5 PRIEŽASTYS, KODĖL JUMS REIKALINGAS PAAKIŲ KREMAS

2018 gruodžio 1 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Labas rytas! Nors visai neseniai čia pasidalinau makiažo nuvalymo ypatumais ir to teisingo atlikimo svarba, tačiau sparčiai artėjantys šalčiai neduoda man ramybės ir skatina daugiau kalbėti apie odos priežiūrą. Kodėl? Atsakymas paprastas: rudenį ir žiemą mūsų oda patiria daugiausiai streso tiek dėl šalčių, tiek dėl šildymo, kurio dėka visų mūsų oda išsausėja labai greitai. Šiandien visą dėmesį noriu skirti paakių kremo tematikai, kadangi didžioji dauguma nenaudoja paakių kremo ir nesupranta, kam reikalingas atskiras kremas paakių zonai. Vasaros metu aš asmeniškai nejaučiu didelio poreikio naudoti paakių kremą, tačiau, atėjus rudeniui, jaučiuosi blogai, jei po ranka neturiu mano mėgstamiausio Kiehl’s Creamy Eye Treatment paakių kremo su avokadais. Taigi, šiandien aš noriu pabandyti įtikinti ir jūs pradėti naudoti paakių kremą, jeigu to iki šiol nedarėte: 5 priežastys, kodėl jums reikalingas paakių kremas.

Kuo gražesnę odą turėsite, tuo mažiau makiažo reikės, tiesa? O paakiai irgi yra veido dalis. Ir ta dalis, kuri yra reikliausia iš visų ir reikalaujanti daugiausiai dėmesio. Taigi, pereiname prieš 5 pagrindinių paakių kremo naudojimo priežasčių:

  1. Lengva pastebėti, ar žmogus naudoja paakių kremą. Ir tai nepriklauso nuo amžiaus. Tų žmonių, kurie niekada nenaudoja paakių kremo, paakių zonos oda yra labiau išsausėjusi, dehidratuota, ne tokia stangri ir mažiau elastinga. Taip pat paakių kremo nenaudojimas skatina nedidelių ir taip vadinamų “žąsies kojelių” raukšlelių atsiradimą. Ypač lengvai naudojantį paakių kremą nuo nenaudojančio atskiria vizažo meistrai.
  2. Paakių oda yra žymiai plonesnė negu veido. Paakių srityje nėra riebalų liaukų, t.y. negaminamas sebumas, todėl oda ten dažniau išsausėja ir todėl lengviau formuojasi mimikos raukšlės bei jau minėtos “žąsies kojelės”.
  3. Pigmentacija. Kremai veidui niekuo nesiskiria nuo paakių kremų. Mitas! Paakių kremų sudėtyje yra tokių sudedamųjų dalių, kurių veido kremuose nerasite (iššviesinantys, pakeliantys, atkuriantys apimtį toje srityje ir t.t. komponentai). Pavyzdžiui, Argirelinas (angl. Аrgireline) imituoja botulino toksino poveikį ir padeda kovoti su nepageidaujama pigmentacija, kofeinas skirtas tonuso palaikymui, hialurono rūgštis skirta drėkinimui ir aliejai, kuriuos nerekomenduoja naudoti visam veidui, tačiau dėl paakių zonoje sebumo nebuvimo problemos su užsikimšusiomis poromis neiškils.
  4. Akių ir antakių mimika yra aktyvesnė nei veido. Paprasčiausiai visas savo emocijos mes išreiškiame “naudodami” akių ir antakių zona. Tose vietose, kur oda nuolat patiria trynimą, ji greičiau išsitampys ir praras stangrumą. Jeigu jūs neskiriate šiai zonai daugiau dėmesio ir nedrėkinate jos, o tik kraunate kasdien makiažą, tai tik paskatins odos senėjimo šioje zonoje procesus.
  5. Visi paakių kremai yra patikrinti oftalmologų. O veido kremai – ne. Taigi, kartais veido kremo naudojimas paakių srity gali iššaukti didesnį patinimą, suerzinti akis. Be to, jeigu nedidelis paakių kremo kiekis pateks į akį, tai tikrai nieko blogo neatsitiks (daugeliu atveju), tačiau su veido kremu yra kitokia istorija.
Aš nuoširdžiai tikiuosi, kad šis straipsnis jums buvo naudingas ir būtinai įtrauksite paakių kremą į savo veido odos priežiūros rutiną. Straipsnio pradžioje jau minėjau, kad mano mėgstamiausias paakių kremas yra Kiehl’s Creamy Eye Treatment su avokadais, o antrą vietą užima Lancome Advanced Génifique Eye Light-Pearl. Kiehl’s su avokadais yra riebus, sunkiau įsigeriantis, bet užtat neapsakomai gerai maitinantis mano nuolat išsausėjusią paakių zoną, Lancome – lengvas, bet ne ką mažiau veiksmingas. Taip pat teko neseniai išbandyti Kiehl’s naujieną – Youth Dose Eye Treatment, bet man jis nepasiteisino, nes nepakankamai drėkina, sunkiai įsigeria ir nedraugauja su makiažo pagrindais bei maskuokliais. Tiesa, Salomėjai jis patiko, todėl kviečiu skaityti jos atsiliepimą čia.
nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f/1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×