DERINIŲ PASIRINKIMAI KELIAUJANT Į VARŠUVĄ: STILINGAI, BET PATOGIAI!

2018 lapkričio 21 in Kelionės, Stilius - Komentarų nėra

Sveiki! Žinau, kad dauguma sekate mane Instagram‘e (jei ne, tai labai jūsų visų ten lauksiu: @darjatupcaja), todėl tikriausiai matėte, kad praeitą savaitgalį kartu su Simona praleidome Lenkijos sostinėje – Varšuvoje. Prieš gerą mėnesį organizavau konkursą su Lux Express, o mainais už tai tai gavau bilietus dviems žmonėms į priekį ir atgal į pasirinktą miestą. Nusprendžiau, kad senokai nebuvau Varšuvoje ir būtų smagu nuvykti ten kelioms dienoms mergaitiškai praleisti laiką. Užsisakėme bilietus, radome smagų butą per Airbnb.com ir, susidėjusioss į lagaminą visus būtinus (ir visiškai nebūtinus) daiktus, iškeliavome. Šiandien noriu pasidalinti visais savo kelionės deriniais, kadangi visas 3 dienas tikrai nevaikščiojau apsirengusi tais pačiais drabužiais. Kadangi aš mėgstu keliauti šiltai ir patogiai, todėl visi mano įvaizdžiai yra tikri ir nei kiek nepagražinti vardan gražių Instagram nuotraukų. Pradedam?

paltas, rankinė ir skrybėlė Lindex/ megztinis Zara/ sijonas Bershka/ batai Deichmann


Pirma diena. Pirma diena Varšuvoje mus labiau nei nustebino oro sąlygomis. Lauke buvo ant tiek šilta, kad žmonės tomis pačiomis gatvėmis, kaip ir mes, vaikščiojo su marškinėliais, marškiniai ar lengvomis striukėmis. Užtat aš su vilnoniu paltu, o Simona su pašiltinta striuke. Tai tikriausiai buvo paskutinė diena šiais metais, kai leidau sau prie sijono nesidėti pėdkelnių ir pasidžiaugti aulinių batų virš kelių privalumais – jie nuostabiai atrodo ant nuogų kojų! Užsidėjau prieš porą mėnesių įsigytą, bet nei karto iki tol nenešiotą, languotą sijoną. Prie sijono – paprastą šviesiai rudos spalvos golfą. Ant viršaus užsimečiau minėtą klasikinį juodą paltą ir šviesiai rudą skrybėlę.

paltas, kelnės ir kepurė Lindex/ megztinis New Yorker/ batai 5th Avenue iš Deichmann/ rankinė Mango/ laikrodis Daniel Wellington


Antra diena. Antra diena buvo visiškai priešingybė pirmai – pusę dienos lijo ir jau nebuvo nei kiek karšta, o labiau vėsoka. Dieną pradėjome nuo apsilankymo mano vienoje mėgstamiausių vietų Varšuvoje – Łazienki Królewskie parke. Kiekvieną kartą, kai atvykstu į Varšuvą, einu čia pabendrauti su voverėmis. Šį kartą išimčių nebuvo ir net lietus nesugadino mūsų planų. Voverių ieškoti teko gana ilgai, bet mano pasirinktas derinys neleido sušalti: labai šiltas šviesus megztinis, vaškinės kelnės, nedidelė gyvatės rašto rankinė, baker boy stiliaus kepurė, kuri jau per dažnai dominuoja mano įvaizdžiuose, tas pats klasikinio kipirmo paltas ir mėgstamiausi šio sezono aulinukai.

paltas ir kelnės Lindex/ megztinis New Yorker/ batai 5th Avenue iš Deichmann/ rankinė Zara


Trečia diena. Trečia ir paskutinė diena irgi nedžiugino orais, todėl vėl nusprendžiau pasirinkti panašų įvaizdį, kaip ir dieną prieš tai. Vietoje šviesaus megztinio – chaki, vietoje gyvatės rašto rankinės – juoda rankinė-diržas su sidabrinėmis detalėmis, o baker boy stiliaus kepurę pakeičiau į surištus plaukus. Voila!

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f/1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×