GARNIER PURE CHARCOAL JUODOS LAKŠTINĖS KAUKĖS: VALO IR DRĖKINA?

2018 liepos 3 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Rodos, kad praeitą mėnesį Garnier pristatė naujas lakštines kaukes – Pure Charcoal juodas kaukes, kurios, pasak Garnier, drėkina ir valo odą vienu metu. Tai ne pirmas Garnier bandymas su tokio tipo kaukėmis, kadangi prieš šiek tiek daugiau nei metus (ar dar daugiau?) atsirado paprastos lakštinė kaukės, kurių yra keturių rūšių. Sakau tiesiai šviesiai: aš nesu lakštinių kaukių mėgėja. Man atrodo, jog pirkti kaukę, kurią panaudosi tik vieną kartą, nėra tikslinga. Ir visai nesvarbu, kiek ta kaukė kainuoja: 1 eurą ar 10. Aš mėgstu naudoti kaukes indeliuose, kurias reikia tepti, nes man jos yra labiau prie širdies, nors vargo žymiai daugiau. Būtent dėl savo jokių jausmų neturėjimo medžiaginėms kaukėms ankstesnės Garnier manęs nesuviliojo. Pasirodžius naujoms juodoms kaukėms su juodąja anglimi, nusprendžiau suteikti joms šansą, kadangi tai vis dėlto kažkas naujo – juodos kaukės! Taigi, išbandžiau ir šiandien dalinuosi savo įžvalgomis.

Garnier teigia: “Ši naujoji revoliucinė lakštinės veido kaukės technologija buvo įkvėpta Azijos šalių veido priežiūros ypatumų, kada veido oda yra vienu metu ir valoma, ir drėkinama. Tai leidžia išvalyti veido odą nuo nešvarumų, tačiau jos neišsausinti. Inovatyvioje juodojoje veido kaukėje gausu anglies, kuri šimtmečiais buvo naudojama valomosiose grožio priemonėse. Juodoji anglis pasižymi ypatingomis sugeriamosiomis savybėmis ir intensyviai šalina nešvarumus. Kaukę paprasta uždėti ir nuimti. Užsidėjus kaukę, gali nevaržomai judėti. Tinka jautriai odai.”

Yra dvi kaukės, todėl galima pasirinkti pagal jūsų odos poreikius. Į blizgesį linkusiai odai (valomoji, drėkinamoji juodoji kaukė, suteikianti odai matinį efektą, su juodąja anglimi, juodąja arbata ir hialurono rūgštimi) ir odai su išsiplėtusiomis poromis (valomoji, drėkinamoji kaukė, sutraukianti poras, su juodąja anglimi, juodaisiais dumbliais ir hialurono rūgštimi).

Ar iš tikrųjų šios kaukės valo ir drėkina odą? Na, drįsčiau suabejoti. Šios kaukės tikrai puikiai sudrėkina odą po vieno naudojimo, tačiau išsivalymo poveikiui patikrinti reikia šias kaukes naudoti reguliariai. Spėjau pastebėti, kad kaukė, skirta odai su išsiplėtusiomis poromis, iš tikrųjų sumažina poras jau po pirmo naudojimo. Nors mano poros nėra labai jau išsiplėtusios, bet nosies srity ir aplinkui – šiek tiek. Poros atrodė mažesnės, oda buvo sudrėkinta ir švelni, bet dėl valymo nieko negaliu pasakyti. Aišku, reikia suprasti, kad lakštinės kaukės neištrauks jums visų nešvarumų, kaip juodos nulupamos (skausmingos) kaukės. Dar pastebėjau, kad kaukės labai gerai laikosi ant veido ir iš tiesų galima vaikščioti, sėdėti, žodžiu, daryti praktiškai viską ir nebijoti, kad kaukė netyčia nuslys nuo veido.

Ar rekomenduoju? Kaip valomąją kaukę, tai ne, bet kaip drėkinančią – tikrai taip. Man tiko ir patiko, nors turiu į sausumą linkusią odą. Tiesa, kaina yra labai nedidelė, todėl vieną kartą nusipirkti ir pasižiūrėti, ar tiks/patiks jūsų odai ir patenkins poreikius, verta.

Mano įvertinimas: 4/5

Kaina: apie 2,20 eur

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×