FAVORITE DIOR SHADES

2016 gruodžio 28 in Apsipirkimas, Mada - 2 komentarai

Sveiki! Šianien dalinuosi su jumis savo mylimiausiais Dior akiniais nuo saulės. Šiandien savo rankose laikau dvejus akinius nuo saulės, kuriuos sieja tik Dior vardas, nes daugiau nieko bendro jie visiškai neturi, tačiau patinka man vienodai. Pirmi tai juodi, gana klasikiniai akiniai, kuriuos aš saugosiu ir nešiosiu tikrai ne vieną sezoną ar metus. Tai klasika, kuri visada išliks aktuali. Beje, jau rodžiau jums vieną derinį su šitais akiniais čia. Antri akiniai yra visiška pirmų priešingybė: sidabrą pakeitė auksas, o juodus stikliukus – ryškiai rožiniai veidrodiniai. Be to, šią rožinės spalvos ir aukso harmonija papildo taip madingas šiandien marmūras. Na, aišku, ne tikras marmūras, o tik jo imitacija, tačiau tai nei kiek nenupigina akinių, o priešingai – akiniai tampa dar labiau dėmesį traukiantys. Tai būtų puikus pavasarinės spintos akcentas, kuris paįvarintų bet kurį, net ir kasdienį derinį. Tačiau su tokiais rožiniais akiniais ir į mados savaitę nebus gėda atvažiuoti. Beje, į Maskvos MBFW aš irgi keliavau su dviem porom Dior akinių, kurie kelis kartus išgelbėjo mano aprangą. Šiais metais keliauti į Maskvos mados savaitę neplanuoju, o savo naujais Dior akiniais bandysiu pritraukti Vilniaus gyventojų dėmesį. Ar man pavyks? O taip!

P.S. Šitus ar kitus Dior akinius galite įsigyti optikoje/parduotuvėje “Optometrijos Centras”. Ir jei planuojate investuoti į kokybiškus akinius, tai siūlyčiau paskubėti ir nuvykti apsižiūrėti į artimiausią parduotuvę, nes šiuo metų beveik visiems Dior akiniams taikomos nuo -30 proc. nuolaidos, o kitiems akiniams ir -50 proc.

optometrijos-centras-dior_10optometrijos-centras-dior_2optometrijos-centras-dior_4optometrijos-centras-dior_8optometrijos-centras-dior_9optometrijos-centras-dior_1optometrijos-centras-dior_5optometrijos-centras-dior_7photos: me

2 Komentarai

 • Irene Laura 2016 gruodžio 29 at 5:09
 • Kristina 2017 kovo 8 at 13:42

  WOW, niekad nemaniau, kad kuri nors optika vilniuje prekiauja Dior akiniais… Maloniai nustebinai. O akinukai tai 10/10 , tobulai atrodo!

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×