DOVE ADVANCED HAIR SERIES: REGENERATE NOURISHMENT

IMG_8795LT Kol oras yra toks bjaurus, kad net nesinori lįsti iš namų, aš bandau kuo daugiau papasakoti jums apie savo atradimus ir dažnai naudojamus produktus grožio srityje. Šiandien pasidalinsiu įspūdžiais apie plaukų priežiūros priemones, o būtent Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment liniją, kuri skirta itin išsausėjusiems ir pažeistiems plaukams.
Naujųjų „Dove Regenerate Nourishment“ produktų sudėtis praturtinta vertingais jūrų dumblių ekstraktais bei keratino kompleksu, kurie padeda atkurti net itin nusilpusiusplaukus. Komplekso sudėtyje esantys keratino baltymai padeda apsaugoti plaukus nuo lūžinėjimo ir kenksmingo aplinkos poveikio, suteikia jiems daugiau elastingumo. Vertingi raudonųjų jūros dumblių ekstraktai padeda atkurti pažeistų plaukų struktūrą ir 
sustiprina juos.

IMG_8769
IMG_8772
IMG_8777
IMG_8783
IMG_8786LT Mano nuomonė. Visų pirma, noriu pagirti Dove kūrėjus už Advanced Hair Series produktų įpakavimus, kurie, bent jau man, primena brangių, profesionalių priemonių pakuotes. Antra, noriu pagirti ir už nuostabų kvapą, kuris nėra nei per daug įkyrus, nei per daug paprastas, o malonus. Trečia, labai patiko ir poveikis! Mano plaukai nėra nei labai išsausėję, nei labai pažeisti, bet pakankamai greitai riebaluojasi, todėl tenka plauti galvą kiekvieną arba kas antrą dieną. Būtent dėl šios priežasties bijojau, jog pradėjus naudoti šią seriją, mano plaukai pradės riebaluotis dar greičiau, ir jau po pusės dienos atrodys nelabai patraukliai, nes anksčiau turėjau tokių problemų. Džiaugiuosi, kad Regenerate Nourishment nusukėlė man tokios problemos, o tik padėjo plaukams atsigauti nuo streso, kurį teko patirti šią žiemą dėl šalių (nes šaltis labai kenkia plaukams) ir per dažno, praktiškai kasdienio džiovintuvo naudojimo. Be to, plaukai ne tik atrodo kur kas gyvesni, labiau blizga, bet ir nereikalauja kasdienio plovimo. Jei kam bus įdomu, tai šampūną ir kondicionierių naudoju kiekvieną ar kas antrą dieną, kaukę kartą per savaitę, o aliejuką kiekvieną kartą po plovimo užtepu 2-3 paspaudimus ant drėgnų plaukų.
Kol kas neradau nei vieno minuso ir rekomenduoju išbandyti visiems, bet vis tiek esu linkusi manyti, jog plaukai po tam tikro laiko pripranta prie priemonių, todėl reikia bent kas 6 mėnesius keisti naudojamus produktus. 

2 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.