BALTAS DANIEL WELLINGTON CLASSIC PETITE

2017 rugpjūčio 25 in Apsipirkimas - Komentarų nėra

Sveiki! Pagaliau savaitgalis ir galima trumpam atsikvėpti ir padaryti tuos darbus, kurių niekaip nepavyko padaryti savaitės bėgyje. Mano atveju tai pasidalinti savo naujojo balto Daniel Wellington Classic Petite laikrodžio nuotraukomis. Daniel Wellington laikrodžiai seniai užkariavo mano širdį, kadangi DW laikrodis ne tik buvo mano pirmas “rimtas” laikrodis, bet kartu ir pirmas rimtas bendradarbiavimas su pasaulyje pripažintu prekiniu ženklu. Savo kolekcijoje turiu ir paprastą su aukso spalvos detalėmis ir odine juoda apyranke (40 mm), ir su juodu ciferbatu ir medžiagine apyranke (36 mm), ir sidabro spalvos su metaline apyranke (32 mm). Šį pirmadienį pagaliau mano namus pasiekė jau ketvirtasis Daniel Wellington laikrodis! Galėjau išsirinkti bet kurį iš visų jų siūlomų, tačiau po kelių dienų trūkusių dvejonių vis dėlto pasirinkau būtent baltą Classic Petite Bondi 32 mm su sidabro spalvos detalėmis (įsigyti galima čia). Nors vasara jau visai eina į pabaigą, tačiau kas pasakė, kad baltas laikrodis nėra tinkamas aksesuaras rudens bei žiemos metu? Dar pamatysite!

P.S. jau tapo įprasta, kad su laikrodžiu gaunu ir 15 proc. nuolaidos kodą darjatupcaja15. Tad jei ilgai svajojote apie kokį nors DW laikrodį, yra puiki proga įsigyti jį šiek tiek pigiau. Be to, iki rugpjūčio 28 dienos perkant bet kurį laikrodį, gaunate dovanų papildomą apyrankę. O kitokia apyrankė pakeis jūsų laikrodį neatpažįstamai!

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×