FEBRUARY FAVORITES | 2017

Sveiki! Na, manau, kad pats laikas prisiminti visus per praeitą mėnesį pamėgtus produktus ir pačiais pačiausiais pasidalinti su jumis šiandieniniame įraše. Vasaris yra labai trumpas mėnuo, tačiau spėjau tikrai išmėginti nemažai naujų priemonių (tiesa, dar didžiausia naujienų kruva guli šalia mano lovos), iš kurių išsirinkau tik mylimiausių penketuką. Pats laikas pradėti!LOREAL PURE CLAY VEIDO KAUKĖS

Vasario mėgstamiausių sąrašą noriu pradėti nuo jau šimtą kartų apkalbėtų Loreal Pure Clay veido kaukių. Jau virš mėnesį apie jas kalbama visur, tačiau nuomonės ganėtinai skiriasi. Vieni sako, jog šios kaukės yra puikios ir vertos kiekvieno centro, antri mano, kad šios kaukės yra paprastos molio kaukės ir tikrai nevertos dešimties eurų, o treti išvis peikia šias kaukes kaip tik gali dėl įvairių priežasčių. Aš tikrai vertinu šias kaukes teigiamai, nes juodoji kaukė, nors ir neištraukia visų nešvarumų iš porų, bet tikrai puikiai iškelia visa tai į paviršių, o raudonoji – atgaivina veido odą ir maloniai nušveičia. Po “multimasking’o” procedūros veidas tikrai atrodo lyg atsinaujinęs ir atjaunėjęs. Man šios kaukės kuo puikiausiai pasiteisino, tačiau ar tikrai tiks visiems? Čia jau, kaip sakoma, nepabandęs nesužinosi. Pilnavertę šių dviejų veido kaukių apžvalgą rasite čia.

ARTDECO CRYSTAL GARDEN SKAISTALAI

Įrašas apie kelias išbandytas Artdeco Crystal Garden kolekcijos priemones taip ir slepiasi juodraščiuose, bet nepaminėti šių skaistalų tiesiog negaliu sau leisti. Visų pirma, tik pažiūrėkite į šį nuostabų įpakavimą! Iš pradžių man buvo gaila pradėti naudoti šiuos skaistalus ir sugadinti gėlytę, tačiau persilaužiau ir vis dėlto išbandžiau. Efektas ant skruostų taipogi maloniai nustebino, kad pradėjau šiuos skaistalus naudoti kiekvieną dieną, nors prieš tai skaistalai tikrai nebuvo mano kasdienės makiažo rutinos privaloma dalimi. Sklaidosi lengvai, atrodo natūraliai ir laikosi tikrai padoriai. Kaip atrodo šie skaistalai ant mano skruostų galite pamatyti čia.

LOREAL VOLUME MILLION FATALE BLAKSTIENŲ TUŠAS

Man sunkiai sekasi atrasti tikrai gerą blakstienų tušą, nes dažniausiai tik vienas iš penkių išbandytų lieka kosmetikos stalčiuje, o keturi likę iškeliauju pas druges ar mamą. Jau apie du mėnesius aktyviai naudoju šią naujieną iš Loreal ir tikrai nepagailėsiu jai papildomos dozės komplimentų. Puikiai atskiria ir prailgina blakstienas, dienos metu niekur nedingsta ir nenutrupa. Jokių pandos paakių nėra, o ir kaina itin nesikandžioja. Tikrai šiuo metu vienas geriausių tušu tokios kainos kategorijoje. Tikrai siūlau išmėginti, nes kolkas nesu girdėjus nei vieno neigiamo atsiliepimo.

URBAN DECAY VICE LŪPŲ DAŽAI (COMFORT MATTE – UPTIGHT)

Vasario vidury pas man atkeliavo visiškai netikėta Valentino dienos progos dovanėlė nuo Urban Decay – Vice Uptight lūpdažis. Nežinau, kaip, bet Urban Decay tikrai pavyko nustebinti ne tik mano mėgstamiausiu Comfort Matte lūpdažio efektu, bet ir man asmeniškai pačiu gražiausiu kasdieniu lūpdažio atspalviu. Vice lūpų dažų pasirinkimas yra didžiulis, nuo šviesiausio nude iki tamsios mėlynos spalvos, tad man tikrai pasisekė, kad gavau tą atspalvį, kurį nuo gavimo dienos naudoju vos ne kasdien. Konsistencija yra pusiau matinė, todėl lūpos atrodo kaip ir matinės, tačiau lūpų nesausina. Apie kitus mano išbandytus Vice lūpų dažų atspalvius galite paskaityti čia.

NYX EYEBROW GEL (BRUNETTE)

Ir pabaigai mano pati mylimiausia Nyx priemonė – antakių gelis. Tiesa, aš nepavadinčiau šios priemonės geliu, nes ji tikrai nėra skirta vien antakių fiksavimui. Taip, ji fiksuoja antakius, tačiau su ja taip pat galima “nupiešti” norimos formos ir storio antakį. Tai savarankiška priemonė, kuri labai pigmentuota, itin ilgai laikosi ir yra atspari vandeniui. Reikia laiko tam, kad susidraugautumėt su ja, nes iš pirmo karto vargu, ar pavyktų pasiekti norimo rezultato. Bet practice makes everything perfect! Rezultatą ant mano antakių galite pamatyti kiekviename “Look of the day” įraše arba jau minėtame video čia.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.