FIRST IMPRESSIONS: SMASHBOX

2017 sausio 10 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Pagal grįžtu čia ir jau ilgam laikui, be jokių trumpų pertraukėlių. Esu pasiruošusi rašyti bent keturis kartus į savaitę ir kartą per savaitę kelti video. Kas nutiko? Vakar išsilaikiau savo paskutinį egzaminą. Na, tikiuosi, kad išsilaikiau. Sunki patikėti, kad išgyvenau net 7 sesijas, o dabar liko tik paskutinė dalis – bakalaurinis darbas. Ne, šiandien nesiruošiu pasakoti apie tai, ko manęs išmokė studijos, apie tai šiek tiek vėliau. Šiandien dalinuosi pirmo įspūdžio apžvalga kelių Smashbox priemonių, kurios mane pasiekė dar prieš Kalėdas. Kodėl vadinu tai pirmo įspūdžio? Todėl, kad kol kas nesu 100 proc. įsitikinus šių priemonių įvertinimu, tačiau pirma nuomonė po savaitės naudojimo jau susidarė. Let’s go!

smashbox_3smashbox_14PHOTO FINISH FOUNDATION PRIMER HYDRATING

Praktiškai visas šias primones išsirinkau pati iš viso Smashbox asortimento, tik matinių akių šešėlių paletę gavau netikėtai, todėl paprašiau būtent tų priemonių, kurios mane labiausiai domino. Pirmoji priemonė, kurią išsitraukiau iš maišelio, buvo būtent Photo Finish Foundation Primer Hydrating variantas. Smashbox garsėja savo bazėmis, todėl nusprendžiau, kad noriu išbandyti dar vieną Photo Finish variantą (apie originalią versiją rašiau čia), tik šį kartą jau drėkinančią versiją. Šaltuoju metų laiku mano oda linkusi šiek tiek išsausėti, todėl su drėkinančios makiažo bazės pagalba galima išvengti netolygaus skystos pudros paskirstymo. Arba, pavydžiui, ši bazė yra puikus sprendimas, jei jums atsibodo, kad skysta pudra nuolatos pabrėžia sausas vietas. Žodis hydrating jokiu būdu nereiškia, jog ši bazė yra drėkinančio kremo pakaitalas. Jokiu būdu! Jos tekstūra yra žymiai lengvesnė ir skystesnė nei originalios versijos, tačiau ir ši priemonė turi savyje silikonų, t.y. yra silicone-based. Man tikrai patinka naudoti prieš skystą makiažo pagrindą tam, kad skysta pudra ilgiau išsilaikytų ir tolygiai pasidengtų. Minusas yra jau minėtas silikonas, todėl vengiu naudoti kasdien. Įsigyti čia.

Kaina: 36,95 eur

smashbox_6smashbox_11PHOTO MATTE EYES 

Ieškote tobulos matinių šešėlių paletės? Prašom, štai ir ji – Photo Matte Eyes! Tai yra tikra investicija, nes kiekvienas iš 14 matinių šešėlių – tai daugiafunkcė priemonė, nuo fiksuojamųjų šešėlių, kuriuos galima naudoti kaip akių kontūro pieštuką, iki antakių pudros, kurią taip pat galima naudoti kaip šešėlius. Be to, kiekvienas šilkinis, pigmentais papildytas tamsus šešėlis tampa dar intensyvesnis jį sudrėkinus. Tai išties itin kokybiškų šešėlių paletė, nes visų atspalvių tekstūra, išsilaikymas bei sklaidymas yra vieni geriausių mano bandytų. Pigmentacija irgi gera. Atspalviai gerai apgalvoti, yra ir šiltų, ir spalvų, todėl kiekvienas ras sau patinkančią kombinaciją. Būtinai pažaisiu su ja daugiau, kad įvertinčiau visus privalumus ir atrasčiau trūkumus. Įsigyti čia.

Kaina: 47,95 eur

smashbox_5smashbox_13STUDIO SKIN 15 HOUR WEAR HYDRATING FOUNDATION

Vienas iš Smashbox best seller’ių, kuris taipogi patiko ir man. Tai nuo vidutinio iki pilno maskavimo skystas makiažo pagrindas, kuris tiks bet kokiam odos tipui. Nors parašyta, kad tai drėkinanti priemonė, tačiau tikrai nesuteikia veidui riebaus ir švytinčio rezultato. Gaunate vidutinio matiškumo efektą, kuris išsilaikys visą dieną, niekur nesubėgs bei nėra linkęs oksiduotis/tamsėti dienos bėgyje. Neapsunkina odos. Jo nesimato ant odos, tad torto ant odos tikrai nebus. Galima sluoskniuoti: dienai dengti plonesniu sluoksniu, vakarui – vienu storesniu arba keliais plonesniais. Tiesa, tam, kad priemonė tobulai atrodytų ant veido, reikia duoti jai kelias minutes įsigerti. Įsigyti čia.

Kaina: 39,95 eur

smashbox_4smashbox_8INSTA-MATTE LIPSTICK TRANSFORMER

O va čia pati įdomiausia priemonė iš visų matytų Smashbox stende. Tai priemonė, kuri, pasak Smashbox, bet kurį lūpdažį padarys matinį. Skamba įdomiai, tiesa? Kas gali būti geriau nei galimybė visus jūsų mėgiamus lūpdažius padaryti matinius? Šiai inovatyviai priemonei skirsiu daugiau dėmesio ir aptarsiu atskirame įraše, kur testuosiu ją ant kelių skirtingų lūpdažių. Kol kas galiu pasakyti, kad tikrai veikia, tačiau, aišku, kitų lūpdažio savybių ji nepakeičia, pavyzdžiui, išsilaikymo, tačiau visus privalumus ir trūkumus aptarsiu vėliau. Įsigyti čia.

Kaina: 29,95 eur

smashbox_2photos: me

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×