BOTANIC THERAPY: GAMTOS ĮKVĖPTA TERAPIJA PLAUKAMS

2018 vasario 28 in Grožis, Renginiai - Komentarų nėra

Sveiki! Prieš geras dvi savaites apturėjau šeštadienį su itin tvarkaraščiu, kadangi spėjau aplankyti L’occitane parduotuvę, įamžinti šitą ir šitą derinį su Karen Millen drabužiais bei apsilankyti p/c Panorama, kur vyko naujos Garnier plaukų priežiūros priemonių Botanic Therapy pristatymas. Pats renginys buvo tikrai įspūdingas, nes dekoracijos ir pati idėja buvo aukščiausio lygio. Visur žaluma, paukščių čiulbėjimas, stilingai išdėlioti produktai su atskiromis kompozicijomis. Apgalvota kiekviena detalė!

Remiantis tyrimų rezultatais, nemaža dalis moterų nėra patenkinta savo šampūnu. Garnier metė sau drąsų iššūkį: sukurti produktą, kuris patenkintų net ir pačius komplikuotus lūkesčius. Garnier pavyko išsaugoti visas naudingas aktyvių ingredientų savybes, kad žmonės galėtų pajusti visą gamtos galią ir energiją. Kiekviena iš šešių Botanic Therapy linijų suteikia plaukams gyvybės ir jie atrodo sveikesni. Sudėtyje nėra parabenų, todėl produktų formulės veikia intensyviai, bet subtiliai ir diena po dienos atkuria natūralų plaukų grožį. Kaip ir minėjau, iš viso yra šešios linijos:

Ricinos aliejus ir migdolai – silpniems, linkusiems slinkti plaukams;

Medus ir propolis – labai pažeistiems plaukams su išsišakojusiais galiukais;

Legendinės alyvuogės – sausiems ir pažeistiems plaukams;

Arganų aliejus ir kamelijų ekstraktas – normaliems ir sausiems blankiems plaukams;

Spanguolės ir arganų aliejus – ištisai ir sruogelėmis dažytiems plaukams;

Žalioji arbata, eukaliptai ir citronai – normaliems, linkusiems riebaluotis plaukams.

Kiek tame tiesos tikrai nežinau, bet išbandyti ir įvertinti naujienas, neseniai pasirodžiusias rinkoje, visada yra smagu. Aš gavau išbandyti šampūną, kondicionierių, kaukę ir nenuskalaujamą plaukų kremą iš Ricinos aliejus ir migdolai linijos bei plaukų aliejų iš Arganų aliejus ir kamelijų ekstraktas linijos. Kol kas spėjau išbandyti tik nenuskalaujamą plaukų kremą ir plaukų aliejų. Galutinė nuomonė apie priemones dar nesusidarė, bet kai tik viską išbandysiu ir panaudosiu ilgesnį laiko trapą – iškart pasidalinsiu nuomone su jumis. O gal jau jūs spėjote kažką išbandyti greičiau už mane? Ar tiko/patiko?

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×