ECCO COOL 2.0

2017 vasario 21 in Mada, Renginiai - 1 komentaras

Sveiki! Kaip gi kartais gera būti blogere. Na, gerai, prisipažinsiu, jog ne kartais, o pakankamai dažnai. Nors ir mūsų Lietuvos rinka dažniausiai žiūri į blogerius, kaip į nemokamą reklamos kanalą (įdomu, ką man atsakytų Lietuvos Energija, jei aš jiems pasiūlyčiau “barterį” ir, kad už jų teikiamas paslaugas, aš atsiskaityčiau blogo įrašu ar nuotrauka instagram paskyroje?), tačiau tai toli gražu nereiškia, kad Lietuvoje viskas jau taip prastai išvystyta. Taip, trūkumų šioje sferoje tikrai yra, tačiau ir privalumų taipogi nemažai. Vienas iš jų – renginiai. Nors aš ir mėgstu prekių ženklų atstovų organizuojamus renginius, tačiau tikrai ne visi iš jų verti apsilankymo. Jau esu kalbėjus apie labai smagų Kiehl’s renginį čia, tačiau vakar apsilankiau Ecco Cool 2.0 sportbačių pristatyme, kuris irgi vertas būti įtrauktu į puikiai pavykusių renginių dešimtuką. O dabar šiek tiek plačiau apie tai, ką kartu su Aliona veikėme Grey restorane.

Viskas prasidėjo nuo kokteilio. Ne, tai nėra alkoholinis kokteilis. Dažniausiai renginiuose tenka gerti šampaną arba alkoholinius kokteilius, tačiau šį kartą mums buvo paruošta sveikuoliška versija su imbieru.

Na, o toliau jau su kokteiliais rankose ėjome susipažinti su naujiena – Ecco Cool 2.0 sportbačiais. Kuo jie ypatingi ir kam skirti? Cool 2.0 sportiniai bateliai yra skirti ne sportui, o kasdieniam avėjimui. Jei jūsų, kaip ir mano, gyvenimo tempas ir būdas neleidžia atsipalaiduoti ir jokiu būdu avėti aukštakulnių kiekvieną dieną, tai galbūt šie batai tiks ir jums. Be to, Ecco puikiai pasirinko šių sportbačių veidą Lietuvoje – Rimvydą Širvinską, a.k.a. Makalių. Kaip pasakojo Rimvydas, jis yra jaunas, t.y. naujos kartos verslininkas, kuris nedėvi kostiumų. Jis turi vieną vienintelį kostiumą, kuriuo pasipuošia vieną kartą per metus. Kasdienai Makalius renkasi paprastus, stilingus, bet patogius drabužius bei avalyne. Būtent tokiems žmonėms ir yra skirti naujieji Cool 2.0.

Ecco atstovai ne tik teigė, bet ir įrodė renginio metu, kad Ecco Cool 2.0 yra neperšlampami batai, todėl tikrai tiks vaikščiojimui Lietuvos šaligatviais. Iš viso yra trijų spalvų batai: balti, rožiniai ir juodi. Tiesa, juodi ir balti yra odiniai, o rožiniai – medžiaginiai su odos detalėmis. Ar žinote kuriuos išsirinkau aš? Žinoma, kad baltus! Kokią gi dar spalvą galiu išsirinkti aš, žmogus, vengiantis ryškių spalvų avalynės atžvilgiu.

Kas mane dar nustebino, tai Kristinos Pišniukaitės, “Ant Medinės Lentelės” blogo autorės, paruošti užkandžiai. Iš viso buvo pateikti trys užkandžiai: burokėlių humusas, chia pudingas ir mažas sumuštinis su ožkos sūriu. Niekad nebūčiau pagalvojusi, kad kiekvienas iš Kristinos pagamintų užkandžių atspindi kiekvieną iš trijų spotbačių spalvų. Burokėlių humusas – rožinius, chia pudingas – juodus, o užkandis su ožkos sūriu baltus sportbačius. Labiausiai, aišku, patiko chia pudingas, pagamintas su augaliniu pienu ir “pagardukais”, kuriuos įsidėjome į indelį jau savo nuožiūra. Aš tikrai nepasikuklinau ir įdėjau į savo pudingą tiek uogų, tiek riešutų, tiek morengiukų.

Dabar beliko pačiai išbandyti pristatytus sportbačius ir visus juos atstovų įvardintus privalumus. Pirmas įspūdis: patys patogiausi batai iš visų mano turimų ar kada nors turėtų. Laukiu šiek tiek šiltesnio oro ir keliausiu į miestą su savo naujais Ecco Cool 2.0! P.S. jei kam įdomu, tai šių sportbačių kaina yra apie 180 eurų, o įsigyti galima visose Ecco parduotuvėse.

nuotraukos: Aliona ir Canon G7X

1 komentaras

 • […] su savo naujais mylimais Ecco Cool 2.0 baltais sportbačiai, apie kurių pristatymą pasakojau čia. Jau spėjau šiek tiek patestuoti ir kol kas manau, kad tai yra patys patogiausi mano turimi ar […]

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×