ARLESIENNE FROM LOCCITANE

2016 spalio 26 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Šiandien noriu papasakoti jums apie naująją Loccitane kolekciją – Arlesienne. Pradėsiu nuo to, jog drąsi ir maloninga moteris iš Arlis (pranc. Arles) miestelio įkūnija Prancūzijos Provanso grožį. Nepagaunama ir patraukli, ji palieka paskui save kvapnų taką, kupiną spalvų ir gyvenimo, kuris nusitęsia ten, kur ji eina. Loccitane švenčia šios legendinės moteris grožį ir tobulumą su naująja Arlesienne kolekcija. Subtili ruožių puokštė jos gracijai, kvapnioji našlaitė jos paslaptingumui ir šafranas jos temperamentui. Rožė iš Graso (pranc. Grasse), kvapnioji našlaitė ir šafranas ir Provanso susijugia į gėlių sintezę, kuri atskleidžia netikėtus niuansus. Arlesienne kvapas asocijuojasi su Arlis moterimi, kuri yra paslaptingumo, grožio ir gracijos atspindys.

Aš išbandžiau du šios linijos produktus, apie kuriuos su nekantrumu noriu jums papasakoti.

loccitane-arlesienne_3loccitane-arlesienne_5Nustabi dušo želė, kuri kvepia kaip ta paslaptinga Arlis moters puokštė. Nežinau, kaip jūs, bet man Loccitane dušo želė tikrai nėra ta priemonė, kurią naudočiau kasdien. Man tai yra išskirtinė priemonė, kuri asocijuojasi tik su ypatingomis progomis ir grožio ritualais. Kai esu pavargusi, tiesiog noriu atsipalaiduoti ir palepinti save, tai naudoju būtent šią želę. Konsistencija yra labai maloni, priemonė puikiai putoja, o oda dar ilgą laiką kvepia šiuo nuostabiu kvapu. Beje, tai yra puiki Kalėdų dovana!

loccitane-arlesienne_4Loccitane rankų kremai yra tikrai kokybiški ir verti kiekvieno sumokėto cento. Esu turėjus įvairių kvapų, bet šis man patiko labiausiai iš visų bandytų. Trijų gėlių derinys iš Prancūzijos Provanso sodų bei taukmedžio sviesto kombinacija yra tobulas variantas rankų kremui. Jis nėra per saldus, nes saldžiai kvepiančių rankų kremų labai nemėgstu. Kam patinka tepti rankas šokolado kvapo kremu? Tikra ne man! Puikiai maitina rankų odą ir neleidžia jai skilinėti, nors šaltaisiais metų laikais mano rankos linkusios raudonoti ir skilinėti, kartai net iki kraujo… Tiesa, nepataračiau teptis šiuos kremu prieš einant į lauką, nes pirmoje vietoje sudėtyje yra vanduo, kuris gali sukelti priešingą reakciją. Jau antrą savaitę nešioju šį kremą su savimi kuprinėje ir negaliu atsidžiaugti!

loccitane-arlesienne_1photos: me

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×