CUKRINIS VEIDO ŠVEITIMAS SU L’OREAL PARIS SMOOTH SUGARS

2018 birželio 24 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Mažais, bet tikslingais žingsniais stengiuosi būti stropi ir neapleisti straipsnių tinklaraštyje net ir tada, kai tam laiko visai nėra. Net šį straipsnį pradėjau rašyti važiuodama traukinyje į Kauną, nes žinau, kad vėliau tikrai neturėsiu tam laiko. Taigi, šiandien pagaliau dalinuosi L’Oreal Paris Smooth Sugars veido šveitiklių apžvalga. Šiuos šveitiklius pradėjau naudoti dar kovo mėnesį ir iki šiol naudoju bent 3-4 kartus per savaitę. Tai yra cukraus pagrindo šveitikliai, kurie lentynose pasirodė metų pradžioje, tačiau pastebėjau, kad atsiliepimų apie juos nėra per daugiausiai. Keista, nes šie šveitikliai yra nuostabūs!

L’OREAL PARIS SMOOTH SUGARS “GLOW” ŠVYTĖJIMO SUTEIKIANTIS ŠVEITIKLIS SU CUKRUMI

Pasak L’Oreal Paris: “Švelnus šveitiklis veidui ir lūpoms su 100 % natūralios kilmės cukrumi ir vynuogių kauliukų aliejumi akimirksniu išryškina odos skaistumą, lygumą ir švelnumą. 3 rūšių cukrus (rudasis, rusvasis ir baltasis) giliai, bet švelniai nušveičia odą. Vynuogių kauliukų aliejus su vitaminu E suteikia veidui švytėjimo. Taičio gardenijų aliejus apsaugo odą nuo blausumo. Aliejinių kopūstpalmių uogos padeda švelniai išlyginti odos paviršių.”

Šio šveitiklio kvapas man primena kolos skonio guminukų kvapą – toks saldžiai rūgštus, bet labai smagus. Ant tiek smagus, kad norisi jį naudoti kasdien, kas tikrai nėra rekomenduotina. Tekstūra yra grynai cukrinė, jaučiasi cukraus granulės, gana tiršta, o spalva ruda (panaši į kolos skonio guminuko spalvą, haha). Šveitiklis labai maloniai jaučiasi ant veido, lengvai pasiskirsto. Nėra per agresyvus, bet odą nušveičia tikrai idealiai. Nusiplauna labai lengvai, o jį nusiplovus, dėl sudėtyje esančių aliejų, oda būna sudrėkinta ir labai minkšta. Šis šveitiklis, mano manymu, tiktų visų tipų odai. Aš jį naudoju ant viso veido bei lūpų. Nuostabi priemonė, kurią rekomenduoju išbandyti visiems.

Mano įvertinimas: 5/5

Kaina: apie 10 eur

L’OREAL PARIS SMOOTH SUGARS “CLEAR” SKAISTINAMASIS ŠVEITIKLIS SU CUKRUMI

Pasak L’Oreal Paris: “Švelnus šveitiklis veidui ir lūpoms su 100 % natūraliu cukrumi ir kivių sėklomis – akimirksniu švaresnei, gaivesnei ir švelnesnei odai. 3 rūšių cukrus (rudasis, rusvasis, baltasis) giliai, bet švelniai nušveičia odą. KIVIŲ SĖKLOS lygina odą, kad pastebimai sumažintų inkštirų ir išvalytų poras. Eterinis pipirmėčių aliejus mažina spuogelis ir dėmeles. Eterinis citrinžolių skaistina odą.”

Šio kvapas yra gaivus ir, priešingai nei spalva ir konsistencija, visiškai neprimena kivių kvapo. Konsistencija yra skystesnė nei “Glow”, bet cukraus granulės čia yra stambesnės. Jis labiau yra tinkamas riebiai odai, todėl aš jį tepu ten, kur pas mane mėgsta užsikimšti poros – ant nosies bei smakro. Tepant jaučiasi malonus šildantis poveikis. Ar išvalo poras? Nei viena priemonė neišvalys porų iškart, tam reikia laiko ir reguliaraus naudojimo. Šis šveitiklis tikrai padeda su tuo kovoti, bet, aišku, visko neišvalo. Šį rekomenduoju riebiaodėms, o visų kitų tipų odos savininkėms rekomenduoju tepti tik ten, kur yra inkštirų. Nėra mano pats mėgstmiausias, bet neblogas.

Mano įvertinimas: 4/5

Kaina: apie 10 eur

L’OREAL PARIS SMOOTH SUGARS “NOURISH” SKAISTINAMASIS ŠVEITIKLIS SU CUKRUMI

Pasak L’Oreal Paris: “Švelnus šveitiklis veidui ir lūpoms su 100 % natūraliu cukrumi ir kakavos sviestu – akimirksniu elastingesnei, pamaitintai ir švelniai odai. 3 rūšių cukrus (rudasis, rusvasis ir baltasis) giliai, bet švelniai nušveičia odą. Maitinantis kakavos sviestas su riebalų rūgštimis padeda nuraminti sausą odą. Kokosų aliejus yra žinomas dėl savybės apsaugoti odos barjerą. Kakavos pupelės padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir sušvelninti odą.”

Šio tekstūra yra p-a-s-a-k-a. Jame praktiškai nesijaučia cukraus granulės, o tepant jį ant veido pradeda lydytis lyg sviestas! Kvapas kakavos, bet ne per saldus. Čia yra tikras išsigelbėjimas sausai odai, kadangi ne tik ją nušvečia, bet ir pamaitina. O nusiplovus, net ir kremo nereikia! Tikrai kažkas nuostabaus!

Mano įvertinimas: 5/5

Kaina: apie 10 eur

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×