BALANDŽIO IR GEGUŽĖS MĖGSTAMIAUSI | 2018

2018 birželio 15 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Ir vėl naujas mėnuo, ir vėl naujas mėgstamiausių įrašas – balandžio ir gegužės mėgstamiausi. Labai džiaugiuosi atėjusia vasara, bet dar labiau džiaugiuosi artėjančiomis atostogomis. Jau pats metas pailsėti ir atsikvėpti bei pasisemti jėgų, nes paskutinį kartą turėjau normalias atostogas beveik prieš metus! Spėjau labai pasiilgti jūros bei įdegio, todėl atostogų laukimas jau veda iš proto. Bet kol ilsėtis dar ne laikas, aš noriu pasidalinti praėjusių dviejų mėnesių pačiais mėgstamiausiais produktais. Jų nėra daug, bet kiekvienas iš jų vertas vietos šiame straipsnyje! Pradedame?

L’OREAL PARIS COLOR RICHE SHINE LŪPŲ DAŽAI (658 TOPLESS)

Jau esu rašiusi apie šiuos L‘Oreal Paris Color Riche Shine lūpų dažus čia ir pasidalinau mėgstamiausiais atspalviais, bet noriu dar skirti jiems šiek tiek dėmesio. Šie lūpų dažai yra labai lengvi, suteikia švytinčių lūpų efektą, jas padrėkina. Žodžiu, vasarai pats tas! Šiuo metu kasdien su savimi rankinėje nešiojuosi Topless atspalvį, kuris priklauso Nude kolekcijai (šiuos galima įsigyti tik internetinėse parduotuvėse). Šis atspalvis, skirtingai nei atspalviai iš įprastos linijos, turi savyje šie tiek blizgučių, bet ant lūpų jų tikrai nesimato. Išsilaiko neilgai, apie dvi valandas, bet užtat yra absoliučiai nelipnus.

L’OREAL PARIS LA PETITE ŠEŠĖLIŲ PALETĖ (NUDIST)

Prisipažinsiu, kad aš nelabai pasitikiu mass akių šešėliais. Na, retas prekinis ženklas pasižymi geros kokybės šešėliais. Kai pamačiau, kad L‘Oreal Paris išleido naujas La Petite šešėlių paletes, tai per daug neapsidžiaugiau ir nurašiau juos net nepabandžiusi. O kaip aš nustebau pabandžiusi Nudist šešėlių paletę ir pamačiusi ant kiek pigmentuoti šie šešėliai yra. Be to, išsilaiko ant vokų irgi labai gerai ir sklaidosi labai lengvai. Mėgsta byrėti, bet palyginus su kitais mano bandytais nebrangiais šešėliais, tai byra jie tikrai ne per daugiausiai. Tiesa, kaina man atrodo šiek tiek didoka – apie 15 eur be nuolaidos, tačiau jei ieškote paprastų šešėlių kasdienai, tai Nudist arba Maximalist paletės jums turėtų patikti.

KIEHL’S POWERFUL-STRENGTH LINE-REDUCING CONCENTRATE SERUMAS

Ne taip ir seniai mano veido odos priežiūros rutiną papildė naujas produktas – Kiehl‘s serumas su vitaminu C. Apie vitamino C subtilybes bei šį serumą jau spėjau papasakoti čia, todėl nenoriu kartotis. Geras produktas, o ir mūsų rinkoje nesu mačiusi kitų serumų su vitaminu C. Jei norėjote išmėginti vitamino C galią, tai siūlyčiau suteikti šansą šiai priemonei.

MAYBELLINE SUPER STAY MATTE INK SKYSTI LŪPŲ DAŽAI (65 SEDUCTRESS)

Super Stay Matte Ink skysti lūpų dažai yra mano patys mėgstamiausi jau apie pusę metų. Kai išgirdau, jog Maybelline ateina su naujais atspalviais, be galo apsidžiaugiau. Šį kartą tai 5 nauji atspalviai, iš kurių mano pats mėgstamiausias yra 65 Seductress. Tai mano tobulas nude atspalvis, kuris spalviškai man tinka ideliai. Daugiau apie juos pasakoju čia.

MIXA HYALUROGEL NIGH NAKTINIS KREMAS-KAUKĖ

Prieš porą mėnesių į mano odos priežiūros rutiną įsiveržė Mixa. Mixa – tai tikras išsigelbėjimas jautriai odai, tačiau, aišku, Mixa priemones gali naudoti ir ne jautrios odos savininkės. Tokios, kaip aš. Iš visų mano išbandytų Hyalurogel linijos priemonių, apie kurias pasakojau čia, mane labiausiai sužavėjo šis naktinis kremas-kaukė. Tai tobulas naktinis kremas, kuris yra tikras išsigelbėjimas sausai odai, kadangi puikiai sudrėkina odą per naktį ir lyg iš tikrųjų atstato drėgmės lygį, kas yra neįtikėtina! Šį produktą būtinai kartosiu, nes geresnio naktinio kremo dar neteko mėginti ir nemanau, kad geresnis išvis egzistuoja.

L’OREAL PARIS BOTANICALS FRESH CARE PRIEŠ ŠAMPŪNĄ NAUDOJAMAS ALIEJUS

Šis aliejus yra dalis Botanicals Fresh Care plaukų priežiūros linijos su levandomis. Nors likau sažavėta visa linija ir jau baiginėju šampūną bei kondicionierių, bet labiausiai man įsiminė aliejus. Kodėl? Nes tokios priemonės niekada anksčiau nesu bandžiusi – tai yra prieš šampūną naudojamas aliejus. Šį aliejų reikia įtrinti į skalpą, palaikyti 5-15 minučių ir tuomet jau nuplauti su šampūnu. Plaukai būna itin švelnūs, aliejus labai maloniai ir intenstyviai kvepia levandomis, o sudėtis yra superinė: jokių silikonų, jokių parabenų, jokių dažiklių, bet užtat yra įvairių rūšių aliejai. Aš šį aliejų naudoju kartą per savaitę, dažniausiai savaitgaliais, kai noriu šiek šiek palepinti savo plaukus.

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×