CHRISTMAS CAME EARLIER WITH KIEHL’S

2016 lapkričio 6 in Grožis - Komentarų nėra

Vakar gerdama rytinę kavą ir žiūrėdama pro langą į krentančias iš dangaus snaiges susimąsčiau, kad iš tikrųjų iki Kalėdų bei naujųjų 2017 metų liko mažiau nei du mėnesiai. Iki to laiko dar laukia be galo daug darbų, tačiau net neabejoju, kad tas laikas prabėgs lyg diena. Tuo pat metu, kai gėriau kavą, sulaukiau skambučio į duris. Nežinojau, kas tai gali būti, bet kaip apsidžiaugiau, jog tai kurjeris atvežė kalėdinę dovaną nuo Kiehl’s. Nuo to džiaugsmo iškart puoliau ieškoti fotoaparato, kad galėčiau parodyti tai, ką gavau, ir jums.

christmas-with-kiehls_7Milžiniškame dovanų maišelyje radau šią nuostabaus grožio dėžutę, kurios dizainą (ir kelių priemonių įpakavimus) sukūrė Jeremyville. Jeremyville tai meninkas iš Bruklino, kurio darbai buvo rodomi per DisneyXD kanalą. Be to, jis dalyvavo ir daugelyje parodų, pavyzdžiui, jo kūriniai pasiekė Andy Worhol, The Madre, Cooper Hewitt muziejus, o visai neseniai įvyko ir solo šou Colette Paryžiuje. Ką gi radau toje dėžutėje?

christmas-with-kiehls_5CREME DE CORPS LIMITED EDITION “GRAPEFRUIT” WHIPPED BODY BUTTER

Pirmas dalykas, kurį išėmiau iš dėžės, buvo greifrutų kvapo kūno kremas. Tai yra dar viena Creme De Corps kremo interpretacija, kuri šį kartą tobulai tinka Kalėdoms. Jau įsivaizduoju, kaip tepsiuos juo vakarais po visų vonios procedūrų, o tuomet keliausiu iki lovos, kur leisiu likusį vakarą su puodeliu karšto šokolado ir naminiais meduoliais.

christmas-with-kiehls_3CALENDULA HERBAL-EXTRACT TONER LIMITED EDITION JEREMYVILLE

Antra priemonė, kurią gavau dovanų, buvo medetkų veido tonikas. Šis tonikas nėra jokia naujiena, o netgi priešingai – Kiehl’s bestseller’is. Pirmą kartą jį išbandžiau dar vasaros pradžioje, kai lankiausi Kiehl’s parduotuvėje. Mane dar tada sužavėjo šio toniko kvapas, nes iškart priminė vaikystę. Puikiai prisimenu, kad močiutė rinkdavo medetkas ir džiovindavo jas ant palangės, bet pasakyti, ką ji darydavo su jomis vėliau, negaliu. Na beliko išbandyti šį veido toniką pačiai ir išsiaiškinti, kodėl tai yra viena perkamiausių priemonių Kiehl’s parduotuvėse.

christmas-with-kiehls_4RICHLY HYDRATING HAND CREAM WITH SHEA BUTTER AND VITAMIN E “CORIANDER”

Rankų kremų nebūna per daug! Ypač jei kalbame apie rudenį ir žiemą, kai mus supa šildymas ir kondicionieriai. Mano rankų kremų kolekcija nėra maža, bet neišbandyti Kiehl’s rankų kremo būtų nuodėmė. Kol kas mano mėgstamiausi rankų kremai yra iš Loccitane bei Anny, tačiau tikiu, kad tarp šių favoritų gali įsiterpti ir šis.

christmas-with-kiehls_6GENTLY EXFOLIATING BODY SCRUB “GRAPEFRUIT” WITH ALEO VERA & CHAMOMILE

Paskutinis, bet tikrai ne pats prasčiausias, yra greifrutų kvapo kūno šveitiklis. Nors jau esu atradusi savo mylimiausią kūno šveitiklį iš Pupa, bet šis puikiai derės su Creme De Corps kūno kremu.

christmas-with-kiehls_1photos: me

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×