CHEAP BUT WORKS: ORIFLAME MILK AND HONEY GOLD

2017 sausio 31 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Šią žiemą spartėjančiu tempu iš mados blogerės virstu į grožio. Na, o ką padarysi, kai gyveni Lietuvoje? Tiesa, kol lauke vis dar nežmoniškai bjauru, o derinių fotografuoti nėra nei sąlygų, nei dienos šviesos nei kartais noro, aš filmuoju kasdienius vlogus. Prenumeruokite ir jūs mano youtube kanalą čia, jeigu norite susipažinti su manimi dar labiau. Užtenka čia savireklamos, o geriau pereinam prie šiandieninio įrašo esmės. Labai smagu atrasti priemonę, kuri tau be galo patiktų ir taptų kasdienės rutinos dalimi, tačiau dar smagiau, kai ta priemonė yra labai prieinama kainos atžvilgiu. Aš kartais tikrai randu labai nebrangių, tačiau iš tikrųjų veiksmingų produktų, todėl sugalvojau pradėti naują rubriką – Cheap But Works. Labai tikiuosi, kad ir jums patiks tokia idėja, o pradėti noriu nuo prieš mėnesį atrastos Oriflame “Milk & Honey Gold” kūno priežiūros linijos.

Žinant puikias medaus ir pieno savybes, sukurta nuostabi „Milk & Honey Gold“ kolekcija. Nuostabi, intensyviai maitinanti rankų ir kūno priežiūra su organinės kilmės pieno ir medaus ekstraktais, kurie drėkina ir kondicionuoja, kad oda būtų ypatingai švelni, glotni. Liniją sudaro maitinamasis kūno ir rankų kremas, drėkinamasis kreminis prausiklis ir švelninamasis kreminis muilas.

Ko aš tikėjausi iš šios linijos? Pasakysiu tiesiai šviesiai – nieko. Retai kada Oriflame produktai nustebina mane ir tampa dažnai naudojamais, todėl nemaniau, kad ši naujovė bus išskirtis. Klydau. Nuo šiol dvi iš trijų priemonių yra mano mėgstamiausios ir yra naudojamos bene kasdien. Pirmas įspūdis: labai stilingi ir apgalvoti įpakavimai. Ypač patiko kūno ir rankų kremo apvalios formos pakuotė. Antras įspūdis: be galo malonus kvapas. Oriflame teigia, kad tai yra medaus ir pieno derinys, tačiau tai nėra įprastas medaus kvapas. Nors aš nesu kvapų ekspertė ir sunkiai apibūdinu juos, tačiau šioje linijoje aš užuodžiu ir gėlių kvapa. Primena jazminą, kurio dėka visos linijos aromatas nėra pernelyg saldus, o priešingai – be galo malonus ir net drysčiau teigti, jog prabangus. Be to, kvapas labai ryškus ir išlieka ant kūno kelias valandas.

Kalbant apie kūno ir rankų kremą, tai jo konsistencija yra aukso viduriukas. Nei per tiršta, nei per skysta. Labai lengvai tepasi ir akimirksiu įsigeria į odą ir nepalieka nemalonios plėvelės. Dušo želė puikiai putoja, taip pat maloniai ir stipriai kvepia, nors ypatingomis drėkinimo savybėmis nepasižymi. Tai tiesiog paprasta, kokybiška dušo želė už nedidelę kainą. Muilo dar nebandžiau.

Taigi, Oriflame “Milk & Honey Gold” kūno priežiūros linija verta dėmesio ir tikrai patenka į mano rekomenduojamų produktų sąrašą. Nuostabus kvapas ir kokybė, atitinkanti savo kainą.

Mano įvertinimas: 10/10

Kaina: kremas 8,90 eur, prausiklis 5,90 eur, muilas 2,90 eur

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×