DIOR PRESENTATION

2016 spalio 22 in Grožis, Renginiai - Komentarų nėra

Labas rytas! Šį puikų šeštadienio rytą (nors visi šeštadieniai puikūs, ane?) noriu pradėti nuo gražių ir pilnų prabangos prisiminimų apie Dior naujienų pristatymą.

Norėčiau pradėti nuo pat pradžių, t.y. nuo mano susipažinimo su Dior kosmetika. Sunku pripažinti, bet niekad nesu nieko turėjus iš Dior dekoratyvinės kosmetikos. Kvepalus – taip, bet jokių šešėlių, lūpdažių ar blakstienų tušų. Atsimenu, kad mano draugė visada naudodavo Dior lūpų blizgius, kuriais kartais dažydauvausi ir aš, bet ties tuo mano draugystė su Dior ir baigėsi. Toliau Dior kosmetiką matydavau tik nuotoliniu būdu: kitų blogerių bloguose arba youtube. Atsiliepimai buvo tikrai geri, bet truko kažko, kad aš užsikabinčiau. Viskas pasikeitė, kai prieš keletą savaičių gavau kvietimą į  naujienų pristatymą, kurio metu kardinaliai pasikeitė mano nuomonė ir nusistatymas, o iš neutraliai nusiteikusios tapau tikra Dior dekoratyvinės kosmetikos entuziaste.

dior_1dior_5dior_11dior_3Renginio metu buvo pristatyti naujieji matiniai lūpų dažai, veido spalvos korektoriai, kurie skirti paslėpti visus įmanomus odos spalvos trūkumus, cushion tipo makiažo pagrindą Capture Totale DreamSkin bei Absolutely Blooming kvepalai.

Prezentacija buvo labai informatyvi, bet tuo pat metu ir labai įdomi, nes dalyviai buvo visais įmanomais būdais įtraukiami į pasakojimo procesą. Deja, modeliu pabūti man neteko, nes labai skubėjau ir teko net anksčiau laiko pabėgti iš prezentacijos atgal į darbą… O taip norėčiau, kad ir man vizažitas Chris padažytų lūpas arba akis… Na nieko baisaus, bus ir kitas kartas. Bet tikrai gi bus, ane?

Beje, dovanų gavau kelias Dior priemones, kurias jau išbandžiau, o pirmais įspūdžiais pasidalinsiu su jumis jau po kelių dienų!

dior_12dior_2dior_4dior_9dior_8dior_7photos: Mantas Gudzinevičius

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×