DEICHMANN X RITA ORA VAKARĖLIO AKIMIRKOS + BATŲ TOP 3

2019 spalio 1 in Mada, Renginiai - Komentarų nėra

Aš dievinu rudenį ne tik dėl auksinių atspalvių už lango, bet ir už naujas kolekcijas ir koloboracijas, kurių rudens pradžioje būna daugiausiai. Nors atrodo, kad nustebinti naujomis kolekcijomis šiais laikais nėra taip jau ir lengva, tačiau pareitą savaitę pristatytai naujajai Deichmann ir britų atlikėjos Ritos Oros avalynės kolekcijai tai pavyko! Bet pradėsiu nuo pradžių. Antradienio vakaro mes susirinkome Vilniaus Bardake tam, kad artimiau susipažintumėme su minėta kolekcija. Nemeluosiu, jau prieš tai buvau porą kartų užsukusi į Deichmann jos apžiūrėti. Kolekcija man be galo patiko jau po pirmos pažinties parduotuvių lentynose, nes niekada anksčiau nebuvau mačiusi nieko panašaus – nei vieni batai neatrodė eiliniai, visi savaip traukė mano dėmesį, nes pasirinkimas yra didžiulis. Yra ir baltų bei blizgių masyvių sportbačių, ir baltų “kerzų”, ir gyvatės odos imitacijos tiek trumpų, tiek virš kelių aulinukų, ir netgi vieni aulinukai, kurie per visą ilgį yra dekoruoti smulkiais blizgučiais. Žodžiu, jau iš pirmo žvilgsnio nauja Deichmann X Rita Ora kolekcija užkariavo mano širdį, tačiau man kur kas įdomiau buvo sužinoti, kas slepiasi po kolekcijos idėja bei koncepcija. Būtent toks ir buvo mano renginio apsilankymo tikslas.

Renginys vyko nelabai renginiui būdingoje vietoje – Bardake. Bet galiu pasakyti tik tai, kad vieta puikiai atitiko renginio ir kolekcijos nuotaikas. Iš pradžių mus pasitiko šiokia tokia prieblanda ir fone grojanti muzika, tačiau įžengus giliau, iškart pasinėriau į vakarėlio šurmulį. Tiesiai prieš save pamačiau besidarbuojančią ir kitas merginas spalvotais blizgučiais gražinančią Dovilę, a.k.a. @facepoetry. Netoli kabėjo ryškios striukės, spalvoti kailiniai bei paltai, kuriuos galėjome panaudoti nuotraukos. Nuotraukoms! O vakarėlio nuotraukų lokacijos sprendimas buvo visai ne eilinis: koncertinės scenos imitacija sidabriniais blizgučiais papuoštame fone su visais profesionaliam roko koncertui reikalingais muzikos instrumentais, t.y. būgnais, gitaromis bei mikrofonu. Čia praleidau nemažai laiko, nes visada svajojau apie tokio tipo nuotrauką, o kadangi nei groti muzikos instrumentais, nei dainuoti nemoku ir niekada nemokėjau, Deichmann renginys buvo tikriausiai vienintelė galimybė įgyvendinti šį norą.

Dešinėje renginio zonoje, kur vėliau ir vyko visas pagrindinis veiksmas, mūsų laukė gražiai išdėlioti kolekcijos batai. Dar kartą įsitikinau, kad jie yra išties išskirtiniai, tačiau idealiai tinkantis kasdieniam avėjimui. Na, nebent jūs visai bijoti eksperimentuoti ir renkatės vien paprastus juodus batus. Po trumpo pasakojimo apie pačią kolekciją atėjo laikas jos pristatymui. Ir ačiū organizatoriams, kad pasirinko labai smagų sprendimą – šokį. Modeliai ne šiaip sau vaikščiojo pasiruošę naujos kolekcijos batais, bet šoko ant baro pagal naują Ritos Oros dainą New Look.

  1. Moteriški batai. 2. Moteriški sportiniai batai. 3. Moteriški aukštakulniai aulinukai.

Deichman teigia, kad šį šaltąjį sezoną madoje ir toliau dominuos patogumas bei vyriškos avalynės siluetai – siaurų aukštakulnių vietą užima patogūs laiveliai, stambus kvadratinis kulnas, platformos ir grubūs padai. Tačiau šie modeliai bus išskirtiniai. Frazė „duok moteriai tinkamus batus ir ji užkariaus pasaulį“ čia tinka idealiai, kadangi savimi pasitikinčios moterys teikia pirmenybę drąsiai avalynei, kuri geriausiai atitinka jų asmenybę. Šiame įraše aš noriu pasidalinti su jumis 3 Deichmann išskirtomis tendencijos, kurios man yra artimiausios:

1. PANKŲ KULTŪROS RENESANSAS – “GRUNGE CHIC”

Drąsioms miesto moterims ir merginoms patiks ši ryški sezono tendencija – iš maištaujančių pankų laikų atkeliaujantis grubus (angl. grunge) stilius. Grubi mada avalynėje labiausiai pasireikš per masyvius „kerzų“ tipo avalynės modelius, dar žinomus „combat boots“ terminu. Tačiau šalia itin masyvių ir grubių batų šį sezoną atsiranda ir subtilesnės tokios avalynės versijos, kur jų grubumą papildo blizgios kniedės ir sagtys, suteikiančios elegancijos. Man labiausiai patiko pirmu numeriu pažymėti batai su masyviu padu, kuriuos jau spėjau parodyti jums viename iš savo derinių čia.

2. FUTURIZMO ĮKVĖPTI SPORTINIAI BATELIAI

Rudenį vis dar bus madinga rinktis sportinius batelius, kurie kartu su „bjauriaisiais“ sportbačiais atkeliavo į populiariausiųjų viršūnes ilgam. Tačiau šiandien sportinių batelių mada keičiasi – nuo vintažinių modelių pamažu pereiname prie aptakių formų, futuristinių elementų, kurie bus karščiausias rudens sezono topas. „Bjaurią“ madą šį sezoną papildo futurizmas. Tai ryškios spalvos, storas padas ir įvairūs raštai, kurie tampa neatsiejama sportinės avalynės dalimi. Šį sezoną labai populiariais išlieka metalo atspalviai – tiek blizgaus sidabro, tiek aukso. Mano širdį užkariavo sidabro spalvos sportbačiai, kuriuos taip pat jau spėjau priderinti čia.

3. AULINUKAI – TARSI AKSESUARAI

Šį sezoną ant mados podiumų matėme ryškią tendenciją – tai avalynė, padabinta papuošalams būdingais motyvais, pavyzdžiui, blizgučiais. Nors rudenį avalynė ir taip tampa svarbiausiu stiliaus akcentu, kurios nereikia slėpti po gausybe rūbų sluoksnių, pasirinkus blizgius batus – praeivių dėmesys garantuotas. Tai avalynė moteriai, į kurią visuomet krypsta žvilgsniai. Aš asmeniškai pasirinkau kiek “saugesnį” variantą – aulinukus su sidabrinėmis kniedėmis, kurias renkuosi tiek kasdien, tiek šventei. Pavyzdžiui, čia dalinausi keliais deriniais būtent su aukščiau parodytais aukštakulniais aulinukais.

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×