BALTA NUO GALVOS IKI KOJŲ

2018 liepos 22 in Kelionės, Mada, Stilius - Komentarų nėra

palaidinė Rosegal/ šortai Zara/ batai 5th Avenue iš Deichmann/ rankinė Lindex/ laikrodis Daniel Wellington


Kadangi pasakojimas apie pačią kelionę jau gerokai įpusėjo, todėl pats laikas pradėti kelioninių derinių aptarimą. Beje, apie pirmą atostogų dieną pasakoju čia, apie antrą čia, o apie trečią, kuomet važiavau į Barseloną, čia. Be to, šį visiškai baltą derinį ir pasirinkau pirmai kelionei į Barseloną. Žinojau, kad manęs laukia labai intensyvi ir ypatingai turistinė diena, todėl pasirinkau saugų ir patogų derinį. Derinį pradėjau dėlioti nuo šortų, kadangi patogesnio varianto neįmanoma surasti: su jais nėra karšta, judesių nevaržo, niekur netrina, nespaudžia ir nejaukių situacijų nesukelia. Su savimi buvau pasiėmusi visus ketverius šortus, bet išsirinkau baltus džinsinius su paaukštintu liemeniu. Palaidinę išsirinkau laisvo kirpimo, apnuogintais pečiais, irgi baltos spalvos. Ant galvos užsidėjau dieną prieš vietinėje parduotuvėje nusipirktą skrybėlę, o ant kojų – patogiausią mano turimą vasarinių batų porą. Į rankinę susidėjau būtiniausius daiktus, ant kaklo pakabinau Canon G7X fotoaparatą video filmavimui, o ant peties – Canon 6D su nedideliu stovu nuotraukoms. Šis pasirinkimas man 100 proc. pasiteisino, nes nei nudegiau kažko, nei batai nutrynė kojas, nei kojos pavargo, nei drabužiai lipo prie kūno po kepinančia saule.

Beje, ar žinojote, kad keliavau viena? Ir visiškai viena, be jokios pašalinės pagalbos turėjau įamžinti pačią save… Manau, kad apie visą savęs fotografavimą procesą būtinai papasakosiu plačiau kitame straispnyje. Jokios čia didelės paslapties nėra, bet reikia turėti stovą, surasti tinkamą vietą, sujungti telefoną su fotoaparatu, surasti tinkamą pozą, pamiršti apie į tave žiūrinčius praeivius ir gėdos jausmą bei nustoti bijoti, kad kažkas nuneš tavo foto įrangą kol tu ten pozuoji ir bandai surasti geresnį kampą. Laiko šis procesas atima tikrai daug, bet rezultatas yra, o tai svarbiausia!

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×