EVENING WITH APOTECA FASHION

2016 gegužės 25 in Mada, Renginiai - Komentarų nėra

LT Pora akimirkų iš smagus vakaro, kurį praleidau su Apoteca kūrėja Inga Tarėlaitė ir kitomis tinklaraštininkėmis. Turėjau galimybę ne tik susipažinti su dizainere ir jos sukurtomis kolekcijos iš arčiau, bet ir pabandyti priderinti suknelę iš Forest kolekcijos prie savo tos dienos aprangos. Kiekviena kolekcija yra savaip įdomi ir traukianti akį, tačiau didžiausią įspūdį man paliko kolekcija Tropics, kuri taip ir kvepia vasara bei ateinančiomis atostogimis. Daugiau apie Apoteca galite perskaityti čia.


EN A few moments from lovely evening, which I spent together with Apoteca designer Indre Tarelaite and other bloggers. I had a chance to chat with Indre, see all these amazing clothing pieces and event tried to style a dress from Forest collection. All Apoteca collections are beautiful, but my absolute favorite is Tropics, because it smells of summer and upcoming vacation. You can read more about Apoteca here.

apoteca_10

“Apoteca treats your body and soul”.

apoteca_3apoteca_9apoteca_6apoteca_2apoteca_7apoteca_4apoteca_8apoteca_5photos: me

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×