DIOR NAUJIENOS

2017 lapkričio 27 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Kas gali būti smagiau nei gauti išbandyti pačias karščiausios Dior dekoratyvinės kosmetikos naujienas? Nemeluosiu pasakydama, kad bandyti Dior naujienas yra vien malonumas. Be galo gražūs, elegantiški ir prabangūs įpakavimai, malonus priemonių aromatas ir dažniausiai labai kokybiškos priemonės. Nors Dior dekoratyvinė kosmetika nėra skirta profesionaliam naudojimui, bet svarbu paminėti, kad Dior mados namų naujų kolekcijų pristatymo metu dažant modelius naudojama tik Dior kosmetika. Šį rudenį gavau išbandyti kelias priemones, apie kurias šiandien trumpai ir papasakosiu. Ar jos vertos Dior vardo? Ar jos tokios pat nuostabios ir nepakartojamos, kaip ir pats Dior prekinis ženklas? Skaitykite toliau!

DIOR VERNIS NAGŲ LAKAS (877 TURN ME DIOR)

Dior nagų lakus mėgsta dauguma tiek dėl nuostabių atspalvių, tiek dėl kokybės. Mano turimas 877 Turn Me Dior atspalvis yra tipiška Dior spalva – prabangi rožinė. Nors asmeniškai aš nelabai mėgstu lakuoti nagų rožine spalva, ypač rudenį ar žiemą, tačiau negaliu pasakyti, kad man nepatiko. Kalbant apie kokybę ir išsilaikymą, tai ir čia Dior maloniai nustebino, kadangi lakas ant mano nagų išsilaikė 3 dienas ir visą tą laiką atrodė nepriekaištingai, o tai labai geras rezultatas. O dar tas kvapas!

Kaina: 28,95 eur

ROUGE DIOR LIQUID MATTE LŪPŲ DAŽAI (614 JUNGLE MATTE)

Lūpų dažų konsistencija gana tiršta, lyg plaktos grietinėlės ar net grietinės. Kvapas šiek tiek vanilinis, bet jaučiasi ir Dior lūpų dažams būdingos natos. Dengiasi labai lengvai ir tolygiai, bet išsilaiko apie 4-5 valandas, ne ilgiau. Ant dantų irgi neatsispausdina. Visą laiką jaučiasi ant lūpų ir, deja, minimaliai jas sausina. Tiesa, spalva be galo graži, karamelinė, tad puikiai tinka kasdienai.

Kaina: 37,95 eur

ROUGE DIOR DOUBLE ROUGE LŪPŲ DAŽAI (590 DRESSED TO KILL)

Ši Dior dekoratyvinės kosmetikos naujiena tikriausiai yra pati įdomiausia. Tai lūpų dažai suteikiantys metalo spalvą ir matinį kontūrą. Įkvėpti profesionalų naudojama makiažo technika, Double Rouge lūpų dažai suderina du madingus elementus: matinį rezultatą ir metalo atspalvį. Vienu potėpiu jie sukuria „ombre“ efektą su itin pigmentuotu matiniu kontūru ir šviesą pritraukiančiu metalo atspalviu viduje. Žodis Rouge pats kalba už save: šie lūpų dažai neišsilaiko ilgai, apie 3 valandas nieko nevalgant, nusivalgo valgant bent kokį maistą ar geriant kavą, taip pat ir atsispausdina ant puodelių. Efektas nėra tas tikras metalinis, kaip, pavyzdžiui, Nyx Professional Makeup, o labiau priemena metalinio ir blizgaus efektų derinį. Atrodo ant lūpų išties prabangiai ir labai tinka šventiniam laikotarpiui. Kvapas toks pats nuostabus kaip ir visų kitų Dior lūpų dažų.

Kaina: 37,95 eur

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×