FASHION FOR BREAKFAST

2017 balandžio 8 in Mada, Renginiai - Komentarų nėra

Sveiki! Viskas, negaliu tylėti, nes per daug nekantrauju pasidalinti su jumis Fashion For Breakfast renginio akimirkomis. Tai buvo pirmas tokio tipo renginys, į kurį buvo pakviestos net 30 blogerių, ir visos pakviestos atėjo į renginį. Įdomus ir tikrai stebinantis faktas yra tas, jog sudėjus visų atėjusių į renginį tinklaraštininkų sekėjus, gaunasi +/- 450 tūkstančiai! Vilniuje, ir apskritai Lietuvoje, kokybiškų renginių, skirtų būtent tinklaraštininkams, vyksta labai mažai. Juos būtų galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Todėl labai džiugu matyti, jog pagaliau kažkas vyksta ir tas “kažkas” sudaro puikias sąlygas susitikti gyvai su didžiąja dalimi mūsų. Aš labai tikiuosi, kad Fashion For Breakfast idėja augs ir išaugs, o aš savo ruožtu stengsiuosi juos palaikyti. Be to, pirmas jų bandymas tikrai pavyko, todėl šiandien papasakosiu plačiau apie tą bandymą ir pirmą (tikiuosi, kad ir ne paskutinį) renginį.

Taigi, Fashion For Breakfast projekto idėja yra suburti tinklaraštininkus, kūrėjus ir kitus mados industrijos atstovus, kad jie pradėtų artimiau bendrauti ir bendradarbiauti tarpusavyje. Ar tai nauja idėja? Ne. Ar tai nauja idėja Lietuvoje? Taip! Ar kažkas panašaus iki tol buvo Lietuvoje? Ne! Kaip jau minėjau, į pirmą Fashion For Breakfast organizuotą renginį atėjo net 30 pakviestų, kas yra tikrai nemažai. Nors vietos buvo ne per daugiausiai, tačiau tikrai visos puikiai tilpome ir tai netrukdė mums bendrauti. Aha, apie vietą. Renginio vieta buvo pasirinkta mūsų fashionistų vilieničų mylimas “Sugamour”, kuris yra, mano nuomone, geriausias sprendimas tokio tipo renginiui. Pati aplinka, interjeras ir, aišku, nerealaus skonio desertai kuo puikiausiai atitiko renginio nuotaikas ir mintį. Na, viską ir patys matote mano įamžintose renginio akimirkose.

Ką gi mes ten visos susirinkusios veikėme? Kartu su @gabrielegz, @belikestyle, @makeupstorelithuania ir dar keliais partneriais buvo pristatyti pavasario/vasaros įvaizdžiai – makiažo tendencijos ir Be Like SS2017 kolekcija.
Renginio metu trys Be Like partnerės – Gabrielė Gzimailaitė, Ieva Pauliukonytė ir Karolina Toleikytė – pristatė savo kurtas sukneles, kiekvieną sukūrė po dvi sukneles, tad iš viso buvo pristatytos šešios suknelės. Visos suknelės buvo labai skirtingos, tačiau tikrai jautėsi, kad buvo sugalvotos būtent jų autorių ir atspindėjo jų asmeninį stilių.

Pirma savo sukneles pristatė Gabrielė. Gabrielę pažįstu labai seniai, apie ketverius metus, tačiau, deja, labai retai matomės dėl nemenko atstumo Vilnius – Londonas. Na, tikiuosi, kad greitu metu atvažiuosiu pas tave į svečius, haha! Žaviuosi tiek jos asmenybe, tiek stiliumi, todėl abi suknelės man tikrai priminė ją pačią. Pasak ją, rožinė suknelė atspindi jos šviesiąją pusę, o juoda – tamsiąją. Rožinė yra tokia lengva, puošni, puikiai tinkanti vasaros šventėms, o juoda yra mano (manau, kad ir Gabrielės) mėgstamiausia, nes yra griežta, tinkanti kasdieniam nešiojimui ir puikiai atrodo net su kelnėmis! O gal net puikiai atrodytų ir su baltais marškiniai po apačia? Labai universalus sprendimas!

Antros pristatytos suknelės buvo Ievos. Ievą seku tiek per Motyvuotų Atletų, tiek per jos neseniai pradėtus kurti video blogus. Gyvai niekada nebuvau jos iki tol sutikus, tačiau pamačius gyvai, iškart supratau, kad tai yra labai paprastas, mielas ir nuoširdus žmogus. Nors ji pergyveno, kad pristatydama sukneles viską pamiršo, ką norėjo pasakyti. ir visi žodžiai, kuriuos norėjo pasakyti, išgaravo iš galvos, tačiau tai tik parodo, kad žmogus labai jaudinosi, o tie drabužiai jai daug ką reiškia ir yra dar vienas svarbus žingsnis į priekį. Jos stilius yra visai kitoks nei Gabrielės, tačiau suknelės man irgi labai patiko. Vat irgi 100 proc. atitinka jos asmeninį stilių. Žalia suknelė su apnuogintais pečiais labiau puošnesnė ir, kaip rožinė Gabrielės, tinkanti šventėms ar kokiai kitai svarbesnei progai, reikalaujančiai puošnesnės aprangos. Antras jos pristatytas drabužis buvo jau ne suknelė, o ryškus kostiumėlis.

Trečia sukneles pristatė Karolina. Ji pasirinko aptemptas sukneles su labai gilimis v formos iškirptėmis.

Labai džiaugiuosi Be Like koloboracija ir Fashion For Breafast projekto startu. Labai džiaugiuosi puikiai organizuotu renginiu ir tikiuosi, kad ateityje bus dar daugiau! Ačiū!

P.S. visas sukneles bus galima įsigyti Be Like parduotuvėje čia.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art ir Dariaus Kučio

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×