ANTAKIŲ GELIŲ KOVA: BENEFIT PRIEŠ L’OREAL PARIS

2018 kovo 31 in Apžvalga - Komentarų nėra

Sveiki! Šiandien nusprendžiau paliesti grožio tematiką, o būtent apžvelgti dvi dekoratyvinės kosmetikos priemones. Visada su mielu noriu išbandau naujas antakių priemones, kadangi jos, priešingai nei blakstienų tušai, būna skirtingos – pieštukai, kreidelės, šešėliai, markeriai, geliai – žodžiu, rinkis tai, kas labiau patinka. Šiandien visas dėmesys skirtas dviems antakių geliams/pomadoms: L’Oreal Paris Paradise Extatic ir Benefit Ka-Brow. Šios dvi antakių priemonės, mano manymu, yra itin panašios ir atsirado Lietuvos rinkoje panašiu metu, tik L’Oreal Paris galima įsigyti bene visur, o Benefit tik Douglas internetinėje parduotuvėje. Gelinė tekstūra, panašios formos įpakavimai, panašūs šepetėliai. Viskas yra labai panašu, išskyrus kainą. Ar vertą permokėti daugiau nei du kartus už Benefit, kai L’Oreal Paris siūlo vos ne identišką alternatyvą?

Atspalvių pasirinkimas. Benefit galimi 6 atspalviai, o L’Oreal Paris – tik 2 atspalviai: Warm Blonde ir Brunette. Benefit aš turiu 3 numeriuką, o Loreal Paris Brunette atspalvį. Benefit idealiai atitinka mano plaukų spalva, mano turimas atspalvis atrodo itin natūraliai. L’Oreal Paris yra tamsesnis ir šiltesnis. Jeigu būtų dar šiek tiek tamsesnis, tai netiktų prie mano plaukų spalvos, t.y. jis yra ant ribos atspalvio “tinkamumo”.

Tekstūra. Abiejų priemonių tekstūros yra panašios, tik L’Oreal Paris tekstūra yra labiau vaškinė.

Šepetėlis. Benefit garsėja savo antakių priemonėmis, todėl puikiai žino, kaip turi atrodyti tobulas antakiams skirtas šepetėlis. Būtent toks ir yra šis. Benefit šepetėlis yra patogiausias iš visų mano anksčiau bandytų, o Loreal Paris man yra per minkštas, todėl su juo šiek tiek sunkiau brėžti griežtą liniją.

Išsilaikymas. Išsilaiko abi priemones visą dieną, bet vis dėlto išsilaikimo testą laimėjo Benefit, kadangi atlaikė net miegą į pagalvę ir nei kiek nenusitrynė.

Prieinamumas. Benefit Ka-Brow galima įsigyti tik Douglas internetinėje parduotuvėje, o L’Oreal Paris Paradise Extatic  visur, kur yra prekiaujama jų kosmetika.

Kaina. Benefit Ka-Brow kainuoja 26,95 eur, o Loreal Paris Paradise Extatic 11,49 eur, t.y. daugiau nei du kartus mažiau.

Jeigu jūs negalite sau leisti tokios prabangos ir mokėti už antakių priemonę apie 27 eur, kas tikrai nėra maži pinigai, tai rinkinės L’Oreal Paris ir tikrai nepasigailėsite savo sprendimu. Jei nenorite taupyti ir galite išleisti 27 eurus antakių priemonei, tai, aišku, rinkinės Ka-Brow. Išvardinti skirtumai tarp šių dviejų antakių gelių tikrai nėra esminiai, kadangi abi priemones yra geros, kokybiškos ir išsilaiko labai ilgai. L’Oreal Paris Paradise Extatic galima įsigyti čia, o Benefit Ka-Brow – čia.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×