FAVORITE HAIR OILS

Sveiki! Labai dažnai sulaukiu klausimų iš jūsų dėl mano plaukų priežiūros rutinos. Iš tikrųjų plaukų šampūnus, kondicionierius ir kaukes dažnai keičiu, kad plaukai netyčia nepriprastų. Be to, tiek daug atsiranda naujovių parduotuvių lentynose, tad visą laiką pirkti tą patį šampūną tiesiog nesinori. Tačiau plaukų aliejus keičiu ne taip jau ir dažnai, kaip kitas priemones, todėl jie yra naudojami tikrai daugiau nei mėnesį, o jei tiksliai sakant, tai daugiau nei pusmetį. Plaukų aliejai prieš 4 metus tapo mano mėgstamiausia plaukų priežiūros priemone, be kurios jau neįsivaizduoju įprastos “procedūros” po plaukų plovimo. Šiandien pasakoju apie mano šiuo metu mėgtamiausius ir dažniausiai naudojamus plaukų aliejus.

DAVINES OI/OIL ABSOLUTE BEAUTIFYING POTION

Davines OI / OIL plaukus gražinantis aliejus gydo, maitina, apsaugo ir sutrumpina plaukų džiovinimo laiką suteikdamas ypatingai natūralaus blizgesio. Ypač žvilgantys ir minkšti plaukai, lengvas plaukų iššukavimas ir formavimas, apsauga nuo plaukų pūtimosi, šiaušimosi, apsauga nuo oksidantų ir laisvųjų radikalų.

Šį aliejų, kaip ir daugelį, galima naudoti tiek ant šlapių, tiek ant sausų plaukų. Siekiant, kad plaukai nesigarbanotų, nesipūstų, gamintojas rekomenduoja tolygiai paskirstyti 2-3 kartus išspaustą aliejų ant drėgnų plaukų (nuo vidurio iki galiukų), leisti jiems išdžiūti. Kad plaukai žvilgėtų ir būtų minkšti, rekomenduojama paskirstyti apytiksliai 2-3 kartus išspaustą aliejų ant sausų plaukų. Aš dažiausiai plaukų aliejų naudoju ant drėgnų plaukų. Išspaudžiu 3 paspaudimus aliejaus ant delnų, stipriai patrinu apie 10 sekundžių, kad aliejus sušiltų, ir tuomet paskirstau ant plaukų vengdama šaknų. Vėliau surišu plaukus ir kuodą, palaukiu apie 15 minučių, iššukuoju ir leidžiu jiems natūraliai išdžiūti arba džiovinu su plauku džiovintuvu. Plaukai tampa itin švelnūs, žvilgantys ir lengvai išsišukuoja. Šį Davines aliejų galima įsigyti Inhair parduotuvėse arba topbeauty.lt čia.

MATRIX OIL WONDERS AMAZONIAM MURUMURU CONTROLLING OIL

Kvapus Matrix Oil Wonders ekstrakcinio aliejaus derinys, kurio sudėtyje yra Amazonian murumuru aliejaus, padeda tvarkyti ir formuoti nepaklusnius plaukus, suteikdamas jiems glotnumo, minkštumo ir žvilgesio. Šį aliejų irgi galima naudoti ant plaukų prieš plovimą, po plovimo arba džiovinimo.

Taip pat veiksmingas aliejus, po kurio naudojimo plaukai atrodo sveikai ir lengvai išsišukuoja. Nėra ryškaus kvapo, kuris būdingas plaukų aliejams, todėl dėl per silpno kvapo šis yra mano antras mėgstamiausias po Davines. Tiesa, jis yra ir žymiai pigesnis nei anas. Naudojasi labai taupiai, nes po dviejų mėsenių vos ne kasdienio naudojimo aš sunaudojau mažiau nei vieną dešimtąją. Matrix plaukų priežiūros priemonės yra parduodamos keliose vietose, tačiau mano yra iš topbeauty.lt čia.

KIEHL’S SMOOTHING OIL-INFUSED LEAVE-IN CONCENTRATE

Universalus aliejaus koncentratas suteikia lygumo visų tipų plaukams. Priemonę galima naudoti šlapiems plaukams – ji pamaitins, išlygins ir leis lengviau suformuoti šukuoseną. Sausiems plaukams koncentratas suteiks švelnumo ir blizgesio jų neapsunkindamas. Nenuskalaujama priemonė papildyta arganų aliejumi ir atalių aliejumi, išgaunamu iš Brazilijoje augančių palmių. Plaukai akimirksniu tampa nuostabiai paklusnūs, lygūs ir švytintys. Be parabenų.

Vienintelis mano plaukams tikęs produktas iš visos Oil-Infused serijos. Nei šampūnas, nei kondicionierius nepateisino mano lūkesčių, bet aliejus pasirodė vertas dėmesio. Tiesa, jis skirtas garbanotiems ir sausiems plaukams, todėl jis nėra mano kasdienės plaukų priežiūros elementas. Jį naudoji tik tais atvejais, kai matau, kad mano plaukai reikalauja ypatingo maitinimo. Kasdieniam naudojimui man jis yra per sunkus ir apsunkina plauką, tačiau žiemos metu, naudojant kartą per savaitę, jis yra puikus. Svarbu nepadauginti ir naudoti saikingai. Šį aliejų galima įsigyti PC Panorama esančioje Kiehl’s parduotuvėje.

P.S. visi trys aliejai turi savyje silikonų, todėl vengiantiems silikonų turinčių priemonių mano naudojamos netiks.

photos: me

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.