FACE AWARDS BALTICS 2018 + VLOG

2018 liepos 14 in Kelionės, Renginiai - Komentarų nėra

Sveiki! Atostogos oficialiai baigėsi, o liko tik prisiminimai foto bei video pavidalu. Bet prieš įsibėgėjus atostoginių straipsnių antpludžiui, noriu pasidalinti tuo, kas įvyko kelias dienas prieš. O įvyko Nyx Professional Makeup Face Awards Baltics 2018 finalas! Šeštadienio rytą, susikrovus į lagaminą būtiniausius daiktus, keliavau į Rygą. Ryga man jau nėra svetimas miestas, kadangi gyvenau ten beveik 4 mėnesius ir miesto bei senamiestį pažįstu gana gerai. Visada yra smagu trumpam sugrįžti, o sugrįžti dėl taip ilgai laukto Face Awards finalo išvis yra smagumo viršūnė! Taigi, 12 val. jau buvau Rygos autobusų stotyje ir keliavau link viešbučio.

Vėliau sulaukiau Alionos, pasidažėme, pasipuošėme, šokome į taxi ir nuvažiavome į Palladium, kur ir vyko visas veiksmas. Mane be galo nustebino taip puikiai dekoruotos patalpos, nes buvo pagalvota apie kiekvieną detalė ir viskas atitiko modern fairytale tematiką. Taip pat nerealiai patiko pasirinktas renginio vedėjas – @boitoiroi. Tikriausiai labiau atitinkančios asmenybės tokiam itin drąsiam ir išskirtiniam prekiniam ženklui, kaip Nyx Professional Makeup, neįmanoma surasti! Nei viena minutė nebuvo nuobodi, nes tiesiog negalėjau atitraukti akių nuo scenos, o pertraukos metu aplinkui buvo tiek visokių veiklų, kad net nespėjau įamžinti visko, ką norėjau. Vienas kampelis buvo skirtas Matrix, kur buvo galima suformuoti plaukus ar pasitvarkyti šukuoseną. Toliau buvo Kiehl’s stendas, kur buvo galimybė pasikonsultuoti ir gauti tavo veido odai tinkančių priemonių mėginėlių. Sekantis po Kiehl’s buvo Colorista zona su jų naujiena – Hair Makeup, t.y. makiažu plaukams. Jei trumpai, tai tai plaukų dažai, kurie nusiplauna po pirmo plovimo ir juos aplikuoti reikia pirštais, be jokių pirštinių, lyg iš tikrųjų aplikuotum makiažą. Tik ne ant veido, o ant plaukų! Čia pat buvo ir loterija, kur reikėjo pasukti didžiulį ratą ir taip laimėti Colorista priemonių. P.S. aš laimėjau keturių priemonių rinkinį! Toliau užkandžiai, gėrimai, sulčių kokteiliai ir imbiero šotai. Po pertraukos paskelbė Face Awards Baltics 2018 nugalėtoją – @marijaunkind. Marija Face Awards dalyvavo jau trečius metus iš eilės ir trečius metus iš eilės jai pavyko patekti į laimingųjų bei be galo talentingų makiažo meistrų penketuką. Labai džiaugiuosi, kad ji nepasidavė ir iš trečio bandymo pagaliau tapo nugalėtoja 1500 eur prizo bei kelionės į angelų miestą ir Nyx Professional Makeup gimtinę Los Anželą. Na, o dabar kviečiu peržiūrėti šio nuostabaus renginio mini galerija šios straipsnio apačioje. Beje, šios dienos akimirkas jūs taip pat galite pamatyti naujame video! Labai ačiū Nyx Professional Makeup už renginį, o Alionai, Eglei bei Erikai už kompaniją!

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×