MY BEAUTY BLENDERS

2016 liepos 4 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

LT Beauty Blender jau seniai tapo visų makiažo gerbėjų must have dalykėliu. Beauty Blender nepaliko praktiškai nei vieno žmogaus abejingo, nes šios neįprastos kempinėlės patinka visiems. Iš pradžių aš žiūrėjau į šias makiažo kempinėles gana skeptiškai, bet vis dėlto nuvau neteisi. Šiandien noriu pasidalinti savo naudojimosi Beauty Blender kempinėlėmis patirtimi bei padėti jums apsispęsti, kurią geriau rinktis.

Visi Beauty Blender kempinėlės yra pagamintos iš tos pačios medžiagos. Kai kurie žmonės nežinodami, kaip naudotis, daro labai kvailą klaidą – nusušlapina kempinėlės prieš naudojimą. Visas įdomumas tame ir slypi, kad sudrėkinta kempinėlė ne tik iškart padvigubėja, bet taip pat ir šiek tiek pasikeičia jos stangrumas: ji tampa žymiai minkštesnė. Be to, ji tikrai nesugeria daug produkto. Aš  visada užsitepu pirštais skysta pudrą ant veido tose vietose, kurias noriu labiau užmaskuoti (ant nosies, žandų ir kaktos), o tad jau paskirstau su kempinėle. Nežinau kaip ir kodėl, bet tik su Beauty Blender pagalba man pavyksta išgauti tobulai atrodančios ir nepertraukos pudra odos efektą. Po naudojimo kepminėlė reikia būtinai išplauti, o tai galima padaryti su specialiu muiliuku arba su paprasto muilo gabaliuku (kaip darau aš). Tiesa, kempinėlę patartina nenaudoti ilgiau nei 3 mėnesius, nes net ir plaunant ją kiekvieną dieną, bakterijų, kurios gali daryti įtaką spuogelių atsiradimui, geriau saugotis.

Nesvarbu, koks kempinėlės dydis ar spalva, medžiaga yra ta pati. Splava yra tiesiog splava, kurią renkatės pagal skonį, bet su Beauty Blender dydžių variacijomis yra visai kitokia istorija. Šiandien aptarsiu tris BB rūšis: nude, micro.mini ir beauty.blusher.

bautyblender_3

LT Nude Beauty Blender yra nude spalvos originalios kempinėlės variantas. Šį naudoju kiekvieną dieną ir sunkiai įsivaizduoju, kaip grįžčiau prie paprastų šepetėlių veidą skysta pudra padengti. Jo forma yra labai patogi, nes smailesnė pusė yra tiesiog sukurta paakiams bei toms vietoms, kurias sunku pasiekti (pavyzdžiui, zonai aplink nosį). Su originaliu Beauty Blender yra labai lengva dirbti su bet kokia skysta pudra, nes jis suteikia labai lengvos, neperkrautos, tačiau vis tiek lygios ir sveikos odos efektą. Būtinas daiktas mano kasdienėje kosmetinėje.

Kaina: apie 19 eur

bautyblender_2

LT Micro.mini Beauty Blender kempinėlės yra skirtos detalėms ir toms vietoms, kurioms reikia daugiau kruopštumo. Galima naudoti paakių zonai, kontūravimui ir t.t. Mano manymu, šios kempinėlės, skirtingai nei orinalus Beauty Blender, tikrai nėra būtinos kiekvienai. Šios yra labiau skirtos vizažistams ir grimeriams, kai kūriant makiažo įvaizdį, svarbi kiekviena detalė.

Kaina: apie 19 eur

bautyblender_1

LT Beauty.blusher yra skirtas biriems ir kreminiams skaistalams, tačiau taip pat puikiai tiktų ir highligter’iui bei kitoms kreminėms priemonėms.

Kaina: apie 18 eur

Aš nuoširdžiai patariu visiems įsigyti originalaus dydžio kempinėlę, nes jis tikai pakeis jūsų kasdienę makiažo rutiną. Originalą tikrai rekomenduoju nusipirkti visiems be išimčių, o micro.mini ir beauty.blusher patiks tiems, kas jau yra susipažinę su originalia versija ir ieško kažko naujo.

photos: me

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×