BLACK DANIEL WELLINGTON

2016 gruodžio 18 in Apsipirkimas, Mada - Komentarų nėra

Sveiki! Šiandien rodau jums savo naują Daniel Wellington laikrodį, su kuriuo lamingai gyvenu jau savaitę laiko. Tai mano antras DW laikrodis, tačiau tikrai ne paskutinis. Savo pirmąjį gavau prieš 2,5 metų ir nuo to laiko nešiojau jį praktiškai kiekvieną dieną. Na ir jis, aišku, matydavosi daugumoje mano derinių ir nuotraukų, sakyčiau net per dažnai, nes net draugės kartais pasakydavo: “Ir vėl šitas laikrodis? Kiek jau galima?” Nieko negaliu su savimi padaryti, nes man Daniel Wellington laikrodžiai yra klasika, kuri visada išliks aktuali ir “neišeis” iš mados. Skandinaviškas minimalizmas žavi savo paprastumu, kaip ir visi DW laikrodžiai.

Neseniai DW pristatė naujieną ir baltus ciferblatus papildė juoda alternatyva. Įsimylėjau naujus juodus laikrodžius iš karto, todėl be galo džiaugiuosi pagaliau ir pati turėdama tokį. Aš išsirinkau Cornwall Classic Black 36 mm. Neišpasakytas grožis, kuris jau tapo mano kasdieniu palydovu tiek į susitikumus, universitetą, darbą ar renginius.

Jei ir jūs svajojate apie tokį laikrodį arba žinote, kas norėtų gauti dovanų per Kalėdas ką nors iš Daniel Wellington, tai dalinuosiu nuolaidos kodu, su kuriuo gausite 15 proc. nuolaidą visoms prekėms danielwellington.com. Nuolaidos kodas DARJA, galioja iki sausio 15 dienos. Paskubėkite, nes iki Kalėdų liko ne tiek jau daug lauko, bet vis tiek dar spėsite gauti savo užsakytą laikrodį iki švencių maratono. P.S. nepamirškite, kad į kainą įskaičiuotas ir nemokamas dovanos pakavimas!

daniel-wellington_4daniel-wellington_3daniel-wellington_1daniel-wellington_2photos: me

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×