MY FAVORITE DRY SHAMPOO

Sveiki! Savaitgalis jau eina į pabaigą, todėl nėra ko laukti ir reikia skubėti dalintis nauju įrašu. Šiandien noriu papasakoti apie savo mėgstamiausius sausus šampūnus – Batiste. Anksčiau sausą šampūną naudodavau gana retai ir tik tuomet, kai labai reikėdavo, pavyzdžiui, atgaivinti plaukus po sporto klubo ar tomis dienomis, kai nebūdavo karšto vandens, o šiaip galvą plaudavau kiekvieną dieną. Kažkur prieš metus nusprendžiau galvą plauti kas antrą dieną, o antrą dieną po plovimo naudoti sausą šampūną. Nesvarbu, ar daugiau prieš metus, ar dabar, bet mano sausas šampūnas numeris vienas yra Batiste. Kodėl jis man taip patinka? Kodėl aš jį į nieką nekeisčiau? Skaitykite toliau!

Pirmą kartą Batiste išbandžiau tada, kai jie atsirado Lietuvoje. Jei neklystu, tai prieš gerus ketverius metus. Nuo to laiko spėjau išbandyti ir sunaudoti (ir ne po vieną kartą) praktiškai visus kvapus ir variantus, kuriuos įmanoma nusipirkti Lietuvoje. Juos ir gaunu dovanų nuo kompanijų ar elektroninių parduotuvių, ir perku pati, nes Batiste sausas šampūnas privalo būti mano plaukų priežiūros priemonių stalčiuje. Anksčiau Batiste įtraukdavau tik į kitus įrašus, bet niekada neskyriau atskiro “garbės” įrašo. Šį kartą gavau dėžutę su trijais sausais šampūnais iš loveby.eu ir nusprendžiau pagaliau papasakoti kodėl aš juos taip myliu.

Visų pirma, Batiste šampūnai tikrai padaro plaukus vizualiai švarius ir suteikia apimties. Aš papurškiu šampūną ant šaknų ir gerai įtrinu. Tiesa, paprasti Batiste šampūnai, pasižymi tuo, kad purškiasi baltais milteliais. Svarbu yra gerai įtrinti tuos miltelius į šaknis ir tuomet tikrai nebus jokių problemų. Visi sausi šampūnai, kurie nesipurškia baltais milteliais, man nepasitesina, nes tiesiog nematau jokio pastebimo poveikio ir plaukai tikrai neatrodo itin švarūs. Antra, kvapų ir rūšių pasirinkimas yra nerealus. Kiekvienas ras sau patinkantį. Pavyzdžiui, jei nemėgstate tų baltų miltelių, tai galite tiesiog rinktis sausą šampūną su spalva: yra ir blondinėms, ir šviesesnėms, ir tamsesnėms brunetėms. Man labiausiai prie širdies yra originali versija, nes kvepia labai neutraliai, ir XXL Volume, nes sugeba nuo šaknų pakelti ir mano itin tiesius plaukus. Trečia, prieinamumas. Juos galima įsigyti praktiškai visur: tiek fizinėse kosmetikos, tiek internetinėse parduotuvėse. Be to, ir kaina yra labai adektavi ir daugeliui prieinama. O jei dar pataikote ant nuolaidų, tai išvis pasaka. Būtent todėl jei matau, kad jiems yra nuolaida, iškart imu bent du buteliukus.

O jūs naudojate sausus šampūnus? Koks yra jūsų mėgstamiausias?

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.