DESK INSPIRATION

2017 sausio 27 in Gyvenimo būdas - 2 komentarai

Sveiki! Savo bloge dalinuosi tuo, kas man patinka, nepatinka, įkvėpia arba sukelia kokią nors kitą emociją. Jau mėnesį iš mano galvos neišgaruoja mintis, kad noriu kuo skubiau atnaujinti savo darbo stalą ir zoną aplink jį. Mano dabartinis stalas visiškai iškrenta iš bendro kambario konteksto, nes yra medinis, o visi kiti baldai – balti. Kodėl mintis apie darbo vietos atnaujinimą vis dar nepalieka manęs? Tikriausiai todėl, kad čia aš praleidžiu labai daug laiko, pavyzdžiui, redaguoju nuotraukas, rašau straipsnius (nors kartais lovoje), ruošiuosi egzaminams, planuoju keliones, lakuoju nagus, dažausi, geriu arbatą… ir kartais valgau.

Mėnesį svajodama apie naują darbo vietą vis žiūrėdavau į tobulas nuotraukas iš pinterest. Prisižiūrėjau tiek visko gražaus, kad dabar bus dar sunkiau apsispręsti, kokio tiksliai stalo noriu ir kokios detalės svarbios. Baltas? Baltas su mediena? Baltas su juodu? Ar reikia kailio ant kėdės? Ką padėti ant viršutinės lentynos? Knygas? Gal pakabinti kamštinę lentę su baltu mediniu rėmu, kad ten kaupčiau polaroidus ir kitas mažytes nuotraukas iš renginių? O gal virš stalo reikia ne lentynos, o tiesiog geriau pakabinti daugybę skirtingų rėmelių su įvairiais paveikslėliais? Minčių ir idėjų labai daug, tačiau išsirinkti vieną tinkamiausią bus sunku. Tiesa, mano mintys jau perėjo ant užrašinės lapų, kur jau dėlioju šio mažo projektėlio planą. Be to, šiandien važiuosiu į Ikea, tad manau ir ten pasisemsiu interjero įkvėpimo. P.S. O jums darbo stalas yra toks svarbus, kaip ir man? Ar čia tik aš viena tokia?

1. Berry Baldai. 2. Ikea. 3. Berry Baldai. 4. Jysk.

nuotraukos: pinterest

2 Komentarai

 • Reda 2017 spalio 13 at 8:56

  Eina sau.. Pati pradėjau rašyti blog’ą, tuo pačiu imiau domėtis kitomis blogerėmis. Ir supratau, kad, blemba, kokių jų gerų yra 😀 visi tavo įrašai – superiniai. Myliu myliu myliu ir semiuosi įkvėpimo!!!! 🙂 einu skaityt toliau.

  • darjatupcaja 2017 spalio 13 at 11:30

   Ačiū, Reda! Labai smagu, kad patinka 🙂 Linkiu sėkmės rašant blogą ir einu paskaityt tavojo!

  Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×