BŪTINA APLANKYTI RYGOJE: MR. FOX

Nesumeluosiu, jei pasakysiu, kad dievinu maistą. O dar labiau dievinu atrasti visokias smagias, fainas ir jaukias vietas. Žinojau, kad Rygoje yra labai daug vertų apsilankymo vietų, bet nežinojau, kas tai per vietos. Pradėjau klausinėti pažįstamų ir daugiausia rekomendacijų sulaukė Mr.Fox – nedidelė kavinė, esanti Rygos centre, ir garsėjanti nuostabiais ir “Instagram draugiškais” pusryčiais. Būtent nuo šios vietos aš ir nusprendžiau pažindintis su Rygos maisto vietų perliukais. Pradedamе!

Maistas. Meniu čia orientuotas labiau į pusryčius. Na, tiksliau sveikus pusryčius, bet yra ir neblogas pietų valgiaraštis. Yra blynelių su įvairiais priedais, avokadas ant toast’o su kiaušiniu ar lašiša (arba ir tuo, ir tuo) salotos, smoothie bowl ir t.t. Aš valgiau avokadą ant toast’ų, o draugė – salotas. Viskas labai patiko ir buvo labai skanu. Taip pat patiko naminis limonadas. Tiesa, savaitgalį pusryčius galima užsisakyti bet kurio dienos metu, tad neliksite nepavalgę, jei nuspręsite šeštadienį iki pietų pragulėti lovoje.

Kainos. Kainos yra vidutinės, nei per aukštos, nei per žemos – tikrai galima sau leisti kartą per savaitę. Pusryčių patiekalų kainos svyruoja nuo 5 iki 8 eurų, priklausomai nuo to, ką ir su kuo pasirinksite. Didelė latte 3,20 eur, arbata 2,15 eur.

Interjeras. Interjeras čia 10/10 ir vertas papulti į Instgram. Vyrauja žydra, žalia ir garstyčių geltona spalvos su aukso spalvos akcentais. Šiek tiek primena 70-tuosius. Labai jauku ir gražu. Kai kurios interjero detalės, pavyzdžiui, lentyna-debesėlis yra iš Urban Outfitters, o puodelius su lapėmis, kuriuos užmačiau už prekystalio, prieš savaitę čiupinėjau Stockmann namų skyriuje. Viskas tarpusavyje idealiai dera ir žmogus, kuris įrenginėjo šias patalpas, tikrai turi puikų skonį interjero atžvilgiu.

Aptarnavimas. Padavėjos labai malonios, draugiškos. Tiesa, sąskaitos reikėjo palaukti ilgiau nei įprastai.

Mano įvertinimas: 5/5

Adresas: Mr.Fox, Dzirnavu iela 34ARiga 1010, Latvia, +37129277391

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×