APIE CHERRY MY CHERI AKIŲ ŠEŠĖLIŲ PALETĘ

2018 spalio 12 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Net nežinau, kas man atsitiko, bet kuriam laikui buvo dingęs noras ką nors išvis veikti online platybėse. Galbūt rudeninė depresija, galbūt idėjų trūkumas, galbūt laiko stoka. O galbūt viskas kartu? Stengiuosi kuo greičiau grįžti į ritmą, todėl šiandien pagaliau prisiruošiau pasidalinti naujos L’Oréal Paris Cherry My Cheri akių šešėlių paletės apžvalga. Ši paletė apsigyveno mano kosmetinėje jau prieš gerą mėnesį, todėl laiko išbandyti ją kuriant įvairius makiažus turėjau daug. Taigi, ar mass market kategorijoje įmanoma rasti kokybišką ir kasdienai tinkančią akių šešėlių paletę?

Pasak L’Oréal Paris: “Akių šešėliai lyg vyšnia ant torto! L’Oréal Paris Cherry My Cheri akių šešėlių megapaletė su 16 gardžių atspalvių – nuo šiltų vyšninių iki saldžių persikinių ir gaivių neutralių – leidžia išmėginti beribę akių makiažo įvaizdžių įvairovę. Švelni pudros tekstūros formulė suteikia sultingą ir sodrią spalvą. Viliojantis vaisinis aromatas dovanoja malonią, gardžiai dvelkiančią patirtį. Naudojimas: 16 sodrių atspalvių leidžia išmėginti beribę lengvai sukuriamų įvaizdžių įvairovę! Spalvą išsklaidančiu šepetėliu užtepkite vieną iš šviesių ar vidutinio ryškumo matinių atspalvių šešėlių ties išoriniu akies kampučiu ir darydama pusmėnulio formos potėpius braukite palei akies voką iki jo raukšlės. Kad suteiktumėte gylio, dar vienu tamsesniu matiniu atspalviu paryškinkite išorinį akies kamputį ir išsklaidykite jį ties voko raukšle. Tuomet, priklausomai nuo to, kokį įvaizdį norite sukurti, pasirinkite keletą matinių, šilkinių arba žėrinčių paletės atspalvių ir užtepkite jų ant akies voko plokščiu akių šešėlių šepetėliu. Kad akys atrodytų didesnės, vienu iš šviesiausių atspalvių paryškinkite vidinį akies kamputį.”

Pradėsiu aiškiai ir trumpai: man patiko. Visų pirma, paletėje yra net 16 skirtingų, bet puikiai tarpusavyje derančių atspalvių: tiek matinių, tiek satininių. Matiniai atspalviai man išvis pasirodė vos ne idealūs, kadangi yra labai gerai pigmentuoti, puikiai dengiasi ir sklaidosi – be jokių plėmų. Satininiai šiek tiek mažiau pigmentuoti, todėl man labiausiai patinka naudoti juos aplikuojant su drėgnu šepetėliu. Tekstūra išties labai maloniai, šešėliai kreminiai, bet paletėje šiek tiek byra, bet dienos bėgyje išsilaiko idealiai (su baze) be jokių byrėjimų po akimis. Man asmeniškai pritrūko bent jau kelių atspalvių su stambesniais blizgučiais. Taip pat negaliu nepažymėti malonaus šešėlių kvapo – kvepia persikais. Mano manymu, kvapas tikrai nėra būtinas, bet žymiai geriau, kai produktas kvepia persikais, o ne guašu. Kalbant apie išsilaikymą, tai čia būtinai rekomenduoju naudoti šešėlių pagrindą, kitaip gali dienos metu subėgti. Aš asmeniškai su visais šešėliais naudoju tą pačią Urban Decay Primer Posion šešėlių bazę ir su ja man ir šitie išsilaiko visą dieną. Visi atspalviai yra naudojami ir lengvai derinami tarpusavyje, todėl pavyks sukurti daugybę ne tik dieninių, bet ir vakarinių makiažų. Pamatyti, kaip šešėliai atrodo mano kasdieniame makiaže, galite čia. Taigi, jeigu ieškote paprastos šešėlių paletės kasdienai, tai tikrai rekomenduoju išbandyti šią, aišku, turint omenyje, kad bazė yra būtina.

Mano įvertinimas: 4,5/5

Kaina: apie 25 eur (įsigyti galima pigu.lt arba parfumerijos parduotuvėse)

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×