CHRISTMAS IN MY ROOM

2016 gruodžio 25 in Gyvenimo būdas, Įkvėpimas - Komentarų nėra

Sveiki! Noriu pasveikinti jus visus ta proga, kad pagaliau visi kartu išgyvenome šį prieššventinį laiktotarpį ir jau įžengėme į švenčių maratoną. Šiandien jau pirma Kalėdų diena, o tai reiškia, kad laikas išpakuoti dovanas. O ką jūs paprašėte dovanų iš Kalėdų senelio? Aš jau pasiekiau tą amžiaus ir asmeninės brandos ribą, kuomet dovanos jau nėra svarbios. Daug svarbiau yra ta šventinė atmosfera ir žmonės, kurie yra šalia. Jau ne pirmus metus visiškai nesureikšminu dovanų ir tikrai neprašau artimųjų jokių “ifounų” ar “makbukų”. Visą tą materialią šventės dalį aš galiu sau padovanoti pati, o už visas tas brangenybes labiau vertinu šiltas kojines, žvakes, šokoladus ir knygas. Jei jau prakalbau apie Kalėdas, tai manau, jog laikas pasidalinti prieš geras dvi savaites darytomis nuotraukomis, kuriose įamžinau savo mažos karalystės, a.k.a. kambario, detales.

christmas-in-my-room_6christmas-in-my-room_8christmas-in-my-room_4Mano mažytė eglutė. Jei dar niekada neteko girdėti, nors kartoju šį faktą ne pirmus metus, tai aš nešvenčiu lietuviškų Kalėdų. Būtent dėl šios priežasties mūsų namuose vis dar nėra didelės Kalėdų eglutės. Bet pažadu, kad šiandien, kai paskelbsiu šį įrašą, trauksiu didelę dirbtinę eglę iš balkono ir puošiu ją kartu besimėgaudama skaniausiais Lindt saldainiais ir viena akimi žiūrėdama kokį nors jaukų kalėdinį filmą. P.S. mano maža eglutė yra iš Maxima, žaisliukai kelerių metų senumo iš Prisma, praeitų metų meduoliai irgi iš Maxima, o drugeliai ir lemputės iš Jysk.

christmas-in-my-room_9christmas-in-my-room_10christmas-in-my-room_11christmas-in-my-room_1christmas-in-my-room_12Per savo kvailumą ir neapdairumą laiku nenusipirkau šokoladinio advento kalendoriaus (nes laukiau geresnės nuolaidos Kinder kalendoriui, o vieną gražią dieną visi advento kalendoriai dingo iš visų parduotuvių!). Savaitę liūdėjau, bet po savaitės gavau dovanų net du advento kalendorius. Šį kartą ne su šokoladukais, o su kosmetika – Nyx ir Lancome. Visiškai nesitikėjau gauti nei vieno, bet kai gavau, šokinėjau iš džiaugsmo lyg mažas vaikas. Gera būti blogere, tiesa? P.S. mačiau, kad PC “Panorama” dar likę keli Nyx kalendoriai, todėl tikrai raginu įsigyti, nors advento kalendoriai jau prarado savo aktualumą, bet šešėlių spalvos ir kokybė yra tiesiog nereali. Iš viso kalendoriuje yra 12 šešėlių ir 12 soft matte lip cream lūpų dažų. Puiki proga įsigyti visus populiariausius soft matte lip cream lūpdažius, nes kaina palyginus tikrai nėra nedidelė – apie 60 eurų.
christmas-in-my-room_2christmas-in-my-room_5Na ir pabaigai bendras vaizdas. Linkiu smagiai praleisti pirmą Kalėdų vakarą ir sėkmingai persivalgyti. Susitiksim su jumis jau rytoj, o dabar vis dėlto keliauju puošti savo dirbtinės kalėdų eglutės.

photos: me

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×