BALANDŽIO IR GEGUŽĖS MĖGSTAMIAUSI | 2017

2017 birželio 5 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Vasara jau prasidėjo, todėl pats laikas dalintis dviejų praėjusių mėnesių – balandžio ir gegužės – mėgstamiausiais. Praeito mėnesio mėgstamiausių įrašą praleidau, todėl šiandien tenka suktis iš padėties ir įtraukti per du mėnesius atrastas priemones į vieną įrašą. Iš visos gausybės kosmetikos ir kitų priemonių, kurias gaunu nuo kompanijų, kartais atrodo, jog išsirinkti penketuką geriausių nėra įmanoma, bet tai nėra tiesa. Vis tiek puikiai jaučiu link kokių priemonių linksta mano širdis, todėl išsirinkti šiandien rodomus mėgstamiausius nebuvo sunku. Pradedam!

MAYBELLINE BROW PRECISE FIBER FILLER

Noriu pradėti nuo naujo atradimo antakiams. Buvau girdėjusi apie šį antakių gelį anksčiau nei jis atsirado Lietuvoje nuo Maybelline Russia pagrindinio vizažisto. Atsimenu, jog jis iškart pasakė, kad naudojant šią priemonę antakiams užfiksuoti nereikia persistengti ir patartina tepti tik vienu sluoksniu. Pilnai sutinku, kad šį antakių gelį reikia tepti vienu sluoksniu, kadangi priešingu atveju antakiai atrodys netvarkingai. Labai gerai užfiksuoja antakius ir užpildo tarpelius, nes sudėtyje yra antakį užpildančios dalelės. Aš dažniausiai antakius lengvai paryškinu pieštuku, o tada prabraukiu šiuo geliu. Jei neturiu per daug laiko, tai apsiriboju ir tiesiog vieno gelio sluoksniu. Puiki priemonė už draugišką kainą.

KIEHL’S PURE VITALITY SKIN RENEWING CREAM

Šį kremą naudoju jau kelis mėnesius ir tikrai matau, kad mano odos būklė pagerėjo. Tiesa, mano oda nėra problematiška ir drąsiai galiu išeiti į miestą be makiažo, tačiau jai trūksta maitinimo ir drėgmės. Šis kremas tikrai gelbėja situaciją, o plačiau apie jį jau esu rašius čia. Priemonė nėra pigi, tačiau verta dėmesio. Jei abejojate, tai visada galite apsilankyti Kiehl’s parduotuvėje ir paprašyti nemokamų mėginukų, kurie padės apsispręsti.

TANGLE TEEZER PROFESSIONAL FINISHING HAIRBRUSHBRUSH THE ULTIMATE

Esu ištikima Tangle Teezer plaukų šepečiams ir tikrai kol kas nesiruošiu jų į nieką keisti. Tangle Teezer dažnai išleidžia riboto leidimo šepečius arba papildo pastovų asortimentą naujomis spalvomis, tačiau šepečių rūšys išlikdavo tokios pačios. Visai neseniai Tangle Teezer pristatė naują šepetį – Tangle Teezer Professional Finishing Hairbrush The Ultimate, kuris išsiskiria tuo, kad turi rankeną. Jis yra tobulas sausų plaukų iššukavimui, patogi rankena leis be vargo sušukuoti ir surišti plaukus (šepetys neiškrenta iš rankų, kaip man pastoviai būdavo su įprastais), formuoti įvairias šukuosenas. Be to, ilgesnių spygliukų galiukai – itin lankstūs ir minkšti, todėl nebraižo galvos odos bei be vargo iššukuosite priaugintus plaukus. Vienintelis minusas yra jo dydis, todėl naudoju tik namie, o  į rankinę įsimetu Compact Styler.

PUPA PINK MUSE MISS PUPA GLOSS (207 DOLL PINK)

Retas lūpų blizgis sugeba mane nustebinti, kadangi dažniausiai renkuosi lūpų dažus. Rudens viduryje atradau Dior lūpų blizgį, kuris iki šiol yra mano labai mėgstamas, tačiau jo kaina šiek tiek kandžiojasi. Prieš du mėnesiu atradau naują mėgstamą lūpų blizgį iš Pupa riboto leidimo Pink Muse kolekcijos. Jis labai gražiai ir tolygiai dengiasi, drėkina lūpas, nėra lipnus bei pasižymi labai maloniu gėlėtu kvapu. Jis man patinka taip pat, kaip ir minėtas Dior, tačiau šis yra kur kas pigesnis. Vienas minusas – kolekcija nėra pastovi, todėl norintiems išmėginti siūlau paskubėti kol jų dar yra!

NYX DUO CHROMATIC ILLUMINATING POWDER (TWILIGHT TINT)

Tai yra tiesiog bomba, o ne švytėjimo suteikianti priemonė. Pati ryškiausia, atimanti žadą ir matoma iš tolo. Visada, kai esu ja paryškinusi skluostikaulius, gaunu komplimentų ir klausimų, kuo esu pasidažiusi. Kiekvienai dienai ši švytėjimo suteikianti priemonė nėra tinkama, bet užtat yra pats tas vakariniams renginiams, fotosesijoms, nuėjimui į klubą ar barą. Labai lengvai sklaidosi, nesimato stambaus blizgučio, o tik be galo ryškus sidabrinis švytėjimas. Išsilaiko labai ilgai. Nuoširdžiai rekomenduoju įsigyti visiems, kas neįsivaizduoja savęs be švytinčių skruostikaulių.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×