. Ne, tikrai ne visi daiktai čia yra kokybiški, stilingi ir man patinkantys, tačiau perliukų tikrai galima rasti. Taip pat yra ir internetinė parduotuvė. Kalbant apie baldų kokybę, negaliu nieko pasakyti, kadangi turiu tik vieną baldą iš ten. Taip, šią baltą lentyną, kurią įsigijau prieš pusę metų ir kol kas esu labai patenkinta. Taip pat turiu iš ten rėmelių bei print’ų.

lentyna Jysk/ aukso spalvos rėmelis H&M Home (dovana)/ eifelio bokštas suvenyras iš Paryžiaus/ žvakė Bath&Body Works (pirkta Varšuvuoje)/ pintų dėžučių rinkinys, juodas rėmelis ir .. Ikea/ balta vaza ir gėlė Depo/ aukso spalvos padėkliukas Home&You (pirktas Varšuvoje)/ pintas krepšys Maxima


3. MAXIMA

Maxima yra ta parduotuvė, kuri man praktiškai niekada nebūna pakeliui, todėl čia užsuku ne itin dažnai. Tačiau kiekvieną kartą pastebiu, kad čia galima atrasti išties mielų dalykėlių namams už labai nedidelę kainą. Ir, kas svarbiausia, niekada nepasakytum, kad daiktas pirktas Maximoje, o ne H&M Home. Tikriausiai labiausiai man įsiminė šie du krepšiai, kuriuos visai neplanuotai pačiupau. Šiuo metu didesnį krepšelį, kurio kaina nesiekė 8 eur, naudoju pledui bei šlepetėms laikyti, nors ateityje galbūt tai bus vazonas gėlei, o mažesnį, kuris kainavo apie 5 eur, laikau pasidėjus ant lentynos.

4. LENKIJA

Ketvirtas punktas yra gana keistas, bet kitaip negalėjau jo pavadinti – Lenkijos namų dekoro parduotuvės. Kadangi pastaruoju metu Lenkijoje lankausi gana dažnai (dažniausiai Varšuvoje, nors pavasarį bei vasarą esu buvusi tiek Krokuvoje, tiek Gdanske), esu neblogai išstudijavusi ten esančias parduotuves. Nors vykstu čia darbo reikalais, tačiau praktiškai kiekvienos komandiruotės metu atrandu bent valandą užsukti į vieną iš prekybos centrų. Dažniausiai tai būna Złote Tarasy, nors paskutinį kartą pasirinkau Arkadia, kuris yra net didesnis. Ne, aš tikrai neturiu priklausomybės apsipirkimui, bet namų dekoro parduotuvės Lenkijoje yra tikrai smagios. Tikslių pavadinimų nepasakysiu, bet jų čia yra ne vieną ir ne dvi. Visos savaip įdomios ir visur randu įvairių dalykėlių namams. Gaila, kad negaliu į lagaminą įsidėti fotelio ar taburetės, nes tikrai taip ir padaryčiau. Žiemą nusipirkau šį aukso spalvos padėklą kvepalams sudėti už 6 eur. Be to, visada užsuku į amerikiečių pamėgtą Bath&Body Works parduotuvę. Aišku, labiausiai šią vietą dievinu dėl jų ypač kvapnių ir stilingų žvakių. Praeitą rudenį nusipirkau iškart 5 ar 6 ir iki šiol jas dar deginu, kadangi kvepia jos išties intensyviai. Jeigu mėgstate kvapnias žvakes, tai būtinai išbandykite Bath&Body Works. Garantuoju, kad tikrai nenusivilsite!

sidabro spalvos rėmelis,mažas juodas rėmelis, didelis juodas rėmelis ir veidrodis Jysk/ juoda lenta ir krepšys Maxima/ baltas rėmelis Ikea/ padėkliukas H&M Home (dovana)


O kur jūs mėgstate pirkti visokias smulkmenas namams, kurios sukuria jaukumą? Būtų įdomu sužinoti, kur dar galima Lietuvoje rasti šį bei tą įdomaus ir neatrasto.

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×