PASIMATYMAS SU JŪRA | DIENA JURMALOJE

2019 rugsėjo 15 in Gyvenimo būdas, Mada, Stilius - Komentarų nėra

Ar yra tarp mano skaitytojų žmonių, nemėgstančių jūros? Ir sakydama jūrą aš tikrai nekalbu vien tik apie deginimąsi ir maudynes. Šalia jūros daugelis iš mūsų jaučiasi gerai dėl įvairių priežasčių. Visų pirma, pats suvokimas jūros kaip galingos stichijos suvokimas. Bangos veikia mus kaip lopšinė kūdikiams nuramindama nervų sistemą. Antra, oras yra kokteilis, kuriame yra ištirpę mikro ir makro elementai. Įkvepdami šį gydomąjį orą mes geriname ir stipriname savo sveikatą, o tai ypač svarbu žmonėms, kenčiantiems nuo kvėpavimo takų ligų. Trečia, oras, “prisigėręs” jūros kvapo, pasižymi dideliu kiekiu neigiamai įkrautų jonų, kurie nepaprastai gydo žmones ir pakelia nuotaiką. Ir tikrai ne veltui žmonės, gyvenantys netoli jūros, vos ne kiekvieną dieną po kelis kilometrui nueina išilgai kranto linijos. Paprasčiausiai ramus pasivaikščiojimas prie jūros padaro mus laimingesnes ir suteikia energijos.

Ir išties gaila, kad pamatyti mūsų jūrą man tenka gana retai. O jeigu kalbant konkrečiai apie skaičius, tai šią vasarą pamačiau Baltijos jūrą vos vieną kartą. Taip, gėda, prisipažįstu… Tai buvo liepos vidurys, kuomet kartu su drauge ir jos vaikinu keliavome į Ed Sheeran koncertą Rygoje. Kadangi kelionė į Rygą kaip jau ir buvo suplanuota, nusprendėme, kad atvyksime porą dienų prieš koncertą, kad galėtumėme pabūti šiek tiek Jurmaloje ir pasideginti prie jūros. Deja, mūsų orai yra neprognozuojami (porą mėnesių prieš), todėl teko deginimąsi prie jūros pakeisti į pasivaikščiojimą pakrante. Praeitą kartą Jurmaloje buvau šiek tiek daugiau nei prieš metus, kuomet gyvenau ir dirbau Rygoje. Tada atvykau čia viena tam, kad ramiai praleisčiau laiką kartu su savimi ir apie nieką negalvočiau. Tiek tą kartą, tiek šį vaikščiodama palei jūros krantą ir besimėgaudama saulės spinduliais jaučiau vidinę ramybę. Nežinau, kaip jūra sugeba taip atpalaiduoti tave, bet sugeba. Pamiršti apie viską, kas iki tol neramina, ir tiesiog mėgaujiesi akimirka. Taip pat prisėdome kavinėje, esančioje paplūdimyje, kur valanda praleidome gerdami kavą ir žiūrėdami į maištaujančias bangas.

O kalbant apie pasirinktą derinį, tai kelių valandų trukmės pasimatymui su jūra pasirinkau marškinius trumpomis rankovėmis, paprastas smėlio spalvos kelnes, o ant viršaus dėl viso pikto buvau užsimetus džinsinį švarkelį. Patogumo dėlei pasirinkau labai patogias ir prie visko (beveik) derančias espadriles bei pasiėmiau mylimiausią savo rankinę, kuri sulaukia komplimentų žymiai daugiau negu aš (haha).

Aš dėviu: džinsinis švarkelis Vero Moda iš Newmood.lt/ marškiniai ir lankelis Lindex/ kelnės Tom Taylor iš Newmood.lt/ batai Stradivarius/ rankinė DKNY iš Newmood.lt/ auskarai H&M/ laikrodis Daniel Wellington


nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×