DIENA SU MANIMI: MANO GIMTADIENIS

2017 lapkričio 14 in Gyvenimo būdas - Komentarų nėra

Sveiki! Šeštadienį minėjau, jog paskirsiu atskirą įrašą savo gimtadieniui, tad šiandien būtent tai ir darau. Iš tiesų esu laiminga, kad šiame gyvenimo etape man nereikia jokių dovanų. Nei kvepalų, nei kosmetikos, nei automobilio, nei naujo fotoaparato ar telefono. Viską, ko man prireiks, įsigysiu pati. Anksčiau gimtadienio laukdavau ne tik dėl didžiulės šventės sindromo, bet ir dėl išsvajotų dovanų. Kaip keista, kad viskas taip kardinaliai pasikeitė ir gimtadienis man nėra jokia ypatinga diena ar ilgai laukta šventė. Nesureikšminu šios dienos, bet vis dėlto tą dieną galima suvokti, ką tu esi pasiekęs. Nekalbu apie materialius dalykus, nes jie čia visiškai ne prie ko, o kalbu apie žmones, kurie tave supa. Nors niekada garsiai apie tai niekam ir nieko nesakau, bet labai vertinu tuos žmones, kurie mane supa. Šiandieną esu laiminga, nes nesu vieniša ir savo gimtadienio proga sulaukiau sveikinimų iš tų žmonių, kuriuos labiausiai vertinu. Ar tai kolegos darbe, ar tai geriausios draugės, ar tai šeima, ar tai mūsų geriausias blogerių squad’as, ar tai tiesiog pažįstami, su kuriais tenka dažnai bendrauti – vertinu kiekvieną, nes būtent šitie žmonės daro mano gyvenimą tokį linksmą, įdomų, nuotaikingą ir pilną įsimintinų akimirkų. Taigi, pereiname pagaliau prie šio įrašo esmes. Šiandien dalinuosi gimtadienio akimirkomis, kurios iš pirmo žvilgsnio nėra niekuo ypatingos, bet man yra labai svarbios.

Šeštadienio rytas. Nusprendžiau, kad gimtadienis nėra skirtas sportui ir be jokios sąžinės graužaties nenuėjau į rytinę treniruotę. Vietoje to dieną pradėjau su puodeliu kavos su pienu (be kurios rytas nėra rytas) ir torto, kurį gavau padėtą su kitomis dovanomis. Atrodė, kad laiko turėjau pakankamai daug, nes su viena drauge planavau susitikti 14 val., tačiau vėliau paaiškėjo, kad laiko daug nebuvo. Besimėgaudama kava susitvarkiau kambarį tuo pat metu atrašinėdama į gimtadieninius sveikinimus ir atsiliepdama į skambučius.

Atėjo laikas pradėti ruoštis-puoštis. Svarbiausia dalis – makiažas, kuriam skyriau ypatingą dėmesį. Kas nenori gražiai atrodyti per savo gimtadienį? Naudojau pamėgtas priemones ir atspalvius, kad tikrai neprašaučiau ir pataikyčiau tiesiai į dešimtuką. Turiu mylimą dviejų priemonių derinį – Nyx Lid Lingerie šešėlių paletė ir Urban Decay Uptight lūpdažis – kuris visada užtikrina tobulą rezultatą, todėl net nedvejodama panaudojau būtent jas. Pasidažiau, sutvarkiau plaukus, išsirinkau derinį ir sulaukiau draugės.

Prieš išeinant iš namų dar vienas kavos puodelis su be galo skaniais Rūtos saldainiais. Beje, šalia stovi dar viena puokštė, kurią kartu su sportinėmis tamprėmis gavau dovanų nuo bendradarbių. Labai smagu, kad žmonės, su kuriais bendrauji vos ne kasdien labai gerai atsimena nereikšmingas detales, kurias esi minėjus. Kažkada buvau sakius, kad man patinka gėlės ir norėčiau gauti jas gimtadienio proga – gavau puokštę.

Išskubėjome į miestą. Aišku, kaip čia neįamžinus derinio. Pasirinkau blizgančią palaidinę, juodą tiulinį sijoną ir naują sidabrinę striukę. Tik spėjome pasidaryti porą nuotraukų ir iškart sulaukiau skambučio iš Veronikos, nuostabios, be galo linksmos ir fainos Nyx Professional Makeup atstovės, kuri norėjo pagauti mane kelioms minutėms.

Kai pagavo, tai pagavo! Su didžiule rožinių gerberų puokšte! Tai buvo dovana nuo visos Nyx Professional Makeup komandos, kuri iki šiol stovi ant mano stalo ir džiugina kiekvieną dieną. Dar kartą labai ačiū! Tikrai nesitikėjau ir be galo smagu būti šios didelės šeimos dalimi.

Turėjome lygiai valandą iki susitikimo su kita drauge, todėl užėjome išgerti kavos ir “papietauti”, nors buvo jau po 16 val.

Nors gimtadienio kaip ir nešvenčiu, tačiau laikui bėgant susiformavo tradicija būtinai susitikti su dviem geriausiomis draugėmis, kurios yra geriausios draugės nuo pat pradinių klasių. Būtinai susitinkame trise per kiekvienos iš mūsų gimtadienį. Šiais metais nusprendžiau, kad nueisime į Capo restoraną, esantį L. Stuokos-Gucevičiaus g. 7. Čia esu buvusi daug kartų, tačiau ši vieta niekada nepalieka manęs abejingos, nes tiek aplinka, tiek interjeras, tiek maistas, tiek aptarnavimas yra “on point”.

Vakarą užbaigėme svečiuose pas draugę su šampanu, tortu, katinu ir smagiais pokalbiais.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×