C&D STYLE: KĄ ĮSIGYTI?

2018 kovo 24 in Apsipirkimas - Komentarų nėra

Sveiki! Kaip dažnai jūs susiduriate su problema, kad nežinote, ką padovanoti draugei, mamai, sesei ar kolegei? Su kvepalais, kaip ir su dekoratyvine kosmetika, labai lengva prašauti. Pastaruoju metu mane pradėjo traukti įvairios interjero detalių parduotuvė, tarp kurių yra ir C&D Style. Tiesiog mėgstu lankytis juose, apžiūrėti naujas kolekcijas, ieškoti idėjų namams. Beje, po kurio laiko supratau, kad čia galima be problemų rasti tobulą dovaną bet kokiai progai, bet kokiam asmeniui ir bet kokiai kišenei. Įžengus į parduotuvę, viskas atrodo taip gražiai, kad sunku išsirinkti vien tik kažką dovanai ir neįsigyti ko nors sau. Šiandien nusprendžiau pasidalinti savo mėgstamiausiais C&D Style radiniais, kurie galbūt atkreips ir jūsų dėmesį.

  1. Šaukštelių rinkinys “Handmade Brass Spoons” čia.
  2. Patalpų kvapas “Golden Amber” čia.
  3. Staliukas “Toy” čia.
  4. Patalpų kvapas “Magnolias In Clear Glass” čia.
  5. Padėklas “Bethelina” čia.
  6. Kvapni žvakė “Pink Champagne” čia.
  7. Puodelis “Alphabet” čia.
  8. Rėmelis “Prisma” čia.

Tiesa, kvapnią žvakę “Pink Champagne” ir daugiafukcinį rėmelį “Prisma” gavau dovanų nuo C&D Style ir tikrai rekomenduoju atkreipti dėmesį į juos, nes esu įsimylėjusi abu. Rėmelis yra daugiafunkcinis, nes tai yra ir rėmelis, ir padėkliukas, ir žvakidė! Nerealus dalykas, kuris papuoš bet kokį interjerą. Žvakė yra labai intensyvaus kvapo, kvepia stipriau už Yankee Candle, todėl jos net man, pakvaišusiai dėl namų kvapų ir žvakių, užteks labai ilgai. O kokia jūsų nuomonė apie C&D Style? Ar perkate ten dovanas?

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×