GHD ADVANCED SPLIT END THERAPY

2016 vasario 14 in Uncategorized - 8 komentarai
IMG_8813
LT Sveiki! Šiandien norėčiau ir vėl pakalbėti su jumis apie plaukų priežiūrą, o tiksliau apie plaukų procedūrą, kurią spėjau pati išbandyti prieš 3 savaites. Neseniai GHD pristatė naujieną – advanced split end therapy priemonę, kuri skirta skiliniejantiems plaukų galiukams gydyti. Skamba įdomiai, tiesa?

IMG_8815
IMG_8808
IMG_8833
IMG_8828
LT Kas tai per procedūra ir kaip ji atliekama?
Kaip jau minėjau ankščiau, GHD Advanced Split End Therapy priemonė yra skirta skilinėjantiems plaukų galiukams gydyti. Kaip vyskta visas procesas?
Visų pirma, reikia išplauti galvą, bet nenaudoti nei kondicionieriaus, nei kaukės, nei aliejaus, nei serumo – nenaudoti nieko, tik šampūną. Plaukus nusausinkite rankšluosčiu ir šiek tiek padžiovinkite. Tada iššukuokite ir tepkite priemonę nuo maždaug vidurio plaukų ilgio iki pat galiukų, o tuomet vėl iššukuokite, kad priemonė pasiskirstytų kuo tolygiau. O dabar pats svarbiausias žingsnis – karščio naudojimas. Kodėl šis žingsnis yra pats svarbiausias? Todėl, kad šią priemonę reikia naudoti tik su GHD firmos plaukų tiesintuvu arba su kokiu nors kitu tos pačios firmos plaukų formavimo prietaisu ir būtinai naudoti 185 laipsnių temperatūrą. Mano atveju man sugarbanojo plaukus būtent su GHP Platinum tiesintuvu.
Gamintojas teigia, kad rezultatas laikosi iki 10 plovimų, o ilgalaikiam rezultatui užtikrinti reikėtų panaudoti šią priemonę bent trys mėnesius. Vieno būteliuko užteks 8-10 procedūroms atlikti.
Jau po pirmo naudojimo rezultatas buvo akivaizdus – jokių suskilinėjusių galiukų ir be galo sveikai atrodantys ir blizgantys plaukai. Pati savo akimis mačiau kaip atliko visą procedūrą ant kitos panelės plaukų, bet vis tiek negalėjau patikėti tuo, ką pamačiau. Su kiekvienu prisilietimu su tiesintuvu skilinėjančių galiukų buvo vis mažiau ir mažiau, o galu gale jų praktiškai nebeliko. Tiesą, mano plaukai buvo mažiau pažeisti, todėl skilinėjantys galiukai visiškai dingo.
Nors iš tikrųjų ši procedūra skirta naudojimui salone, bet jei jau turit (o žinau, kad daug kas tikrai turi ir naudoja) GHD tiesintuvą, tai tikrai siūlau įsigyti šią priemonę ir savarankiškai atlikti procedūrą namų sąlygomis. Rekomenduoju!
GHD Advanced Split End Therapy priemonę galite įsigyti ČIA.

8 Komentarai

 • Sara Chergui 2016 vasario 14 at 11:04

  Your hair is looking so gorgeous !

  Win 14 lipsticks from Make Up Revolution
  http://www.thecrimeofashion.com

 • Live-Style20 2016 vasario 14 at 11:34

  fine style!!! = ]

  i invite to me too

  http://www.live-style20.blogspot.com

 • Leszek Wielgos 2016 vasario 15 at 9:44
 • Yukova 2016 vasario 15 at 10:14

  This looks great!
  http://www.yukovablog.co.uk/

 • Itzel Najar 2016 vasario 15 at 15:42

  Nice blog!!
  Really cool info!!

  Let´s follow each other on Instagram
  https://www.instagram.com/itzytrendy/
  http://itzytrendy.blogspot.mx/2016/02/countryside.html

 • The Heba Blog 2016 vasario 16 at 4:58

  Your hair looks amazing. I have to try that product myself soon!

  Heba xx || The Heba

 • Raj Singh 2016 vasario 17 at 7:30
 • Raj Singh 2016 vasario 17 at 7:31
 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×