DIENA SU MANIMI: SEKMADIENIS KAUNE

2017 rugsėjo 26 in Gyvenimo būdas - 4 komentarai

Sveiki! Šiandien jūsų dėmesiui pristatau kitokio tipo tinklaraščio įrašą – dieną su manimi. Tokio tipo video yra labai populiarūs youtube, todėl kodėl negalima tą patį perteikti nuotraukų pagalba? Manau, kad idėja tikrai puiki ir tikiuosi, kad sulauksiu jūsų palaikymo ir pasistengsiu skelbti tokius nei įpareigojančius, nei informatyvius, tačiau nuotaikingus ir estetiškai patrauklius įrašus kartą per mėnesį. O gal ir dažniau! Taigi, šiandien noriu pasidalinti keliomis sekmadienio akimirkos, kurį praleidau Kaune su Inga. Kaune esu retas svečias, nors pats miestas man tikrai patinka. Sugalvojau išnaudoti paskutinių ISIC galiojimo dienų privalumus – nuvykti į laikinąją sostinę pigiau. Prieš savaitę parašiau Ingai, kad rezervuotų man sekmadienį ir, praėjus savaitei, jau važiavau į traukinių stotį. Kas gali būti smagiau nei praleisti dieną su drauge-blogere?

Sekmadienio rytas prasidėjo nuo greito atsikėlimo ir skubaus susiruošimo. Į rankinę įsimečiau savo mažą fotoaparatą Canon G7X, kurį dažniausiai naudoju vlogų filmavimui, renginiams ir kelionėms, ryškiai raudoną matinį lūpdažį, o į maišą įsidėjau dar vieną derinį (palaidinę ir džinsinį sijoną), nes kodėl gi nepasinaudojus proga ir neįamžinus dviejų derinių per vieną dieną? Namie spėjau išgerti tik puodelį kavos, todėl pakeliui į Kauną teko mėgautis mėgstamiausiu šokoladuku ir jau antru puodeliu kavos.

Inga mane pasitiko prie stoties, nuo kurios pajudėjome link Akropolio. Ne, šį kartą tikrai ne apsipirkinėti, o pasiskolinti batus iš Deichmann deriniams. O kas sakė, kad būti tinklaraštininke lengva? Tiesa, šio sezono jų Ellie Goulding avalynės kolekcija yra tikrai superinė! Tiek daug stilingų masyvių batų bei aukštakulnių, įvairios medžiagos, faktūros! Greitai išsirinkome labiausiai prie mūsų įvaizdžių tinkančius batus ir vėl sėdome į mašiną.

Vis dar negaliu atsidžiaugti, kad mums taip pasisekė su oru! Buvau išties pasiilgusi rudeniškos saulės spindulių. Pirma fotosesijos lokacija – Laisvės alėja ir soboras. Na, tiksliau Ingai atiteko Laisvės alėjos dalis, o man – soboro laiptai. Kol kas nuotraukos dar nėra sutvarkytos, tačiau žinau, kad jos bus puikios, nes Inga fotografuoja tiesiog tobulai. Eidamos ir ieškodamos vietos pavalgyti kelioms minutėmis sustojome prie labai mielos gėlių parduotuvės, nes tiesiog nepavyko praeiti pro šalį.

Nežinau kaip jūs, bet aš savaitgalio laukiu ne tik dėl galimybės atsikvėpti ir pailsėti, bet ir tam, kad nueičiau pavalgyti arba į seniai atrastą mėgstamą vietą, arba apsilankyti visai naujoje vietoje. Kadangi Grill London ir Talutti man šiek tiek atsibodo, tai nusprendėme užsukti į man nežinomą vietą – Rocknrolla Bar&Kitchen. Išnaudojome paskutinę galimybę šiais metais pavalgyti lauke ir pasirinkome staliuką gatvėje. Būtų nuostabu, jei ne vis prieinantys ir prašantys pagalbos benamiai ar čigonai ir šiaip karts nuo karto pasisveikinantys vyrai. Užsisakėme načios ir po sumuštinį. Načios tai buvo kažkas nerealaus su daug sūrio ir guakamolė, o sumuštiniai tiesiog skanūs sumuštiniai, bet nieko ypatingo.

Atėjo laikas antrų derinių įamžinimui. Kadangi pačiame mieste žmonių buvo daug, nusprendėme nuvažiuoti į netoli esantį botanikos sodą. Labai gerai, kai turi automobilį ir gali ramiai jame persirengti, nes Vilniuje aš tokios prabangos neturiu… Tų beteisių ir beautomobilių varguolių dalia… Aš juokauju, žinoma!

Paskutinė dienos lokacija buvo Ali šokoladinė. Aš esu priklausoma nuo saldumynų ir galėčiau valgyti juos tonomis, tačiau laikausi iš visų jėgų. Tą dieną pasakyti “ne” skaniam desertui ir puodeliui latte kavos net nesiruošiau, nes vis dėlto ne tik eilinis sekmadienis, bet ir mini išvyka! Ali šokoladinėje visi desertai verti nuodėmės ir yra ne tik estetiškai gražūs, bet ir be proto skanūs!

Apie 19 val jau sėdėjau traukiny pakeliui į Vilnių. Visą kelionę keleivius linksmino kažkoks vyriškis, kad vienu metu aš jau verkiau iš juoko.

nuotraukos: Canon G7X ir Inga

 

4 Komentarai

 • Ieva 2017 rugsėjo 27 at 8:13

  Labai fainas įrašas! Itin įdomu buvo skaityti, tikrai gera idėja perkelti tai į blogą 🙂 ir nuotraukos labai kokybiškos ir gražios, nerealu 🙂

  http://itsmeieva.blogspot.com

  • darjatupcaja 2017 spalio 13 at 19:53

   labai labai ačiū už tokį komentarą <3

 • Salomėja 2017 rugsėjo 27 at 14:58

  Man labai patiko įrašo formatas! Dar smagiau už video.

  • darjatupcaja 2017 rugsėjo 28 at 22:36

   tuomet bus dažniau! 🙂

  Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×