CATRICE NAUJIENOS: KĄ GRIEBTI IR KĄ APEITI

Prieš gerą mėnesį (o gal ir daugiau?) į namo namus atkeliavo siuntinukas su Catrice dekoratyvinės kosmetikos naujienomis. Jei neklystu, tai praėjo apie pora savaičių, kol pagaliau prisiruošiau vieną dieną išsitraukti visą rinkinį ir pradėti testuoti naujienas. Niekada negali nežinoti, ar ne atrasi tarp naujienų stebuklingų perliukų, be kurių vėliau bus sunku įsivaizduoti savo kosmetinės turinį. Visą savaitę žaidžiau su šiomis naujienomis ir šiandien jau galiu drąsiai pasakyti, kad galutinai apsisprendžiau, kas man pasiteisino ir kodėl, ir kas atrodo visiškai pro šalį. Taigi, į ką atkreipti dėmesį prie Catride stendo? O ką geriau apeiti ir negaišti nei savo laiko, nei pinigų?

VEIDAS

Pradėsiu nuo priemonių, skirtų veidui. O nuo kuo mes pradedame veido makiažą? Teisingai, nuo makiažo bazės. Nors aš asmeniškau naudoju drėkinančias arba švytėjimo suteikiančias makiažo bazes dėl savo linkusios į sausumą odos, bet labai jau mane sužavėjo šios Catrice HD Active makiažo bazės aprašymas. Parašyta, kad ji sport proof: atspari vandeniui ir prakaitui, pasižymi švelniu fokusavimo efektu. Ir žinot ką? Man patiko! Oda atrodo lygesnė, gražesnė, nesausina, makiažo pagrindas geriau dengiasi, nors manau, kad daugiau apie šio Catrice makiažo bazės sugebėjimus paslėpti poras galėtų pasisakyti riebios odos savininkės. Toliau pereinu prie seknačio žingsnio – makiažo pagrindo. Ir tai buvo Catrice 1 Minute Perfector kreminė pudra. Ši kreminė pudra-putos subtiliai dengia odą, prisitaiko prie bet kokio odos atspalvio, pasižymi matiniu poveikiu ir užtikrina nepriekaištingą veido atspalvį. Maskavimas labai lengvas, puikiai tinkantis kasdienai, tačiau nerekomenduočiau riebiaodėms, nes dienos bėgyje tikrai gali negražiai pradėti blizgėti. Kalbant apie išsilaikymą, tai ne stebuklas, bet nors gražiai, vos keliais judesiais suvienodinti odos toną, pats tas. Beje, atspalvis yra tik vienas ir nemanau, kad tiks itin šviesios odos savininkėms. Nors iš kitos pusės šiuo metu ir mano oda yra gana šviesi, bet man šis atspalvis tiko. Tęsiant veido padengimo temą – Catrice Glow Illusion biri pudra. Ši pusiau skaidri biri pudra sukuria tolygų natūraliai švytintį makiažą. Catrice teigia, kad ją galima naudoti kaip spindesio suteikiančią pudrą arba norint suteikti atskiroms veido sritims subtilaus spindesio, bet aš einu prieš sistemą ir naudoju ją makiaž pagrindui užfiksuoti. Tiek tekstūra, tiek atspalvis, tiek efektas man be galo patiko, bet jau įpakavimas… Praktiškai neįmanoma paimti produkto, nes skylutės yra per siauros. Likau šiek tiek nusivylusi šia priemone, nes naudoti yra itin nepatogu ir bandydama “atlaisvinti” bent šiek tiek pudros, sugaištu daug brangaus laiko, kuris iš ryto man yra dar brangesnis. Na, ir paskutinė iš veidui skirtos dekoratyvinės kosmetikos priemonių yra labiausiai mane nuvylusi – Catrice Golden Dust skysta švytėjimo suteikianti priemonė. Aš tokias priemones vadinu labai trumpai ir aiškiai: apie nieką. Nei švytėjimo suteikė, nei dengėsi ar sklaidėsi lengvai. Be to, labai keista tekstūra. Deja, bet rekomenduoti negalėčiau ir patarčiau praeiti pro šalį.

AKYS IR LŪPOS

Kalbant apie akis, tai visų pirma noriu pagirti Catrice It’s Easy Tattoo akių pravedimą. Nors negaliu pasakyti, kad mano šiuo metu pats mėgstamiausias L’Oréal Paris Flash Cat Eye (apie jį pasakojau čia) šiam nusileidžia, bet ir Catrice vertas dėmesio. Ir ypač turint omeny jo labiau prieinama kainą. Tepati lengvai, sodriai juodai ir laikosi visą dieną be jokių problemų. Nemanau nei vienos priežasties, kodėl galėčiau nerekomenduoti – rekomenduoju! Negaliu pasakyti, kad anksčiau mano bandyti Catrice tušai man patiko taip, kaip patiko Catrice Glam & Doll Boost Lash Growth blakstienų tušas. Suteikia blakstienoms apimties nesulipindamas jų ir laikosi ypatingai ilgai. Netrupa. Taip pat nėra sudėtinga suvalyti, kas man asmeniškai yra didelis pliusas. Šepetėlis silikoninis, bet švelnus ir nesukelia jokių nemalonių pojūčių. Nuo akių pereiname prie lūpų ir čia turime Catrice Generation Plump & Shine lūpų blizgesį  ilgai išliekančios ir kreminės tekstūros priemonę, kuri suteikia lūpoms putlumo ir spindesio. Paprastas, bet puikus lūpų blizgis, kuo puikiausiai tinkantis kasdienai. Labai graži spalva, maloni, ne per lipti tekstūra ir gana neblogai išsilaikymas. O ko dar norėti?

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f/1.8

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.