CLASSIC PETITE BY DANIEL WELLINGTON

Sveiki! Vakar grįžusi po Mados Infekcijos iškart kritau į lovą, todėl net nebuvo kilusi mintis prisėsti ir trumpai apžvelgti naują Daniel Wellington laikrodį, kuris atkeliavo pas mane šios savaitės pradžioje. Labai džiaugiuosi, kad bendradarbiauju su šiuo prekiniu ženklu, todėl gavusi dar vieną pasiūlymą, pradėjau šokinėti iš laimės. Šį kartą aš net nežinojau, kokią naujieną pristatys Daniel Wellington. Jokių nuotraukų atsiųsta nebuvo, galėjau išsirinkti tik apyrankės (sidabrinę ar auksinę) ir ciferblato (baltas ar juodas) spalvas. Aš be jokių abejonių nusprendžiau pasirinkti sidabrinį laikrodį, nes mano kolekcijoje iki tol nebuvo nei vieno sidabro spalvos ar su sidabro detalėmis laikrodžio.

Kaip jau supratote, staigmena laukė manęs iki pat kurjerio pristatyto mažo odinio dėkliuko atidarymo. Atidariusi dėžutę prieš save pamačiau labai elegantišką, 32 mm DW laikroduką su sidabrinę tiklinę apyrankę. Kaip sužinojau vėliau, t.y. šių keturių naujų laikrodžių debiuto dieną, šios kolekcijos veidu tapo ne kas kitas, o Kendall Jenner. Aš tikrai nesu jos gerbėja, tačiau Daniel Wellington tikrai atliko puikų darbą organizuodami šią kampaniją, tad visa vizualinė medžiaga atrodo patrakliau nei patraukliai, o Kendall tik papildo naują kolekciją ir padaro naujuosius laikrodžius dar labiau geidžiamus. O dabar trumpai apie patį laikrodį.

Tai tikra klasika. Stilingas ir su šiuolaikiniu prieskoniu, šis laikrodis yra puiki kasdienio įvaizdžio atgaiva.

Dydis: 32 mm

Ciferblato spalva: Eggshell White

Mechanizmas: Japanese Quartz Movement

Dirželis: tinklinis, reguliuojamas, galima pakeisti į kitą

Dirželio plotis: 14 mm

Dirželio spalva: Silver

Atsparumas vandeniui: atsparus lietui

Medžiaga: nerūdijantis plienas

Aš likau visiškai sužavėta šiuo laikrodžiu. Daniel Wellington laikrodžiai visada pasižymi labai aukštos kokybės standartais. Pavyzdžiui, mano pats pirmas DW laikrodis neseniai atšventė trejų metų jubiliejų, bet iki šiol atrodo puikiai. Aišku, odinį dirželį vertėtų pasikeisti, bet tik tiek. Visa kita atrodo dar labai gerai, nors tas laikrodis buvo nešiojamas vos ne kasdien dvejus metus iš eilės. Be to, baterijos keisti dar neteko. Bet grįžtam prie naujo. Jis labai maloniai jaučiasi ant rankos, netrukdo, o dirželį galima reguliuoti namų sąlygomis pagal jūsų ranką. Tikrai bus mano mėgstamiausiu šį pavasarį, kadangi turiu nemažai naujų drabužių ir aksesuarų būtent su sidabro spalvos akcentais, o maišyti aukso spalva su sidabro labai nemėgtu. Tiesiog nejaučiu estetinio malonumo, kai mano laikrodis yra aukso spalvos, o rankinės detalės – sidabrinės. Nuo šiol visos mano stiliaus problemos yra išspęstos, o jus kviečiu apžiūrėti naujuosius laikodžius čia. Daniel Wellington sugeneravo 15 proc. nuolaidą ir jums, kuri galioja visoms prekėms danielwellington.com. Nuolaidos kodas: DARJATUPCAJA. Galioja iki balandžio 15 dienos.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×