BEAUTIFUL SIMI ISLAND

 Kaip jau minėjau šiame įraše, praėjus dviem dienom po tos ekskursijos po Rodo salą, mes nieko nelaukdamos nusipirkome laivo/kelto bilietus į kitą Dodekaneso salyno salą – Simi (arba Symi). Šį kartą jau bilietus pirkome prie pat Rodo uosto, nes pagal kelionės operatoriaus pasiūlymą į ekskursiją įskaičiuota pati kelionė ir 50 minučių su gidu, o kaina apie 50 eurų. Kadangi grynų pinigų pasiėmiau pakankamai nedaug, teko juos visą laiką taupyti, o kur tik galima mokėti kortele arba jei kortele mokėti neįmanoma (kaip ekskursijų atveju), reikėjo visais įmanomais būdais suktis iš situacijos. Ačiū Alionai už jos praeitų metų įrašus iš Graikijos, nes jos dėka nusipirkome bilietus net 2,5 karto pigiau! Tik 20 eurų už kelionę pirmyn ir atgal.

simi island_2simi island_6simi island_4simi island_7

 Laivas stojo du kartus. Abu kartus, aišku, Symi saloje, tik pirmą kartą vietoje, kuri vadinasi Panormitis, o antrą – Symi uoste. Pirmo sustojimo metu pamatėme ant aukštos pakrantės stovintį baltutėlį Panormitis vienuolyną, kurio tarnautojai visus lankytojus pasveikina varpų skambesiu. Į vienolyno vidų neėjome, nes buvo per daug žmonių, bet užtat spėjome pasigrožėti ne tik juo, bet ir jį supančia aplinka.

Antras ir paskutinis sustojimas buvo Symi uostas, kuriame laisvo laiko turėjome net daugiau nei 3 valandas. Pasivaikščiojome tiek po pakrantę, tiek po gilesnę uosto dalį. Ilgai nelaukdamos užėjome į vietinę kavinę, kur ir paragavome tradicinių Symi krevečių. Deja, krevečių neįamžinau (jas pamatysite vėliau video), bet tai tiesiog mažytės krevetės, kurios pateikiamos jau be galvų, todėl nieko lupti nereikia, o tiesiog griebti šakutę ir valgyti.

Po jaukaus, bet trumpo pasisėdėjimo kavinėje nukeliavome link kempinių parduotuvės. Symi sala garsėja savo kempinėmis, todėl ten jų pilna ant kiekvieno kampo. Įvairių formų, dydžių ir kietumo/minkštumo lygių! Padėjau draugei išsirinkti dvi gražiausias, nes pati nusprendžiau, jog ko jau ko, bet kempinių, nors ir natūralių, ir iš jūros dugno, man nereikia. 14 val, kai saulė kepina itin stipriai ir nieko negailėdama, mes vis dėlto nusprendėme “pakilti” laptais į gana statų kalną. O kaip smagu buvo lipti į viršų su nerinuota suknele, jūs net neįsivaizduojat! Ačiū Dievui, kad dabar nusidažiau plaukus ir turiu keletą blondiniškų sruogų, tad nuo šiol bent jau turėsiu minimalų pasiaiškinimą savo keistiems sprendimams pateisinti. Šiuo atveju kvailą sprendimą pateisino nepaprasto grožio vaizdas! Iš viršaus mažytis uotas atrodo dar įspūdingiau, o maži Italijos architektūra kvepiantys nameliai atrodo lyg nutapyti. Beje, kol aš mintyse žavėjausi vaizdu, draugė atsitrenkė į didžiulį kaktusą. Du kartus.

Likus valandai iki laivo išvykimo, trumpam nuėjome į vietinį (ir vienintelį) paplūdimį. Išsimaudyti neišsimaudžiau, nes persirengimo kabinų ten nerasta, o gaila… Nes jūra ten ryškiai mėlyna!

simi island_5simi island_8simi island_1simi island_3photos: me and Nadia

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×