APIE LUSCIOUS STYLE

Sveiki! Malonu susipažinti – esu Darja luscious-style.com tinklaraščio autorė.

APIE LUSCIOUS STYLE

Luscious style tai asmeninis tinklaraštis apie stilingą gyvenimą, kurį pradėjau rašyti 2012 metais. Mano ir mano el. dienoraščio misija yra įkvėpti kiekvieną lankytoją padaryti savo dieną bent truputį gražesne. Tai kasdienio stiliaus eksperimentai, patarimai apie tai, kaip ir ką geriau daryti, kokias priemones pasirinkti, kur nukeliauti, kur apsistoti, kokią kavinę pasirinkti vėlyviesiems pusryčiams, ką greitai ir skaniai pasigaminti ir kaip gyventi puikiuose santykiuose su pačiu savimi.

Luscious style tinklaraštis yra mažytė visata, kurią sukūriau, kuriu ir dar ilgai kursiu, o per visą gyvavimo laikotarpį dirbau su tokiais prekių ženklais, kaip Rimowa, Pandora, Daniel Wellington, Karen Millen, Lindex, Newmood.lt, Membershop.lt, H&M, New Yorker, Kiehl‘s, L‘Oreal Paris, Garnier ir t.t. Virš 5 metų esu viena iš Deichmann „Shoelove“ tinklaraščio kūrėjų. Esu ištikima sau ir savo nuomonei, todėl savo tinklaraštyje bei kituose soc. tinkluose dalinuosi tik 100 proc. savo nuomone.

APIE MANE

Laisvalaikiu – tinklaraštininkė, turinio kūrėja ir fotografė su 8+ metų patirtimi, kurianti itin aukštos kokybės turinį (nuotraukas, video bei tekstus) tiek savo socialiniams tinklams, tiek įvairiems klientams – verslams.

Darbo metu – nuomonės formuotojų rinkodaros ekspertė, turinti 2,5+ metų darbo patirtį dirbant didžiausioje grožio industrijoje įmonėje pasaulyje ir 8+ metų – pati būdama šios rinkodaros grandies insider‘e. Turiu aukštąjį išsilavinimą ekonomikos srityje.

Jeigu turite bendradarbiavimo pasiūlymą arba tiesiog norite pasisveikinti,  parašykite man užpildydami šią formą arba tiesiogiai el. paštu info@luscious-style.com

Linkėjimai,

Darja

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×