5 RUDENS MAKIAŽO MĖGSTAMIAUSI

2017 spalio 9 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Savaitgalį pagaliau teko pajusti tikrą lietuvišką rudenį su visais jo privalumais ir trūkumais. Šeštadienis buvo gana saulėtas, spalvotas ir gražus, o sekmadienis – itin lietingas ir niūrus. Būtent tokiomis lietingomis dienomis man ir norisi kuo gražiau ir rudeniškiau dažytis, kad jei ne saulė, tai bent mano skruostikauliai šviestų iš toli. Šiandien noriu pasidalinti savo mėgstamiausiomis rudens makiažo priemonėmis, be kurių neįsivaizduoju savo makiažo. Kelias iš šių priemonių buvau atradusi praeitą rudenį/žiemą, o likusias – pavasarį. Visą vasarą naudojau gana švelnių spalvų ir tekstūrų produktus, tačiau, atėjus rudeniui, mano kosmetinės turinys visiškai pasikeitė ir nuo šiol čia karaliauja ryškios spalvos, raudoni lūpdažiai, ryškūs skaistalai ir akinančios švytėjimo suteikiančios priemonės. Tačiau šiandien tik apie pačias pačiausias. Pradedam!

PUPA I’M MATT LIP FLUID SKYSTI MATINIAI LŪPŲ DAŽAI

Neįsivaizduoju rudens be raudonų lūpų. Šie Pupa skysti matiniai lūpų dažai jau apie dvejus metus yra mano patys mėgstamiausi. Man jie patinka tiek dėl sodrių spalvų, tiek dėl ilgo išsilaikymo, tiek dėl tolygaus paskirstymo. Tai yra itin matiniai lūpų dažai, kurie nesausina lūpų ir atrodo nepriekaištingai. I’m Matt Lip Fluid pakuotės būna dviejų spalvų: sidabrinės ir auksinės. Atspalviai sidabrinėse pakuotėse yra iš pastovaus asortimento, o auksinės – iš riboto leidimo žiemos kolekcijos.

NYX PROFESSIONAL MAKEUP PERFECT FILTER ŠEŠĖLIŲ PALETĖ (RUSTIC ANTIQUE)

Nors šią Nyx Professional Makeup šešėlių paletę naudojau tiek pavasarį, tiek vasarą, tačiau man tai yra tobula rudens paletė. Joje vyrauja šilti rudeniniai atspalviai: oranžiniai, auksiniai, bordiniai. Su ja galima sukurti labai daug įvairių makiažų pradedant nuo lengvo dieninio ir iki ryškaus vakarinio. Kokybės atžvilgiu šie šešėliai nors ir nenukonkuruoja Urban Decay, nes nėra tokie pat kreminiai, tačiau yra itin gerai pigmentuoti, lengvai sklaidosi ir ilgai išsilaiko. Jei ieškote nebrangios rudeninių atspalvių paletės, tai griebkite šią!

PUPA VELVET GARDEN SKAISTALAI

Prisimenu, kad prieš 3-4 metus visiškai nenaudojau skaistalų, tačiau dabar, esant galimybei, visada stengiuosi perbraukti pro skruostus su skaistaluose patapšnotu šepetėliu. Skaistalai labai pagyvina veidą ir suteikia jam skaistumo. Vasarą naudojau labiau persikinių atspalvių skaistalus, bet nuo rugsėjo vidurio vėl išsitraukiau iš stalčiaus ryškius, rožinius Pupa Velvet Garden. Tiesa, šie skaistalai buvo iš praeito rudens riboto leidimo kolekcijos, tad nežinau, ar įmanoma juos dar įsigyti parduotuvėse.

URBAN DECAY VICE SKYSTI LŪPŲ DAŽAI (1993)

Rudenį mėgstu naudoti ne tik raudonus lūpų dažus, bet ir rudus. Šiuo metu man labiausiai limpa Urban Decay Vice skystų matinių lūpų dažų 1993 atspalvis. Atspalvio pavadinimas puikiai parinktas, kadangi man tai yra ta tikra 90-ųjų spalva. Atrodo ant lūpų labai gražiai, minimaliai sausina, laikosi labai ilgai ir neatsispausdina ant puodelių, bet, valgant ar geriant, palaipsniui nueina dėmelėmis.

PUPA RED QUEEN HIGHLIGHTER ŠVYTĖJIMO SUTEIKIANTI PRIEMONĖ

Švytėjimo suteikianti priemonė, mano manymu, neturi sezono, nes aktuali tiek vasarą, tie žiemą, tiek pavasarį, tiek rudenį. Tik, pavyzdžiui, vasarą aš renkuosi natūralesnį efektą suteikiančią, o rudenį bei žiemą – su daugiau blizgučio. Vienas ryškiausių mano turimų yra Pupa Red Queen iš riboto leidimo kolekcijos, kuris nors ir turi savyje labai daug smulkių auksinių blizgučių, tačiau ant odos labiau primena šlapią efektą. Taip, jis tikrai yra ryškus ir šviečiantis iš tolo, bet aš mėgstu blizgėti!

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×